Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti 16 Aralık Fragmanı Smonika Avantika Oldu

Burak 27 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti 16 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Abhi işlemediği bir suçtan dolayı nezarette bekletiliyor. Avukatların kefaletle serbest bırakılma girişimi de sonuçsuz kalınca Abhi her şeyin bittiğini düşünmeye başlıyor. Abhi yi karanlıktan aydınlığa ulaştırmak için uğraşan Pragya son derece üzgündür. Son olarak Smonika nın cesedini görmeye giden Purab ve Pragya yeniden şoka uğramışlardı.

Pragya Smonika nın kaynanası ile tanıştıktan sonra onun evine Purab ile gidiyor.  Dushant’ın annesinden gerekli cevabı alamayan Pragya Smonika nın ölmediğini ve ölen kişinin de estetik yaptırarak ona benzetildiğini iddia ediyor. Dadi Aliya ve Tanu yu da alarak Abhi yi ziyarete gidiyor. Dadi nin ağlamasına dayanamayan Abhi onu teselli ederken Aliya ve Tanu nun Abhi yi teselli  etmeye çalışması onu kızdırıyor. Gölge etmeyin başka ihsan istemem diyerek onlara tepkisini dile getiriyor.

Pragya Purab ile yeniden morga gidiyor. Smonika nın cesedini görmek istiyorlar ancak hemşire izin vermiyor. Hemşireyi ikna etmeyi başaran Purab cesede Pragya ile bakıyor. Pragya Smonika da ki yara izlerini görünce eyvah diyor. Abhi için zor günlerin başladığını düşünüyor. Pragya nın morali çok bozuktur. Yolda Abhi yi düşünerek yürürken bir yerde oturuyor. Kırmızı ışıkta duran bir araba dikkatini çekiyor. İçinde Smonika telefonla konuşmaktadır. Pragya arabanın arkasına gittiğinde yeşil ışık yanıyor ve Smonika gidiyor.

Pragya Purab’a  Smonika yı gördüğünü söylüyor. Purab Pragya için endişelidir. Abhi yi ziyarete gittiklerinde Pragya Abhi ye yakında kurtulacağını söylüyor. Smonika yı gördüğünü söylüyor. Bu sırada avukattan Pragya ya telefon geliyor. Purab Abhi ile başbaşa kaldığında Smonika nın öldüğünü, cesedini de morgda gördüklerini söylüyor. Pragya nın halüsinasyon gördüğünü söylüyor.

Dadi yemekten içmekten kesilmiştir. Abhi nin bu durumu Dadi yi çok üzmektedir. Pragya Abhi yi kurtaracağını söylüyor. Ona moral vermeye çalışıyor. Bir şeyler yemesini istiyor. Dadi nin morali yerine gelince Dasi den ilaçlarını istiyor. Pragya ortalıktan kayboluyor. Purab onun nerde olduğunu merak ederken Pragya Smonika yı daha önce gördüğü sokağa gidiyor. Küşük bir kız Pragya nın yanına gelip ondan yardım istiyor. Pragya kıza bir şeyler verirken Tanrı ya da yardım için dua ediyor. Küçük kızın hatrına Prgaya araba içinde telefonla konuşan Smonika yı görüyor.

Smonika Prgaya yı görmek üzere ancak Pragya saklanıyor. Pragya Smonika yı taksiye binerek takip ediyor. Smonika bir eve giriyor. Prgaya da arkasından giriyor. Smonika şaşkındır. Kendisini Avantika olarak tanıtıyor. Pragya yalan söylüyorsun sen Smonika sın diyor. Avantika nın yanında eşi de vardır. Avantika polis çağıracağını söylüyor. Praya memnun olacağını söylüyor. Prgaya Purab’ı arayacağını söylüyor. Avnatika engel olmaya çalışıyor. Avnatika güvenlikten Pragya yı atmasını istiyor. 

Güvenlik onu çıkarmaya çalışırken Prgaya eline geçirdiği bıçakla Avanttika nın boynuna sarılıyor. Onu öldüreceğini söylüyor. Smonika polisi aramasına izin vermesini istiyor. Pragya izin veriyor. Smonika burda bir deli var diyor ve polisten yardım istiyor. Bu arada Purab da gelmiştir. Karşısında Smonika yı görünce şaşırıyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 283. Bölüm Özeti 16 Aralık Fragmanı Smonika Avantika Oldu” üzerine 3 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  oh olmuş

 2. Gizem dedi ki:

  Merhaba

  1. Anonim dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.