Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti 29 Aralik Fragmanı Aradan 7 Yıl Geçti

Burak 05 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti 29 Aralik Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Dadi nin ölmesi Abhi de bir travmaya sebeb okluyor. Aliya Dadi nin ölmesini Prgaya ya bağlıyor. Abhi Dasi yi o kadar çok seviyor ki onun ölmesini bir türlü kabul etmek istemiyor. Aliya nın da gazına gelen Abhi Prgaya yı suçlayınca Pragya çok sevdiği Abhi yi terkedityor. Aradan geçen 7 yılın sonunda Abhi Tanu ile evleniyor. Prgaya da kızı Kiara için formalite bir evlilik gerçekleştiriyor. Prgaya nın evlendiği kişi dünyanın en önemli rock starlarından King. Prgaya aynı zamanda King’in danışmanı ve menejeri.

Ah Kalbim 29 Aralık Özeti

Kiara babası King’i çok özlediğini söyleyince Prgaya Londra ya gitmeye karar veriyor. King ise bir barda eğleniyor. Ona meydan okuyan bir arkadaşı ile içki içme yarışı yapıyorlar. King bardakta bulunan içkileri birer birer içerken arkadaşı ona ayak uyduramıyor. Bu sırada Prgaya da eğlence mekanına gelmiştir. Kiara (Aslında Abhi nin kızı ) babasını çağırıyor. King onu görüyor. Kiara koşarak babasına sarılıyor. King daha sonra bir kızdan Kiaraya bakmasını isterken Prgaya yı da dansa kaldırıyor. Prgaya dans bilmediğini söylese de King’in ısrarı ile piste çıkıyor. 

Abhi de Tanu yu dansa kaldırmıştır. Aynı dakikalar içinde yaşanan bu olaylarda hem Abhi hem de Pragya geçmişi düşünüyorlar. İkisi de birbirlerini hala çok seviyorlar ancak gurur ve yanlış anlamalar bu sevginin önüne geçiyor. King Pragya gittikten sonra arkadaşının kız arkadaşına sulanıyor. Arkadaşı arkadan gelerek benim kız arkadaşıma nasıl sulanırsın diyerek tepki gösteriyor. King adamı bir güzel benzetiyor. İşler iyice karışınca birisi Prgaya yı arayarak King’in bir olaya karıştığını söylüyor. Henüz yolda olan Prgaya geri dönüyor.

Geri geldiğinde polis King’i tutuklamak üzeredir. Prgaya polise kızımın kahramanı olarak tanıdığı babasının karakola gitmesi kızımın psikolojisini bozar diye polisi ikna ediyor. Polis bir daha böyle bir olay yaşanmaması karşılığında King’i serbest bırakıyor. Tanu Abhi için güzel bir saat almıştır. Abhi de Tanu yu sevindirir ve onun için aldığı elmasla bezenmiş saati ona hediye verir. Tanu buna çok sevinir. Keşke hayatına daha önce girebilmiş olsaydım, keşke Prgaya yı tanımadan hayatında olsaydım der. Abhi Prgaya lafını duyunca çok sinirlenir. Onun Dadi nin katili olduğunu söyler. Bir daha adının anılmamasını ister. 

King eve gittiğinde Prgaya dan özür diler. Prgaya hareketlerine dikkat etmelisin diyerek onu uyarır. Zira Kiara onun için çok değerlidir. Kiara nın üzülmesini istemiyor. Prgaya King’e güzel bir haber veriyor. Uluslararası albüm satışlarında 1. olduğunu söylüyor. Bunun için yurt gezileri yapacaklarını söylüyor. İlk olarak Hindistan’a gideceğini söylüyor. King sen olmadan hiç bir yere gitmeyeceğim diyor. Prgaya Dünya nın her yerine gidebileceğini ancak Mumbai’ye asla gitmeyeceğini söylüyor. King Kiara için güzel bir okul da ayarlayacağını söyleyince Prgaya ikna oluyor. 

Dasi Prgaya nın gelmesi için dualarını hiç bir zaman esirgemiyor. Abhi ise Tanu ile aynı odada kalmıyor. Tanu evdeki herkese kök söktürüyor. Kendisini herkesten üstün gören Tanu en yakın arkadaşını bile karşısına alıyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 286. Bölüm Özeti 29 Aralik Fragmanı Aradan 7 Yıl Geçti” üzerine 6 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ne ara yakınlaştılar çocuk oldu

 2. A dedi ki:

  Tadında bırakın lutfen ne olur saçmalasın sonunu getirin

 3. Anonim dedi ki:

  ne sacmalik bu dizi nereye gidiyor boyle sacmaliginda daniskasi bir an once su abiyle pragya kavussun da bitsin artik uykumdan oluym ln bunlarin yuzunden

 4. Müdeyyine dedi ki:

  Allahım çocukları ne ara oldu bir yakınlaşma görmedik aylardır.. Hep entrika

 5. Lila dedi ki:

  Pragya ile Abhi’yi birbirlerine yakıştırıyorum ama Abhi Pragya’yı koruyamıyor. Böyle olmasına üzüldüm ama en azından Pragya Abhi yüzünden daha fazla üzülmeyecek. Gerçi pek mümkün görünmüyor ama umarım öyle olur.

 6. Lila dedi ki:

  Şaka gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.