Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti 6 Ocak Fragmanı Tüyoları # 2. kısım

Burak 14 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti 6 Ocak Fragmanı Tüyoları (Part 2)

Ah Kalbim dizisinin 6 Ocak’da yayınlanacak 289. Bölümün özetinin ikinci partı ile sizlerleyiz. Hatırlayacağımız gibi son bölümde Kiara zor da olsa okula kaydolmayı başarmıştı. Pragya ise çok yaklaşmasına rağmen bir türlü Abhi ile karşılaşmayı başaramadı. Kader onları aynı ortamda birbirlerine yaklaştırsa da bir türlü yan yana gelmelerine izin vermedi. Bakalım şimdi neler olacak?6 Ocak günü yaşanacaklara dair tüyoları Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Ah Kalbim 6 Ocak Özeti 289. Bölüm Tüyoları

Kiara yeni okulundan olduça memnundur. King’de aynı şekilde okulunu çok sevmiştir. Pragya kayıt işinin King sayesinde olduğunu düşünerek ve ona minnet borçlu olduğunu söyler. King ise bu konuyla bir alakasının olmadığını söyleyecektir. Praya her kim yardım ettiyse etsin kızım okula kaydoldu benim için çok mutlu olmaya yeter diyerek karşılık verir.

Arkadaşıyla telefonda konuşan Abhi’de zor da olsa kızını okula kaydettirdiğini söyler. Arkadaşıyla  konuştuğu esnada yanlışlıkla dilini ısırır. Daadi hemen batıl inançlarından birini hatırlayarak eğer konuşurken dilini ısırırsan o gün önemli biri ile karşılaşırsın der. Abhi eve geldiğinde kurabiye bebeğe bakar. Pragya ise Kiara’ya okulunu hatırlatıp yatması gerektiğini söyler. Bu sırada yıldız kayar ve Pragya kayan yıldızı seyrederken aynı anda Abhi’de aynı yıldızı seyretmektedir.

King önemli bir toplantısı olduğundan Kiara’yı okula bırakamaz. Bu nedenle Kiara’yı okula bırakma görevi Pragya’nın olmuştur. Fakat Sunny okula gitmek istememektedir. O kızı tekrar görmek istemiyorum der. Abhi onu sakinleştirerek okula gitmesinin kendisi için önemli olduğunu buna kimsenin engel olmaması gerektiğini söyleyecektir. Okula gimtesini o kızdan özür dilemesini ve bu konuyu kapatmasını söyler. Disha Abhi’nin onu nasıl olupta ikna ettiğini merak eder.

Pragya okula Kiara’yı bırakırken kimseyle tartışmamasını söyler. Kiara ise eğer birisi ona sataşırsa karşılık vereceğini söyleyince Pragya affetmek büyülüktür diyerek öğüt verir. Tam bu esnada Sunny Kiara’yı farkeder. Annesine dönerek kendisine su atan kızın o olduğunu şikayet eder. Disha bu kızın annesi ile konuşarak bu sorunu halledeyim diye düşünür fakat bu esnada okul zili çalınca bundan vazgeçer. Daha sonra gittiğinde ise Pragya’yı bulamaz. Bu esnada Disha yere düşen küpeyi görecek ve Pragya’yı hatırlayacaktır.

Abhi yeni bir proje görüşmek üzere toplantıya giderken Daadi bende gelmek istiyorum der. Abhi bunda bir sorun görmez ve Daadi’yi de alarak görüşmeye gider. Daadi , Abhi’nin ne kadar meşhur olduğunu görünce çok gurulanır. Bu sırada okulun ilk günü için sınıflarına giren Sunny ve Kiara tesadüf eseri aynı sırada oturmak durumunda kalırlar. Bakalım bu durum yeniden kavga etmelerine ve ailelerinin bir araya gelmesine vesile olacak mıdır ?

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 289. Bölüm Özeti 6 Ocak Fragmanı Tüyoları # 2. kısım” üzerine 1 yorum

  1. selin dedi ki:

    ne zaman yayina cikacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.