Ah Kalbim 285. Bölüm Özeti 23 Aralık Fragmanı Dadi Öldü

Burak 03 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 285. Bölüm Özeti 23 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Hindistan da yayınlanan son bölümlerine kadar gelindi. Şu anda yazdığımız özet 15-16-17-18 Nisan 2018 yılında Hindistan televizyonlarında yayınlanan bölümlerdir. Türkiye de 4 part birleştirildiği için tek bölüm olarak diziyi özetliyoruz. Son bölümde Abhi nin kurtulması, ardından Disha nın hamile kalması Mehra ailesinde büyük sevinç yaratmıştı. Abhi bu güzel haberlerin ardından bir parti vermeyi kararlaştırmıştır.

Ah Kalbim 23 Aralık Özeti

Büyük parti başlamıştır. Herkes çok mutludur. Abhi Pragya ya şükranlarını sunmakta bu kadar güzel bir ortamın Pragya sayesinde yaşandığını söylemektedir. Abhi nin hayranları selfi çektirmek için başına üşüştüğünde Abhi aynı hayranların kendisini katil olarak adlandırdığını söylüyor. Prgaya ise o günleri hatırlamak istemediğini ve bir daha yaşanmaması için dua ettiğini söylüyor. İkili kendi aralarında çocukları olursa hangi ismi koyacakları hakkında tartışıyorlar. Pragya utanıyor.

Smonika nakil aracı ile cezavine giderken araba bir anda duruyor. Smonika nın başındaki kadın polis neler olduğunu öğrenirken Smonika kadının silahını da alarak çoktan araçtan kaçmıştır. Polisler peşine düşüyor. Purab komiser Veer’in telefonunu alıyor. Komiser Smonika nın kaçtığını ve dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor. Purab Pragya ve Abhi yi bilgilendirirken Prgaya telaşa kapılıyor. Abhi polisin onu yakalayacağını söyleyerek ona destek veriyor. Ardından Prgaya yı dansa kaldırıyor. Smonika Mehraların evine gelmiştir. 

Smonika kutlama yaptıklarını ancak az sonra cenaze töreni yapacaklarını söylüyor. Erkek garson kılığına girerek partiye dahil oluyor. Disha Smonika ile çarpışıyor ve ondan özür diliyor. Ondan uzaklaşırken aklına Smonika geliyor. Erkek garsonun aynı Smonika ya benzediğini düşünüyor. Arkasını döndüğünde Smonika nın uzaklaştığını farkediyor ve onu takip ediyor. Üst kata çıktığında Smonika nın Abhi ye silahla nişan aldığını görüyor. Koşarak Smonika ya sarılıyor. Bu arada silah ateş alıyor. 

Silahtan çıkan kurşun avizenin halatına isabet ettiği için avize yere düşüyor. Avizenin altında bulunan Abhi Prgaya yı da çekerek son anda büyük bir faciadan kurtuluyor. Purab Smonika nın peşine gidiyor. Abhi hafif yaralarla atlatmıştır olayı. Aliya sinirden çılgına dönmüş her zamanki gibi Prgaya yı suçluyor. Bu sefer Disha da onun gazabından hissesini alıyor. Aliya Londra ya gideceğini söylüyor. Purab geri geldiğinde Smonika yı bulamadığını söylüyor. 

Tanu kendisinden daha fazla bela olan Smonika ablasının elini öpmeye gidiyor. Ona Prgaya yı öldürmesi koşuluyla yardım edeceğini söylüyor. Smonika hemen harekete geçiyor. Prgaya yı adamlarına aratan Smonika değirmende olacağını söylüyor. Prgaya harekete geçtiğinde Dadi ona engel oluyor. Prgaya polise gideceğini söyleyerek çıkıyor. Smonika değirmende Prgaya yı beklerken karşısında Dadi yi görünce şaşırıyor. Prgaya da polise gitmiş ve Smonika nın değirmende olduğunu söylemiştir. 

Dadi Smonika ile tartışmaya başlıyor. Abhi ve Prgaya dan elini çekmesini istiyor. Smonika Dushant’ın intikamını almadan böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söylüyor. Elindeki silahı Dadi ye doğrultuyor. Dadi giderken ben yaşlıyım ölürsem ben ölüyüm. Ama Abhi ve Prgaya da rahat bir nefes alsın diye çıkmıştır yola. Dadi Smonika ile kavgaya tutuşmuş elindeki silahı almaya çalışıyor. Ancak silah ateş alıyor. Prgaya da polisle birlikte olay yerine gelmiştir. Polisler Smonşka yı yakalrken Dadi de karnına isabet eden kurşundan dolayı Prgaya nın kucağına yığılıyor.  Prgaya neden Dadi neden diye soruyor.

Dadi ağır yaralı vaziyette hastaneye giderken Abhi ve ailesi de durumdan haberdar olmuşlar hastaneye gitmişlerdir. Abhi çok tedirgin. Dadi yoğun bakımda tedavi görüyor. Belli bir süre sonra doktor geliyor. Abhi onu görmeme izin verin diye yalvarıyor. Ancak doktor kötü haberi veriyor. DADİ ÖLÜ O ARTIK SİZİ DUYAMAZ. Bundan sonrası çok acı boğazım düğümlendi ellerim yazmak istemedi. Şimdi burda kesiyorum. Prgaya ya ne olacak diğer bölümde yazacağım…

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 285. Bölüm Özeti 23 Aralık Fragmanı Dadi Öldü” üzerine 8 yorum

 1. neftah dedi ki:

  Ah kalbim çok kk kk sıkıcı olmaya başladı çünkü hep aynı şeyler olup olup duruyor bi kerede kavuşsunlarrrrrr hem çok uzun bir film bitsede kurtulsak

 2. Pinar dedi ki:

  Umarim finalde kavusurlar ben halen kavusacaklar diye diziyi takip ediyorum ki ancak final olursa kavusurlar yok sa yok

 3. Lila dedi ki:

  Şuan Pragya’nin durumu merak ediyorum. Acaba yine herkes onu mu suçlayacak yoksa Tanu’nun maskesi düşecek mi bilgisi olan var mı?

  1. Pinar dedi ki:

   Yine tanu kazanacak ben bu tanuya cok acayip gicigim inanki olduresimm var

 4. Lale devri dedi ki:

  Cok haklisin lilacim

 5. Lila dedi ki:

  Bu Hintli senaristlerin derdi ne acaba?
  Pragya-Abhi bir gün mutlu, bir ay mutsuz. Tam herkes mutlu olacak diyoruz bir olay. Ne gerek vardı şimdi Dadi’yi öldürmeye

  1. Pinar dedi ki:

   O kadar dogru soyledinizki oscar odulu gibi

  2. Murat bulut dedi ki:

   Ah kalbimde bu dizi çok sıkıcı olmaya başladı artık pirayga ve ahbiyle birleşsin artık onlar üzülürken onlar seviniyor çünkü dizi çok güzel evet ama artık onların mutlu olması için artık hatırlatın artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.