Ah Kalbim 3 Kasım Özeti 17. Bölüm Fragmanı Dadi Sadece Pragya İle Konuşuyor

Burak 24 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Dadi Abhi’nin Shimla’da olmadığını öğrenince konser yaptığı yere gitmeye karar verir. Bu sırada Abhi ve sevgilisi makyaj odasında içki içmektedirler. Abhi bir ses duyar ve bunun kim olduğunu düşünür. Daadi’yi orada görünce şok olur. Daadi, neden Shimla’da Pragya’yla birlikte olmadığını soruyor, neden Tanu burada. Aaliya oraya hemen gelir ve Abhi’nin bu konserini yapması gerektiğini söylüyor, aksi halde yönetmen ona dava açmış olacaktı. Daadi şimdi Pragya ile konuşmak istediğini söyler.

Pragya polis karakolundaki polis memurları tarafından psikolojik işkence görmektedir. Polislere  Rockstar Abhi’nin karısı olduğunu söylemeye çalıştığında polisler  inanmıyorlar. Polisler bir müddet eğlenirler. Suresh gelene kadar onunla alay etmeye devam ederler. Suresh Pragya’yı ailesine anlatmaya karar veriyor. Bu arada Abhi otele ulaşır ve Pragya’ya olanları öğrenince şok olur. Bu arada Suresh Bulbul’a Pragya’nın hapiste olduğunu söyler ancak annesi Sarla tüm konuşmayı dinler. Pragya’nın balayı için gitmediğini ve bunun yerine hapishanede olduğunu öğrenince ağlamaya başlar. Onu serbest bırakmak için polis karakoluna gitmeye karar verirler.

Polis, Pragya’yı cezaevine sokmaya karar verir, ancak o zaman aiesi gelir. Pragya’ya olanları soruyorlar, ancak Pragya hiçbir şey söylemiyor. Daha sonra, Abhi polis karakoluna varır ve herhangi bir soruşturma yapılmadan Pragya’yı tutukladığı için polise fırça atar. Daha sonra, Abhi Pragya’ya sarılır. Bu durum Tanu ve diğerlerini şaşırtır. Daha sonra polis, Pragya’yı serbest bırakıyor ve Abhi, ailesine  Pragya’nın bütün isteklerinin şu andan itibaren yapılacağına dair güvence verir. Daha sonra, Abhi’nin büyükannesi Prarya’yı işinin uğruna terk ettiği için Abhi’yi azarlar. Ayrıca  Pragya mutsuz olursa kendisinin de mutsuz olacağını söyleyerek onu uyarıyor. Abhi, büyükannesinin Pragya yüzünden onu azarladığı için üzgündür.

Suresh Pragya’yı onunla konuşmaya çağırıyor, ancak Pragya bu teklifi reddeder. Praghya, ertesi gün Abhi’nin oynadığı yüksek sesli müzikle uyanıyor ve müziği durdurmasını istiyor. Birbirleri arasında tartışma ve kavga etmeye devam ederken, ‘dadi’ nin kapısını açmadığı konusunda bir haber alırlar. Hepsi dadinin odasına giderler ve kapıyı açmalarını istiyor, ancak dadi kapıyı açmıyor. Daha sonra Pragya kendisine seslendiğinde kapıyı açar ve dadi, Abhi’ye ve ailenin geri kalanına yönelik hayal kırıklığını ifade eder. Pragya dışında kimseyle konuşmamaya karar vermiştir. Bu arada Purab Aliya ile evleneceğini söyleyerek Abhi’yi şaşırtır.

Ah Kalbim 3 Kasım Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 3 Kasım Özeti 17. Bölüm Fragmanı Dadi Sadece Pragya İle Konuşuyor” üzerine 11 yorum

 1. Aylin dedi ki:

  İyi akşamlar Depikacım iyim sen iyi ol bende Purab ve Bülbül aşkın beyeniyorum çok tatlılar iyi gecelər tatlı ruyalar

 2. Azəri qızı dedi ki:

  Axşamın xeyir olsun hamınıza. Səmacım yaxşıyam sən necəsən

 3. Deepika dedi ki:

  Purabh ve bülbül bir birine çok yakışıyorlar ve çoook tatlılar
  Herkese iyi akşamlar
  Aylincim Semacım Kum kum bhagyacım abhigyacım abhi pragyacım nasılsınız

 4. Deepika dedi ki:

  Purabh ve bülbül bir birine çok yakışıyorlar ve çoook tatlılar
  Herkese iyi akşamlar
  Aylincim Semacım Kum kum bhagyacım abhigyacım abhi pragyacım nasılsınız
  Ama bence iyisinizdir çünki iki günlük hayatımızda kötü anlarda hep ben iyiyim demek hayatı her zaman daha anlamlı yapıyor

 5. Nurdan dedi ki:

  BiZim kızlarr yanii Hülyaa ve Reyhann hoş geldinizz nasılsınız

 6. Aylin dedi ki:

  iyi akşamlar kızlar Semacım teşekür ederim canım iyim sen nasılsın

 7. Nurdan dedi ki:

  Popstar bozuntusuna bak hele senn nenesine nasıl saygı duyuyorr

 8. Abhi♥♡ Pragya dedi ki:

  Merhaba kizlar hepininize hayirli aksamlar saol semacim sanada hayirli aksamlar dilerim

 9. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Reyhan abla, Hülya abla hoş geldiniz nasılsınız?? Abhigya , fatima abla, Azeri qızı, nurdan abla, serpil abla, ela abla, aylin abla , helincim , emaz, çınar, nasılsınız ?? Akşamınız hayır arkadaşlarım allaha emanet olun

 10. Arnavin en büyük hayranı reyhan ❤ dedi ki:

  Kızlar canım arkadaşlarim gelin bu sayfalar boş burda yazalım
  SENSİZ OLMAZ sayfaları çok geç açılıyor gelin buraya sizleri seviyorum HÜLYACİM DEFNECİM
  ELACIM NURDANCIM NURSELİM BEGUMCÜM TUNACİM LAÇYİNCİM DENİZCİM GÜZELİKCIM RZALİCIM SEMOŞUM hadi gelin:)))))

  1. Reyhancıım*♡*canım arkadaşım:):) dedi ki:

   Geldim tatlişim :):)
   Nasılsın:)?:)
   Evet buraya yazalım amma SO sayfası neden geç açılıyor anlamadım yani SO seyircisine haksızlık bence:(Gecenin bir yarısı dizi seyrediliyor ve yorum yazacak sayfa yok ve SO reytingi baya yükselmiş güzel gidiyor yani:):)
   Dün akşamki bölümle ilgili yorumumu sonra buraya yazacağım:):)
   Öpüyorum seni canım arkadaşım:):)Ba Baaayyy:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.