Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti 19 Ocak Tüyoları # Abhi Gerçekleri Öğreniyor

Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti 19 Ocak Tüyoları

dizibilgi.tv olarak en hızlı ve en doğru özetleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.  Ah Kalbim’in Hindistan’da yayınlanan son bölümünün özetini sizler için hazırladık.  İşte Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti ve 19 Ocak Tüyoları

Ah Kalbim 19 Ocak özeti 292. Bölüm Fragmanı

Hatırlanacağı üzere son bölümde Abhi ve King ir kaza sonrası yine arşı karşıya gelmişlerdi. Bu kazada yaşanan tartışmanın ardından kendilerini karakolda bulan ikili daha sonra ilginç gelişmelere şahit oldular. Kiara Abhi’yi arayınca Tanu Pragya’yı öğrenmişti. Pragya ile Tanu şlerini kurtarmak üzere karakola gelirler.

Tanu’da Purab ile birlikte karakola gelirler. Tanu kendisinden gayet emin olarak içeri gelir ve Abhi’yi alıp gideceğini söler. Komiser ile Abhi sohbet etmektedirler. Tanu ukala bir şekilde konuşurken Purab’da içeri gelir. Komiser Purab’ın arkdaşı çıkar. Abhi’yi çıkarması için ricada bulunur. Pragya’da Tarun ile King’in olduğu odaya gider. Bu esnada King kendi hatası olmadığını söyleyerek kendini savunmaktadır.

Abhi dışarı çıktığında yerde bir mendil görür. Bu Pragya’nın az önce düşürdüğü mendildir. Abhi bir kez daha Pragya’nın varlığını hissetmiştir. Pragya’nın kokusunu alan Abhi onunla geçen anılar gözünde canlanır. Bu esnada Pragya Abhi’nin arkasından geçer. Fakat Abhi onu yine göremez. Abhi hemen güvenlik görevlisine bu mendili düşürenin kim olduğunu sorar. Görevli görmediğin söylerken o esnada bir diğeri onu düşüren kadın şuradaki odaya girdi der.

Abhi odaya bakar fakat boş olduğunu görür. Abhi döndüşünde mendil yere düşer. Almak için yere eğildiğinde Pragya’nın sesini duyar. Sesi duyduğu yöne bakınca Pragya’yı görür ve donup kalır. Fakat Pragya onu görmez. Tanu ve Purab komiser Sushant ile konuşmaktadır. Müfettiş Abhi’yi tanıdığını ve çok sevdiği bir sanatçı olduğunu söyler. Fakat dava için yapabileceğim birşey yok davayı üst düzey müfettişler devraldı der. Tanu bu sırada para teklif edince Purab onu azarlayarak dışarı çıkarır.

Abhi şok olmuştur. Pragya ile yaşadıkları birer birer gözünün önüne gelir. Odaya girmek için hareketlendiği esnada Pragya polis komiserine 7 yıldır bu adamla evliyim ve ona her türlü kefil olurum deyince Abhi beyninden vurulmuşa döner. Geçmişte Pragya’nın kendisine verdiği sözleri hatırlar. Senden başka kimse hayatımda olmayacak benim geleceğim yalnız seninle dediğini hatırlar. Fakat artık Pragya başkasının karısı olmuştur. Bu esnada King Pragya’ya işte burada olmamıza sebep olan adam bu deyince Pragya o yöne doğru döner.

 

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 292. Bölüm Özeti 19 Ocak Tüyoları # Abhi Gerçekleri Öğreniyor (9 Yorum)

  1. İnşallah DC Sorun Çözülür Ya Kendimi Nasıl Yanlız Hissettim Burda Dc Yazan Arkadaşlar Buraya Yazarsanız Banada Söyleyin lütfen Neden Siteye Giremiyoruz ? FİLİZ Sorunu Çabuk Çöz Lütfen

  2. Selam kızlar. Defnem İremsum Bende DC Giremiyorum Dün gece Girmiştim ama yine giremiyorum Lütfen Dc Herkese Söyleyin İnşallah Filiz Halleder Sorunu