Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 13 Ocak Fragmanı Tüyoları #

Burak 17 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 13 Ocak’da Neler Yaşanacak ?

Ah Kalbim dizisinde Hindistan’da yayınlanan son bölümün özetini ilk olarak sizlerle paylaşıyoruz. Hatırlanacağı gibi son bölümde Abhi ve King karşı karşıya gelirken Aliya fanları parayla tutmuş bunun ortaya çıkması üzerine de Abhi zor durumda kalmıştı . King anlaşmadan çekilirken Abhi ise Aliya’yı yapığı şey yüzünden azarlamıştı. Daha fazla sizleri bekletmeden 291. Bölüm özetine geçelim.

Ah Kalbim 13 Ocak Özeti 291. Bölüm Fragmanı

Abhi ile King’in yüzleştiği basın toplantısında Swarni Dadi Pragya’yı gördüğünü söylemiş Mitali’de bunu onaylamıştı. Taya , Mitali’ye gördüklerini söylemesini ister fakat Mitali Tanu’yu kızdırmak için uydurduğunu söylemektedir. Tanu artık Pragya buraya gelemez diye düşünmektedir. Pragya anlaşmadan çekilmesi nedeniyle King’i eleştirmektedir. King ise Abhi’nin hile yaptığını ve onunla asla aynı ortamda bulunmak istemediğini söyler.

Fakat Pragya ısrarcı olur ve hayallerimizi gerçekleştirmeye çok yaklaştık fakat sen kaçarak her şeyi mahvediyorsun diyince King söleşmeyi iptal etmekten vazgeçer. Fakat Abhi ile birlikte asla çalışamayacağını söyler. Swarni Dadi Pragya’nın nerede olduğunu merak eder ve evdekilere sorar. Mitali’ye sorar fakat Mitali topu Disha’ya atar. Disha’da Dasi’ye paslar. Swarni  bir türlü istediği cevabı alamaz.

Dadi daha sonra Abhi ile konuşmaya gider. Abhi Tanu ile birliktedir. Abhi’ye Pragya’yı seviyormusun diye sorar. Abhi ise Dadi’nin öldüğü günü anımsar ve bunun sorumlusunun Pragya olduğunu düşünür. Swarni Dadi Pragya’ya gelmek isteyip istemediğini sorar. Tanu ise kızarak orayı terkeder. Bu esnada Dasi içeri girer ve Swarni Dadi’yi Abhi’nin yanından götürür. Dasi artık Pragya ve Abhi’nin ilişkisinin bittiğini söylerken Swarni Dadi şok olmuştur.

Bu esnada Kiara yeni oyuncaklarıyla oynamaktadır fakat kurabiye bebek olmadan tadı olmadığını söyler. Pragya’dan Abhi’yi aramasını ister. Pragya ise bu esnada televizyon izlemektedir. Pragya telefonunu bulamaz ve yere düştüğünü görür. Yere telefonunu almak için eğildiği esnada televizyonda Abhi görünmektedir. Kiara kurabiye bebeği alan adam televizyonda der. Pragya telefonu alıp ekrana bakana kadar  sahne değişir ve televizyon King’i göstermektedir.

Swarni Dadi , Disha ile konuşunca tüm gerçekleri öğrenir. Fakat Pragya’nın eve gelmesinde ısrarcıdır.  Swarni Dadi , Pragya’yı gördüğünden emin olduğunu söyler ve Abhi’den Pragya’nın bir resmini vermesini ister.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 291. Bölüm Özeti 13 Ocak Fragmanı Tüyoları #” üzerine 1 yorum

  1. Guljan dedi ki:

    SELAMUN ALEYKUM HERKESE ILK ONJE IY BAYRAMLAR BENIM ADYM GULJAHAN KISAJA GULJAN BEN ADETA KORDUGIMDE OLYORYM ALMIRA VE ESNA ABLA TANIR AJABA BURAYADA KATYLA BILERMIYIM ALMIRA ESNA BEN SIZI ARAP BURAYADA GELDIM AMA YOKSUNYZ NERDESINIZ YA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.