Ah Kalbim 313. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Tüyoları # Abhi Öğrencileri Kurtarmaya Gidiyor

Burak 31 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 313. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Tüyoları

Ah Kalbim dizisnde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Hİndistan’da yayınlanan son bölümün özetini sizlere aktarıyoruz. Geçen bölümde Abhi müdürün onu çağırası ile okula geldiğinde yeniden Kiara’yla karşılaşmıştı. Bu esnada polisten kaçan teröristler okula girmişt. Ahbi ile çarpışmışlar fakat Abhi ne olduğunu anlamamış ve onları işçi zannetmişti.Sözü daha fazla uzatmadan 313. Bölüm Özeti’nde neler olduğuna bakalım.

Ah Kalbim 31 Ağustos Cuma Özeti 313. Bölüm Tüyoları

Teröristler okula sızmışlardır. Bu esnada Pragya ile Tarun okuldan ayrılırlar. Abhi radyodan okuldaki terör saldırısını haber alır. Bu esnada TArı,un2un telefonuna bir mesaj gelir. Kiara’nın şu anda okulda olduğunu yazmaktadır. Hem Pragya hem de Abhi okula dönerler. Teröristler Kiara ile Suny’nin sınıfına girerler. Öğretmene tokat atarak tüm öğrencileri salonda toplamasını ister.

 

Abhi komiser ile konuşur ve okula girmek için izin ister. Aynı şekilde Pragya’da görüşür fakat komiser kesinlikle okuldan uzak durmalarını söyler. Abhi okul kapısına geldiğinde güvenlik görevlisinin yerde yatığını ve kendinde olmadığını görür. Görevlinin silahını alır ve okula girer. Bu esnada Pragya’da içeri girer. Birbirlerine sadece birkaç metre yakındadırlar fakat aralarındaki duvar nedeniyle birbirlerini göremezler. Öte yandan Mehra ailesi de teröristlerin okula girdiğini televizyondan öğrenmişlerdir. Disha çok enşelenir. Purab onu sakinleştirmeye uğraşır ve Abhi’nin içeri girdiğini onu alıp çıkacağını söyler. Daha sonra kendisi de okula girer.

Bu esnada Abhi bir teröristin çocuklardan birine bıçakla saldırmak üzere olduğunu görür. Hemen adamın üzerine atlar ve döver. Terörist ayağa kalkıp kaçarken Abhi hemen çocuğu alarak bir odaya gizler ve buradan ayrılma der. Kiara ve Sunny çantalarını açarlar ve misket ile göz yaşartıcı spreyi çıakrtırlar. Çocukları toplayıp salona giderlerken teröristler peşlerinden gelerek nereye diye sorarlar. Kiara ve Sunny ellerindeki misketleri yere bırakarak koşmaya başlar ve teröristler misketlere basarak yere yuvarlanır. Diğer çocuklar üzerlerina atlayarak onları tekemelerken diğer teröristler gelerek  çocukları tekrar odaya götürürler.

Bu esnada Sunny elindeki biber gazını teröristin birine sıkmaya başlar. Çocuklar kaçmaya başlarken adam Sunyy’i ayağından yakalar. Sunny imdat çığlıkları atarken Pragya sesi duyar. Sunny’i oradan uzaklaştırmaya çalışırken bir terörist silahını doğrultarak ona engel olur. Pragya Sunny’nin çantasını yakalayarak adama fırlatır. ve kaçmaya başlarlar. Bu esnada Abhi’de çocukların olduğu yere ulaşır. Tam Kiara ile karşılaşmıştır ki teröristlerden biri onu yakalayarak boğazına bıçağı dayar. Abhi Kiara’dan kaçarak uzaklaşmasını ister.Bu esnada Pragya Sunyb ile birlikte tuvalete kaçar ve kapıyı kililer. Adam kapıyı kırarak içeri girer.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 313. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Tüyoları # Abhi Öğrencileri Kurtarmaya Gidiyor” üzerine 2 yorum

  1. Roza dedi ki:

    Ban nezamandyr yorum yazmamysdym am a ah kalbim dizisini cok sewyorum harika bit dizi tessekurlar kanal 7 sizin hepinize

  2. Abhi hayranı dedi ki:

    Seviyorum sizi Teşekkürler kanal 7 harika bir dizi canımsın abhi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.