Ah Kalbim 288. Bölüm Özeti 5 Ocak Fragmanı Tüyoları

Burak 08 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 288. Bölüm Özeti 5 Ocak Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçen bölümde hatırlayacağımız üzere Abhi ve Pragya adeta birbirlerini uzaktan hissetmişler ve duygu dolu anlar yaşamışlardı. Ah Kalbim 287. bölümünde Abhi , Kiara ve Pragya ile hava alanına Daadi’yi almaya giderler. Daha sonra Abhi’nin canı dondurma ister ve Pragya kızını bir yere oturtup dondurma almaya gider. Disha ve Purab arasındaki yakınlaşma da devam etmektedir. Purab ve Disha’nın yakınlaşması da sürmektedir. Disha Purab’a elleriyle pasta yedirirken aralarında romantik dakikalar yaşanacaktır. Bu sırada Aliya gelerek Purab’ı  Abhi’nin odasına çağırır. Purab ertelemeye çalışsa da Aliya’nın ısrarlarına karşı koyamaz ve Disha’ya beklemesini söyleyerek yanından ayrılır.

Ah Kalbim 5 Ocak Özeti

Abhi , Daadi’nin kaybolduğunu düşünerek aramaya başlar. Aynı anda Pragya’yı farketmezler ve yanından geçip giderler. Tam birbirleriyle karşı karşıya kalacaklarken aralarına denk gelen çelenk nedeniyle yine göremezler. Bu esnada Kiara’nın balonları uçunca Abhi’nin yanına koşar. Abhi balonları yakalamaya gayret etse de bir kısmın patlatır. Kiara balonlarını patlattığı için Abhi’ye kızarak güvenlik görevlisine şikayet eder. Güvenlik ise Abhi’yi tanır ve özür dileyerek fotoğraf çektirmek istediğini söyler. Kiara bu duruma anlam veremez ve söylenmeye başlar. Abhi ise balonları yanlışlıkla patlattığını söylemektedir. Daha sonra Kiara yeni balon almasını ister. Abhi çok fazla naz yaptığını söyleyince Kiara babama çekmişim der ve baba sözünü duyan Abhi çok duygulanır. Daha sonra hoşçakal diyerek ayrılmak üzereyken Kiara ağlayarak babam bana balon almıyor diye sızlanmaya başlar. Etraftan geçen bir kadın küçük kızı neden ağlatıyorsunuz deyince Abhi zor duruma düşer ve Kiara ile baloncunun yanına giderler. Abhi isterse tüm balonları alabileceğini söylese de Kiara sadece ikisini patlattın diyerek iki balon alır. Abhi bu düzgün karakterli kızın annesini merak ederken Pragya’da Kira’yı aramaktadır.

Paniğe kapılan Pragya duyuru yaparak Kiara’yı aradığını söyler. Abhi Pragya’yı sesinden tanır koşarak yanına gitmek istese de biriyle çarpışır ve başarılı olamaz. Pragya hemen Kiara’ya koşup sarılır. Birdaha yanından ayrılmamasını söyler. Abhi ise Pragya’yı göremez ve benzettiğini düşünerek aramaktan vazgeçer. Daha sonra King’de yanlarına gelir. Arabaya doğru hareket ederlerken King valizlerden birinin eksik olduğunu görerek almaya gider. Kiara ise arabada Abhi ile yaşananları anlatmaya başlar. Daha sonra King gecikince Pragya onu bulmak için arabadan iner. Bu sırada Kiara’nın balonları bir kez daha elinden kaçar ve yakalamak için arabadan iner. Geri geldiğinde ise yanlış arabaya biner ve bindiği araba Abhi’nin arabasıdır. Abhi annenin numarasını söylermisin diyerek Pragyayı arar fakat telefon çekmez. Daha sonra telefonu alan Kiara bir kez daha arar bu kez telefonu açan Pragya’ya yanlış arabaya bindiğini söyleyecektir.

Pragya’nın şöförü Kiara’yı götürmek üzere gelir. Kiara Abhi’yi öperek vedalaşıren oldukça duygusal anlar yaşarlar. Kiara ailesiyle otele dönerken Abhi’nin aklı onda kalmıştır. Tanu eve geldiğinde Abhi ona bir kız çocupu evlat edinmenin nasıl oalcağını sorarak fikrini öğrenmeye çalışır. Tanu şu anda güzellik yarışmasına odaklandığını söyleyerek buna sıcak bakmadığını belirtse de Abhi çocuğa tek başına bakacağını sadece çocuk evlat edinmek için ona ihtiyacı olduğunu söyler. Tanu bunu kabul edemeyeceğini söyleyerek ısrarcı olur. Abhi bu durum karşısnda hayal kırıklığı yaşar.

Abhi üzüntülü şekilde yürüyüşe çıkar. Yağmur altında yüyürken aynı anda Pragya’da yürümektedir. Bu sırada Pragya’nın şemsiyesi uçar ve Abhi’nin önüne düşer. Şemsiye’nin kendisine tanrının hediyesi olduğunu düşünerek şemsiyeyi alır. Otele dönen Pragya ise ıslanmış bir şekilde Kiara’ya aldığı oyuncak bebeği verir. Kurabiye bebeği alan Kiara uykusuna kaldığı yerden devam eder. Öte yandan Puran iş için Aliya’yı arar Aliya’da Abhi’yi alıp çıkar ve döndüğümde sohbet ederiz der. Bu sırada Kiara’ya bakan Pragya onun Abhi’ye ne akdar da çok benzediğini düşünmektedir.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 288. Bölüm Özeti 5 Ocak Fragmanı Tüyoları” üzerine 116 yorum

 1. Ayla dedi ki:

  Burasi yorum yeri konusma yeri degil.

 2. Hira dedi ki:

  Bu yorumlarin yarisi konusma bu ne??

  1. Miral dedi ki:

   Aynen

 3. Anonim dedi ki:

  Ttttt

 4. ıIşıl RABİANIN ARKADAŞI dedi ki:

  Çok haklısın ablam birtanem benim galoş hediye vereyim olmazmı ))))) sen hep iyi ol ablam bize yeter birtanem iyi geceler tatlı rüyalar esnama❤ öperim ablam şimdiden uyumuş bende başında nöbet tutuyorum
  ..
  Denizim iyi geceler tatlı rüyalar ❤

 5. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Isilim gucsuz olmasina gerek yok kovalarimda tam onluk guclu olur biliyormusun isanin basina gelen ruya olamasi gereken hic rua olayan bi ya (( artik olan olmus eski olanar acilar eskide kaldi eski defteri acilinca tabikide acir cani yanir ((uzulur yipranir maf olur canim rabisi yene op benim yerime))) yok benim yerime de dc ne kadar kizlarvarsa hepsinin yerine rabisime opucuk birak canim benim ya))isilim rabisi guldurdum ama seni gulduremicem cunki aysklarimda galoslar yok kendimi iy hidetmek icin galoslarin lazim bana))))

 6. Deniz dedi ki:

  Iyi geceler kardeslerim ))))))

 7. ıIşıl RABİANIN ARKADAŞI dedi ki:

  Gökhan üzülüyor ablam geçmişi aklına geliyor ama o iyi ablam o Rabia kadar güçsüz değil ablam benim Rabia kördüğüm sayfasın da)))))))))))))

 8. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Esna kordüğum sayfasına gel rabiam orada

 9. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Saol tatlim sende cok yasa kiz bana bak miy miy yapma direk biraz gul bakayim rabis uyormu ne yapiyor rabis))

 10. Esna((((((Rabisim canim benim ablasinin gulu dedi ki:

  Bizde alekime selam diyelimde nerede gokan oda uzuluyormu isilim uzmek bukadar dur diyelim ya biliyorum kolay deyil ya (( ama neyapalim tek care bu (

 11. Işıl RABİANIN ARKADAŞI dedi ki:

  Ay esna ablam ya sen çok yaşa))

 12. ALMİRA❤❤❤❤RABİŞİMMMM cnm kardeşimmmm dedi ki:

  Pardon ışılım yani klavye hatası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.