Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti 26 Ocak Fragmanı Tüyoları # Abhi : Pragya’dan Nefret Ediyorum !!!

Burak 24 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti 26 Ocak Fragmanı Tüyoları

Ah Kalbim dizisinin Hindistanda yayınlanan son bölümlerinin özetlerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Güncel Kanal 7’de yayınlanan şu anki bölümlerin tarihleri güncellenmiştir. Arama bölümünden özetini okumak istediğiniz tarihli bölümü aratarak özetlere ulaşabilirsiniz. Sizleri dah fazla bekletmeden 294. Bölüm Özeti’ni sizlere aktaralım.

Ah Kalbim 26 Ocak Özeti

Abhi en sonunda Pragya’yı görmüş ve onun 7 yıldır evli olduğunu öğrenmişti. Büyük hayal kırıklığı yaşayan Abhi , Pragya’dan nefret ettiğini ve Kum Kum’un külere karıştığını söyler. Bu sırada Pragya’da rock star oyncağını eline alır ve ne kadar nefret etsen de ben sana sarılmayı istiyorum diye ağlar. Bu sırada Abhi’de kurabiye bebeğe sarılarak ağlamaktadır. Sabah Pragya uyanır uyanmaz Kiara’nın notunu eline alır. Kiara , King ile beraber olduğunu söyler. Pragya , King’i arar ve Kiara yanındamı diye sorar. King ise onun olgun aklı başında bir kız olduğunu söyleyerek başının çaresine bakabilir der.

King , Pragya’nın sürekli asabi olduğunu ve bunun Abhi ile tanıştıktan sonra gerçekleştiğini söyler. Pragya , Kiara’yı arar. Bu esnada Abhi , King ve Pragya’nın kaldığı otele gelmiştir ve lobide oturmaktadır. Abhi’nin üzüntülü halini gören Purab yanına giderek neler olduğunu sorar. Abhi’nin aklı halen Pragya’nın polis komiserine söylediği sözlerdedir. Fakat Pıurab’a bir şey söylemez. Kiara otel görevlisine gelerek etkinliklere katılmak istediğini söyler. Görevli bunun için ailesini araması gerektiğini söyler. Kiara tamam diyerek resepsiyona gider ve ailesini aramak istediğini söyler.

King’i aratır ve ondan paten yapmak için onun iznine ihtiyacı olduğuna söyler.King hayır diyerek annen iyi değil buraya gelmen gerekiyor der. Kiara lobide oturan Abhi’yi farkeder. Ona bebeğimi çaldın diyerek bebeğimi geri ver diyor. Abhi onu vereceğini fakat bir gün kalabilir mi diye soruyor. Kiara kabul ediyorum fakat sen de benim bir günlüğüne babam olucaksın deyince Abhi çok duygulanıyor. Kiara babası gibi tanıtarak etkinlik izinlerini Abhi’ye imzalatıyor. Şimdi babam gibi oldun diyerek Kiara Abhi’yi öpüyor.

Bu arada Pragya her yerde Kiarayı aramaktadır. Sonunda onu bulur. Öte yandan Abhi , Aliya’dan aldığı çağrı sonrası 10. kata gider. Abhi respesiyondakilere Kiara’ya göz kulak olun diyerek oradan ayrılır. Pragya , Abhi’yi görmez ve Kiara’nın yanına gider. Resepsiyondaki kadın babası paten etkinliği için kağıtları imzaladı diyince Pragya bu mümkün değil babası şu anda odasında diye yanıtlar. Pragya imzalanan kağıdı görebilirmiyim diyip kadından ister. Tam incelemek üzereyken yakınındaki yaşlı bir kadın elindekileri düşürünce onun yardımına gider. Kadın çok teşekkür ederek umarım sevdiğine kavuşursun diyerek dua eder.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 294. Bölüm Özeti 26 Ocak Fragmanı Tüyoları # Abhi : Pragya’dan Nefret Ediyorum !!!” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Abhi ile pragya evlensin yeni birlessinler tanu ciksin kinodan

 2. aysu dedi ki:

  Bu nedi bele abhi tanu ile evlenmis? Pragya da evlenmis kino bele olsamen bakmiyacam kinonu bele etmeyin lutfen

 3. Lila dedi ki:

  Abhi Pragya’yı hak etmiyor!
  Kendisi Tanu ile evli ama Pragya’nın bir hayat kurmuş olması ( her ne kadar Abhi gerçeği bilmese de ) Abhi’yi sinir ediyor sanki buna hakkı varmış gibi.

 4. Anonim dedi ki:

  Günaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir