Ah Kalbim 282. Bölüm Özeti 15 Aralık Fragmanı Ölen Gerçek Smonika Mı

Burak 27 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 282. Bölüm Özeti 15 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Abhi en olmadık bir iftira ile karşı karşıyadır. Smonika yı öldürmekle suçlanmaktadır. Ancak ortada Smonika nın cesedi vardır. Abhi de aynı odadaki şüphelidir. Pragya Abhi ye destek için gittiği otelde hayal kırıklığına uğrarken Dadi başta olmak üzere Sarla ve diğer aile üyeleri yıkılmış durumda. Pragya Abhi nin suçsuz olduğuna inanıyor ve masumiyetini ispatlayacağını söylüyor.

Abhi ise her şeyin bittiğini düşünüyor. Mal, mülk, isim, şan, şöhret, hayranlar, müzik, ailem her şey bitti. Pragya ümitsizliğe kapılmamasını istiyor ve hayranlarının yeniden peşinden koşacağını söylüyor. Sarla Tanrı dan onları tekrar tekrar sınadığını söylerken onlara güç vermesini istiyor. Pragya ümidini yitiren Abhi ye destek vermeye devam ederken Purab’ın avukatla görüşmeye gittiğini ve seni çıkaracağını söylüyor. Abhi den başına gelenleri yeniden anlatmasını istiyor. Abhi herşeyi baştan sona anlatıyor ancak iğne enjekte eden adamdan bahsetmiyor.

Ayrıca içeriye girdiğinde Smonika yı gördüğünü ve onu pencereden aşağıya atmış olabileceğini söylüyor. Pragya bu şekilde ifade vermemesini istiyor. Mehra evinde Dadi avukat ile konuşuyor. Avukat Abhi nin Smonika yı takip ettiğini kabul ettiğini bu yüzden işlerinin kolay olmadığını söylüyor. Pragya Purab’a hatırladığı bir şeyi söylüyor. Prgaya Smonika nın geri gelip Abhi den intikam almaya yemin ettiğini söylüyor. Smonika nın ölmediğini belirtiyor. Pragya Smonika nın cesedini kimsenin görmediğini söylüyor. Purab onu görmek için izin almak gerekir fakat şimdi izin vermezler diyor.

Prgaya onu yasadışı yollarla göreceklerini söylüyor. Purab arkadaşı aracılığıyla morga girmeyi başarıyor. Pragya ve Purab cesede bakınca Smonika olduğunu görüyorlar. Pragya inamak istemiyor. Cesedi sarsıyor. Görevli kişi onları uyarır ve çıkmalarını ister. Purab her şeyin bittiğini söylüyor. Abhi nezarethanede Pragya yı düşünüyor. Onun hayali ile teselli oluyor. Eve geldiklerinde Aliya Pragya yı suçluyor merhametsizce. Dushant’ın Prgaya yüzünden öldüğünü ve Smonika nın da Abhi yi bu yüzden öldürdüğünü söylerken Pragya ne olursa olsun Abhi yi kurtaracağını söylüyor.

Prgaya odasına gidiyor ve Abhi nin eşyalarına dokunuyor birer birer. Onları kokluyor. Aliya içeri giriyor. Abhi yi canlı görmek istediğini söylüyor. Pragya ona söz veriyor. Abhi mahkemeye çıkıyor. Hakkında adam öldürmek suçlaması yapılıyor. Delillerin o yönde olduğundan bahsediliyor. Abhi ise Smonşka yı öldürmediğini içeri girdiğinde kendisini camdan attığını söylüyor. Mahkeme Abhi nin cezaevinde kalmasına hükmediyor. Abhi yeniden cezaevine giderken Pragya elini sıkı sıkı tutuyor. Abhi ayrılırken bir kadın basına açıklama yapan Paragya nın yanına geliyor ve ona tokat atıyor.

Abhi den rockstar olarak bahsedilmemesini istiyor. Bu kadın Smonika nın kaynanasıdır. Smonika ile ilişkisi olan Abhi nin bebeğin ortaya çıkmasından dolayı Smonika yı öldürdüğünü söylüyor. Pragya ve Purab kadının evine gidiyorlar. Kadın onlara kapıyı açmak istemese de onlar zorla içeri giriyorlar. Prgaya Smonika nın nerde olduğunu soruyor. Kadın bir şey bilmediğini söylerken tehdit dolu sözcükler ediyor. Prfaya içeri baktıktan sonra Purab’a Smonika nın yaşadığını ve ölen kadının estetik ameliyatı olduğunu söylüyor.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.