Ah Kalbim 31 Ekim Özeti 14. Bölüm Fragmanı Abhi Pragya’yı Sinir Ediyor

Pragya, sorunlarıyla ilgili gerçeği ailesinden gizler. Abhi ve Alia, Purabh’ın resepsiyona gelmesini beklemeye devam ediyor. Öte yandan Pragya, Purabh’ın Bülbül’e olan sevgisine ve aralarındaki yanlış anlama hakkındaki her şeyi öğrenir. Suresh de resepsiyona gelir ve Pragya’yı Abhi’yle mutlu görmekten sevinç duyar. Bulbul, Suresh’i görerek kızıyor ve Pragya’nın yakınında olmamasını istiyor.

Meawhile, Abhi ve Pragya bazı danslarla meşgul olurlar ve Abhi dansın sonunda Pragya’yı bırakır. Abhi bu hareketi bir kaç kez tekrarlar. Onun bu davranışı şaşkınlık yaratırken Pragya dansa devam eder. Herkes danslarıyla eğlenmektedir, yaşlısı genci herkes danstadır. Abhi ve Alia Purabh’ın gelmesini bekliyorlar. Purabh düğün yapılan eve varır ve Abhi’den özür dilemeye karar verir.

Purabh eve girdi ve Abhi’nin Pragya ile evlendiğini öğrenince çok şaşırır. Purabh tüm meseleyi anlıyor ve evliliğin yalnızca bir yanlış anlama sonucu olduğunu fark ediyor. Abhi, Purabh ve Pragya’yı birlikte görür ve Pragya’nın onunla evlendiği için birbirleriyle kavga ettiklerini düşünür. Daha sonra Pragya, Abhi’nin Tanu ile samimi bir dansa girdiğini görünce üzülüyor.

Abhi’nin büyükannesi, Tanu’yu aile görüşüne davet ederek, Pragya’nın ailesi ile fotoğraflarını çekmesini ister. Tanu Pragya’nın gözlüğünü çıkarmasını ister. Pragya bozulur ama gözlüksüz fotoğraf çektirir. Daha sonra Pragya ve Abhi birbirleriyle tartışmaya girerler. Abhi Pragya’yı yalnız bırakıyor ve arkadaşlarıyla partiye gitmeye karar veriyor, anneannesi bunu görüyor ve eşiyle vakit geçirmeye zorluyor ve dışarı çıkmasına izin vermiyor. Abhi daha sonra odaya girer ve soyunmaya başlar; Pragya utancından yerin dibine girer. Gözlerini kapar, ayrı ayrı uyumaya karar verir ve balkonda uyumaya başlar.

Ah Kalbim 31 Ekim Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 31 Ekim Özeti 14. Bölüm Fragmanı Abhi Pragya’yı Sinir Ediyor (11 Yorum)

  1. Slm arkadaşlar pragya la ahbi nin karşılatığı an çalan şarkının adını bilen varmı rica ediyorum çok aradım bulamadım

  2. Çinarcim ben turkmenim oyuzden adimi Abhi♡♥Pragya diye koydum sende tanitirmisin kendini sakincadi yoksa