Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti 12 Ocak Tüyoları # King ve Abhi Karşı Karşıya

Burak 15 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti 12 Ocak Tüyoları

Ah Kalbim dizisinde Hindistan’da yayınlanan son bölümlerin özetlerini sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere geçen bölümde Aliya bir plan yapmış ve Abhi’nin itirazlarına rağmen bu planını gerçekleştirmekte ısrarcı olmuştu. King’in adamı ise bu durumu öğrenince hemen King’e yetiştirmişti. King tam basın toplantısına hazırlanırken Tarun yanına gelerek Aliya’nın planından Tarun’a bahseder. Fanların para karşılığı Abhi’yi destekleyeceğini öğrenen King bu duruma çok öfkelenecektir.

Ah Kalbim 12 Ocak Özeti

Abhi ile King sahnede yüz yüze gelirler. Kameralar önünde birbirlerine laf sokmaya başlarlar. Moderatör kapak resminde kimin bulunması gerektiğini sorunca kalabalığın büyük kısmı Abhi diye bağırır. Ardından King buradakilerin para karşılığı satın alınmış kişiler olduğunu söyleyince Abhi bu duruma itiraz eder. Daha sonra işler çığırından çıkar ve Abhi ve king hayranları birbirleriyle tartışmaya girişirler. Bu sırada olay yerine gelen Pragya da yere düşmek üzereyken Suwarni onu yakalar. Bu esnada Abhi yaptığı şeyin doğru olmadığını söyleyerek Aliya’yı fırçalar ve anlaşmayı iptal eder.

Hindistan’da yayınlanan 20 dakikalık son bölümün özetini sizlerle paylaştık. Yeni bölüm yayınlandığında özetini vermeye devam edceğiz.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 290. Bölüm Özeti 12 Ocak Tüyoları # King ve Abhi Karşı Karşıya” üzerine 5 yorum

 1. Abhigya dedi ki:

  ben bu bolumunu pek anlayamadim

 2. Anonim dedi ki:

  bu ne ya uzattıkça uzattılar

 3. göz dedi ki:

  298de dadi ölmüştü şimdi de 300 ncü bölümde var bu nasıl oluyor

  1. Göker dedi ki:

   Bu ölen Dadi değil. Swarni Dadi .

 4. Anonim dedi ki:

  Şurayi saçma sapan doldurmayın okey ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.