Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti 20 Ocak Fragmanı Tüyoları

Burak 20 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti 20 Ocak Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Hindistan’da yayınlanan son bölümün özetini sizlerle paylaşmayı sürdürüyoruz. Abhi ve Pragya’nın ne zaman yan yana geleceğini merakla beklerken acaba Abhi’nin son öğrendiklerinden sonra birbirlerine olan tepkileri nasıl olacak ? Bilindiği üzere Abhi  Pragya’yı görmüş fakat aynı anda onun yıllardır evli olduğunu da öğrenmişti. Bakalım Pragya Abhi’yi ne zaman görecek ?

Ah Kalbim 20 Ocak Özeti

King ve Abhi karakol çıkışında karşı karşıya gelirler ve King Abhi’yi göstererek işte kazaya sebep olan adam bu diyerek Abhi’yi işaret eder. Fakat telefona bakmakta olan Pragya yine Abhi’yi göremez. Hatırlanacağı gibi geçen bölümde de telefon yere düştüğü için Pragya Abhi’yi televizyonda görememişti.  Bu iş açıkçası tesadüf sınırlarını aşmaya başlamış durumda. Abhi ile yanındakileri karakol önünde kalabalık bir medya ekibi beklemektedir. Purab kameralara fazla görüntü vermemek için arabayı yaklaştırır.

Bu esnada Abhi , Pragya’nın müfettiş ile konuşmasını hatırlamaktadı. Bu adam benim 7 yıllık kocam sözleri sürekli kafasında yankılanır. Daha sonra da benim geleceğim sensin dediği sözler aklına gelir. Abhi çok acı çekmektedir. Purab , Abhi’nin durmunu farkeder ve ne olduğunu sorar. Fakat Abhi cevap vermez. Arabaya binerek evin yolunu tutarlar. Daha sonra Abhi , Purab’a arabayı durdur der. Purab ne olduğuna anlam veremez ve bu sırada Abhi arabanın elfrenine asılarak kendisi arabayı durdurur ve arabadan iner.

Bu sırada Pragya , King’in daha dikkatli davranması gerektiğini onun ünlü birisi olduğunu söyler. Bu  şekilde kariyerine zarar verdiği gibi Kiara’ya da kötü örnek olduğunu söyler. Bu esnada Abhi karakola geri döner ve Pragya’nın gidip gitmediğini sorar. Komiserin odasına bakmasını söylerler fakat Pragya gitmiştir. Görevlilerden birisi arka kapıdan çıktıklarını söyler. Bus sırada Tarun’da King’in nerede olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Pragya taksi ile gittiğini söyler. Pragya’da arabaya binerek oradan ayrılırken arka kapıdan çıkan Abhi arabaya binen Pragya’yı görür arkasından seslenir. Fakat Pragya onu duymaz.

Pragya otele gelir ve King’in odasına doğru gittiğini görür. King’in yanına gitmeyi düşünse de daha sonra yalnız bırakmaya karar verir. King odasına çekilir ve içmeye başlar. Aklında sürekli olarak Abhi’nin sözleri vardır ve sürekli karşısına çıkmasından dolayı öfkelidir. Purab ve Disha Abhi ile konuşmaua çalışırlar. Purab yolda yaşananları Disha’ya anlatır. Abhi kapıyı açar fakat rahat bırakmalarını ve uyumak istediğini söyler. Disha polis merkezinde yaşanaları merak eder. Purab ise şu anda konuşacak durumda olmadığını söyler.

Abhi sürekli olarak Pragya ile olan geçmişini düşünmektedir. Bu gün onu gördüğünde her şeye rağmen mutlu olduğunu da hissetmiş onu ne kadar özlediğini farketmiştir. Fakat aynı zmaanda aylarca onu beklediği halde gelmediğini ve yıllardır başka biriyle evli olduğunu öğrendiği için ona çok öfkelidir.

Ah Kalbim dizisinin özetlerini sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen untmayın.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 293. Bölüm Özeti 20 Ocak Fragmanı Tüyoları” üzerine 26 yorum

 1. Leman dedi ki:

  Lütfen yeni bölüm özetini bekliyoruz

 2. Anonim dedi ki:

  kızlar diziseti sitesine girdim özetleri kaliteli teşekkür ederim bilgi için bir de bu site çok yavaş diziseti çok hızlı açılıyor bilgi için teşekkür ederim.

 3. Melek dedi ki:

  Ya şimdide girilmiyor kafayı yicem

  Ne oldu bu siteye böyle

  Allah sebep olanların

  Çezasını versin ne diyeyim

  Rabbim filizimin yardımcısı olsun inşallah

  Ya kızları çok özledim yaaaaaa

 4. Melek dedi ki:

  Ya kızlar ben diyer siteye yorum yazdım ama olmuyor birşeyler diyip duruyor

  Kaç gundur girmeye çalıştım tam bugün girdim yorum yazdım hepsine tek tek

  Ama maalesef yorumum yollanmadı

  Ne olur gireniniz varsa söyleye bilirmi

  Filize neolur

 5. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

 6. Hülya dedi ki:

  Ah kalbimle ilgili en çok bu sezonun sonunda final olacakmış onu çok merak ediyorum dedikoduda olsa arastirirsaniz çok memnun olurum sadece özetleri yazmayın ileride ne olacak merak ediyoruz.

 7. Alev dedi ki:

  Merhaba kızlar burdamısınız ya sizi cok özledim ya bizim site de bie sorun var bir dürülü giremiyorum girsem de yorum çıkmıyor siz nasılsınız

 8. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Yorulmayasan hazalim. 3333davam edin canlarim benim ya3333 hep o dzi setinde kalsaniz ya))))

 9. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Sapik ole istedide dolasalib da oralarida kapatacakmi diye bakiyorum))))) haaaa

 10. Hazal dedi ki:

  Esnoş ben girdim dizi site..diye yere..kız saynede girmediğim site kalmadı:))))..sabahdan beri o site bu site dolaşıyoruz::))

 11. Hazal dedi ki:

  Kızlar nasılsınız..şidmi DH girdim yine olmadı…evet defnem bizde sorun çözülene kadar buraya yazalım..ben de çok özledim sitemizi koyu sohbetlerimizi..rabbim filizimin yarımıcısı olsun…

 12. Anonim dedi ki:

  $$$

 13. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Kizlar buraya yazmayin ya yorumlar burada gorunmuyir dzi setine gelin orasi iy burada emoji bile cikmiyor lutfen oraya gedermisiniz konusacaklarim var hepiniz dizi seti ah kalbim sayfasina gidin lutfen orada bekliyorum sizi)))

 14. Gizem dedi ki:

  Defne ablam tmm buraya yazalım kızlara buraya cagralim dc giriyorum ama yorumları çıkmıyor

 15. kAiNaT♡ dedi ki:

  KIZLAR DEFNEME katiliyorum bir care yokmu ya.Ay kizlar burdami konusucaz olsun ama ozliyorum ben sitemizi cabuk duzelse

 16. Defne dedi ki:

  Kizlar başımıza gelenlerin bi çözümü vardir elbet..
  Hazalim tamam buraya yazalim❤❤❣❣❣

 17. kAiNaT♡ dedi ki:

  MERHABA KIZLAR ay soyylemeyin ayni durum bende giriyorum ama yorumlarim cikmiyoooooor.Ya cok ozledim ben kendi sitemizi uhu uhu.Uf yaaaaa:'(:'(:'(:'(

 18. Gizem dedi ki:

  Hazalım ben giriyorum ama yorumları çıkmıyor senin yorumların gidiyorum mu???

 19. Hazal dedi ki:

  Kızlar dh giriyorum ama bazen olmuyor..dc girdim açıldı site..bu seferde yorum sorunu var filiz teker teker okuyub yorumları onaylıyor..
  Bari kızlar dc ve dh giremesek..bizde bu sitenin ah kalbimsayfasına yazalım..kördüğümde diğer kızlar yazıyor..

 20. Gizem dedi ki:

  Ben giremiyirum dc yer offf kızlar napcammm

 21. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Ocelikle haberim yoktu buraya yazmaniza ordan oraya savruluyorsunuz kizlar dh kimse giremedi nedenini bilmiyorum az oce girdim bende giremedim sonra girdim ne olmus bilmiyorum yuvaniza done bilirsiniz)))

 22. Hazal dedi ki:

  Işıl canım haber verdiğin için sağol kuzum..
  Kızlar ben girdim de yorumlarım çıkmıyor…sizdede öylemi..

 23. Işıl dedi ki:

  Hazal dc açıldı girebilirsin canım

 24. TUANA dedi ki:

  Dc ye yazan arkadaşlar ben dünden beri dc ye giremiyorumm girenler lütfen filiz ablaya söylesinler düzelsinn

 25. Gül Çiçek dedi ki:

  DC Yazan Arkadaşlar Buraya Yazarsanız Banada Bilgi Verin lütfen Akşamdan Beri Dc Giremiyorum yine Filize Söylerseniz Sevinirim Neden Giremiyorum ??

  1. aslı dedi ki:

   severim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.