Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti 30 Aralık Tüyoları Fragmanı

Burak 07 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti 30 Aralık Tüyoları Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde heyecan devam ediyor. Abhi zor zamanlar geçirmektedir. Pragya ise onun kurtarmayı başaramayınca büyük üzüntü duyar. Abhi utanç verici iftiraların yanında bir de katil oalrak suçlanmaktadır ve bu ona çok ağır gelir. Purab ve Pragya yardım için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Ah Kalbim 30 Aralık Özeti 287. Bölüm Tüyoları ?

Abhi işlemediği bir suç nedeniyle hapistedir ve özellikle Pragya olmak üzere bu durum herkesi çok üzmektedir. Pragya ve Purab , Smonika’nın cesedini teşhis etmeye gittiklerinde onun gerçekten Smonika’ya ait olduğunu görünce adeta yıkılırlar. Fakat Pragya cesedin sadece yüzünü gördükleri için estetik ameliyat ihtimalinden bahsetmektedir ve Smonika’nın hala yaşadığına inanmaktadır.

Dadi Aliya ve Tanu ziyaret için Abhi’ye giderler ve Dadi’nin ağlaması Abhi’yi çok üzer. Aliya ve Tanu ise Abhi’ye onu kurtaracaklarını söyleyerek moral vermeye çalışırlar fakat Abhi yardım istemiyorum Pragya’ya engel olmayın bana yeter diyerek karşılık verir. Pragya cesedi görmek için hemşireden izin ister fakat alamaz. Daha sonra Purab araya girer ve hemşireyi ikna etmeyi başarır. Purab cesedi kontrol edince yara izlerini farkeder ve büyük şok yaşar. Abhi’yi zor günler beklemektedir.

Disha , Dadi’den yemek yemesini istese de Dadi bunu reddeder. Dasi , Mitali ve Taji ‘de ısrtar eder fakat Dadi , Abhi bu haldeyken nasıl yiyebilirim der.  Daha sonra Pragya gelerek Simonika’nın yaşadığını ve Abhi’nin masul olduğunu hapisten mutlaka çıkacağını söyler. Dadi biraz moral bulunca Dasi’den ilaçlarını ister. Simonika bir restoranda içmekteyken Pragya ortalıktan kaybolur. Purab Robin’i terasa yolayarak bakmasını ister fakat Robin boş olduğunu söyler. Dadi , Pragya’nın Sarla’nın yanında olabileceğini tahmin etmektedir.

Pragya Purab’ı aramak için niyetlenir fakat Smonika onun aramasına engel olur. Fakat Pragya sonunda Purab’ı arar ve ondan derhal gelmesini ister. Bu sırada elindeki bıçağı  doğrultarak tehditler savurur. Güvenlikleri kendinden uzaklaştırır. Smonika polisi aramak ister ve Pragya müsade eder. Smonika evde delil olduğunu söyleyerek polisleri çağırır. Bu sırada eve gelen Purab karşısında Smonika’yı görünce şok olacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 287. Bölüm Özeti 30 Aralık Tüyoları Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. Rk&seda dedi ki:

  Öf ya yine mi ayrılıyor lar

 2. Miral dedi ki:

  Bu dizi çok güzel sonraki bölümlerde de…

 3. Lila dedi ki:

  295. veya 296. bölüm galiba bu

 4. Lila dedi ki:

  Sanırım karışmış bunlar Abhi ile Pragya’nin ayrıldığı andan sonra olanlar değil.
  Bu Somanika’nin gerçek yüzü ortaya çıktıktan sonra olanlar.
  Yani daha önceki bölümler.

 5. Anonim dedi ki:

  Şimdi nolacak hiçbişey anlamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.