Ah Kalbim 30 Aralık Özeti 65. Bölüm Fragmanı Abhi ve Pragya Eve Döndü

Burak 17 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Şirketin adamlarından birini ele geçiren Akash onu eve  getirir. Evde herkesin yanında onu konuşturmaya çalışır. Aliya ve Tanu ise bu durumdan rahatsızdır. Adam  konuşursa kendi foyaları da ortaya çıkacaktır. Bu sebebten Akash’a engel olmaya çalışırlar. Purab onları durdurur ve adam konuşuncaya kadar gerekenin yapılmasını ister. Sonunda adam konuşur. Adam Abhi ve Pragya’nın kaçtıklarını sonra yakalanıp bir uçuruma bağlandıklarını, şirket yetkilisi tarafından Abhi’nin vurulduğunu ve ikisin , de uçurumdan aşağı düştüklerini söyler. İkisinin de öldüklerini düşünüyoruz. Cesetlerini aramaktalar…. diye konuşur. Dadi ve Sarla yıkım içindedir. 

Abhi uyanınca yanı başında yatan Pragya’yı görür. Ona dokunmak ister ancak vazgeçer. Polisler ise her yerde onlar aramaya devam etmektedirler. Şirket adamları da arıyorlar. Purabta adamın  söylediklerinden sonra en iyi arkadaşı olan Abhi ile geçirdiklerini düşünerek ağlıyor. Arabasıyla onların son olarak görüldüğü köye doğru gidiyor. Ancak sürpriz bir şekilde Abhi ve Pragya eve dönerler. Karşılarında Abhi ve Pragya’yı gören Dadi ve Sarla ailesi gözlerine inanamaz. 

Uzun süre sarılıp koklaşırlar. Başlarından geçenleri kısaca anlatırlar. Abhi Aliya’ya sürpriz yapmak için odasına çıkar ve gözlerini arkadan bağlar. Aliya Abhi’nin olduğunu anlar ve kucaklar. Sonra Tanu da gelir ve Abhi’yi öpmeye başlar. Prgaya ise onları görür ve Abhi ile göz güze gelir. Pragya göz yaşlarını siler. Ardından Bülbül Abhi ve Pragya’yı aramaya giden Purab’ı arar ve onların 2 saat önce geldiklerini haber verir. Şirket adamları ise aramaya devam etmektedirler. 

Yapımcının Abhi ile görüşmesinde bir parti verilerek Abhi’nin yeniden aramıza döndüğünü tüm dünyaya bildirelim kararı çıkmıştı. Parti başladığında Abhi’nin etrafını kadın hayranları çevreler. Özellikle bir kadın onun etrafından hiç ayrılmaz. Tanu bu kadına iyice sinir olur. Bu kadın Abhi ile dansa başlayınca Tanu dayanamaz ve kadına şiddet uygular. Pragya kendi yapmak istediğini Tanu’nun yapmasından dolayı memnun olur.

Bülbül ise herkesin içinde Pragya’nın Abhi’yi kurtaran bir bahu olduğu ve bu yüzden şanslı olduğunu söyler. Aralarında neler olduğunu da anlatmasını ister. Pragya bu sözlerden dolayı çok utanır ve yanlarından kaçar. Bülbül de Abhi’nin kolundan tutarak Pragya’nın peşine düşer. Pragya bir perdenin arkasına saklanır. Bülbül Pragya ile konuşmasını yoksa Dadi’ye söyleyeceğini belirtir. Abhi konuşacağını söyleyerek odaya girer ve kapıyı da kilitler. Daha sonra Purab kapıyı çalar. Abhi Pragya’nın geldiğini düşünerek kapıyı açmaz. Purab ona telefon açar ve kapıyı açtırır. Bülbül de Pragya ile konuşarak başlarından geçenleri anlatmasını ister. Pragya ise anlatmaya başlar. 

Ah Kalbim 30 Aralık Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 30 Aralık Özeti 65. Bölüm Fragmanı Abhi ve Pragya Eve Döndü” üzerine 9 yorum

 1. Mersinli ELA ❤️❤️❤️ dedi ki:

  REYHANIM KANKAMMM
  SEN BENİ BIRAKIP GİDMEZSİN
  BİLİYORUM BİZ BİRBİRİMİZİ GÖRMEDİN TANIDIK
  SEVGİMİZ HERŞEYDEN DAHA ÜSTÜN OLDU SEN BENİM HER GÖK YÜZÜNDE Kİ YILDIZLARA BAKTIĞIM ZAMAN AKLIMA GELEN KANKAMSIN
  SENİ SEVİYORUM YILDIZIM
  ..
  HÜLYAM AŞKİTOŞKOM
  GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
  ..
  AYTAÇCIM ❤️ DENİZCİM
  ..
  NİHANIM GELMİŞ HOŞ GELMİŞ
  AY PARÇAM BEN SENİ HİÇ UNUTMUYORUM BÜTÜN MESAJILARIMDA SENİ SORMUŞTUM
  ÖNCEKİ MESAJINI OKUDUM SENDE BANA ÇOK YAKIMMIŞSIN GİBİ GELİYOR SANKİ SENİNLE ÖNCEDEN SOHBETİMİZ KONUŞMAMIZ OLMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM
  SANKİ ÖNCEDEN ARKADAŞMIŞIZ SONRADAN AYRILMIŞIZ GİBİ
  BANA POZİTİF ENERJİ VERİYORSUN
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  HERŞEY GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUN
  SEN HER ZAMAN BENİM AKLIMDASIN
  ..
  CÜMLETEN İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM
  ..
  İSABELLA TATLIM İYİ GECELER

  ❤️☀️️♥️❄️️❤️

 2. Yusra dedi ki:

  Ah ah kalbim holi blumu oynamis kanal 7

 3. gul dedi ki:

  Ya bu abhi resmen odun ya bildiyimiz kuru odun.bu kadar sey olmuş hala tanu diyo yaaa

 4. Aytac dedi ki:

  TESEKKUR EDERIM HÜLYA HANIM

 5. Helin dedi ki:

  🙂 NASILSINIZ KIZLAR NASIL GIDIYOR HAYAT 🙂

 6. GAMZE ❤❤CICEK dedi ki:

  vay ozetler gelmiş Bende düşünüyordum abhinin duyguları değişmiştir malesev gene husuran husuran Kız pıragya niye izin veriyorsun koçan nın yanına yaklaşıp opmesine zaten abhi senin duyugularını biliyor odasana karşı bişeyler hisediyor ama kendisine anlatamıyor yada sen oyle hep melmel bak sonucta acıceken senoluyorsun neyse
  Herkese iyiakışamlar

 7. Aytac dedi ki:

  CANIM ARKADASLARIM NASİLSİNİZ İYİSİNİZDİR İNŞALLAH

 8. Aytac dedi ki:

  yaa ozetleri yazan kisiye sesleniyorum hanı pragya abhiye askini itiraf etmişdi noldu ona hiç yazmamissiniz çok merak ediyorum pragya sevdigini soyleyince abhi ne dedi. Ama ozetleri yazanın hakkini yemeyeyim çok güzel olmuş ellerinize saglik,ama pragya sevdigini soyleyince abhi ne tepki verdi çok merak ediyom

  1. Hülya Yıldırım dedi ki:

   sessiz kalmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir