Ah Kalbim 281. Bölüm Özeti 9 Aralık Fragmanı Abhi Smonika’yı Öldürmekle Suçlanıyor

Burak 26 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 281. Bölüm Özeti 9 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Smonika kaçmayı başarmıştı. Ancak emelinden vazgeçmemiştir. İlk fırsatta Abhi yi öldüreceğini söylüyor. Pragya ise Abhi ye Munni olmadığını itiraf etmek için uygun bir zemin arıyor. Bunu en çok Purab ve Disha istiyor. Pragya tam her şeyi itiraf edecek Abhi nin sarhoş numarası ile karşı karşıya kalıyor. Abhi de Pragya duygularını saklamadan anlatsın diye sarhoş numarası yapmıştır. Nihayetinde Purab ve Disha nın da gazını alan Pragya Abhi nin odasına yeniden gidiyor.

Abhi ise uyuma numarası yapıyor. Pragya onu uyandırmaya çalışıyor ancak ne yaptıysa uyanmıyor Abhi. Pragya son çare su ile Abhi yi uyandırmaya çalışıyor. Abhi suyu görünce kalkıveriyor. Pragya beni bi dinle hele diyor. Prgaya sonunda gerçek Pragya olduğunu itiraf ediyor. Abhi zaten biliyordum diyerek Pragya yı şaşırtıyor. Prgaya Abhi ye zarar gelmesin diye kimliğini gizlemek zorunda kaldığını söylüyor. Abhi holi bayramında sarhoş olarak odalarına geldiğini ve birlikte araba sürdüklerini söylüyor. İşte o gün sen bana Fugy olduğunu zaten söylemiştin diyor. Pragya ile güzel bir gece geçiriyorlar. 

Ertesi sabah Prgaya uyandığında Abhi yi göremiyor. Ancak bir mektup ve Fugy oyuncağı vardır. Abhi mektubunda onu çok sevdiğini ve kıyamadığı için uyandırmadığını söylerken Bangalore’a  gittiğini söylüyor. Abhi telefonla Purab ile konuşurken önüne bir taksi çıkıyor. Taksiden inen kadın Abhi ye bağırıyor. Abhi kadına dikkatlice baktığında Smonika olduğunu anlıyor. Abhi Smonika nın peşine düşüyor. Smonika bir otele kadar gidiyor. Abhi de peşinde. Smonika asansöre biniyor. Abhi onu takip ediyor. Smonika yı yakaladım derken bir grup hayran kitlesi Abhi yi durduruyor. Smonika bir odaya giriyor. 

Abhi hayranlarından kurtulunca Smonşka nın girdiği odaya gidiyor. Ondan kapıyı açmasını istiyor. Smonika burdan git diye çıkışıyor. O sırada dedektif kılıklı bir adam Abhi nin boynuna bir iğne batırıyor. Abhi farkına varamıyor. Adam uzaklaşırken Abhi adamı bir yerden tanıdığını düşünüyor. Abhi kapıyı zorla açıyor. Smonika yı yatağa itekliyor. Ancak kendisi iğnenin etkisiyle uyuyakalıyor. Abhi gözlerini açtığında yatakta uyuduğunu görüyor. Bu sırada Pragya dan telefon geliyor. Abhi başından geçenleri anlatıyor. Abhi nin kapısı çalıyor. Dışarda polis ve basın mensupları vardır. Polis Abhi den kapıyı açmasını istiyor. Prgaya kapıyı açma diye konuşuyor. 

Abhi kapıyı açıyor. Polisler ve kalabalık bir basın mensubu Abhi yi karşılıyor. Basın Abhi nin ölen kadınla olan ilişkisini soruyor. Purab ve Pragya da Abhi nin yanındalar. Basın mensuplarının soruları devam ederken bir basın mensubu Abhi ye karınızdan memnun olmadığınız için mi başka kadınlara tevessül ettiniz diye soru sorunca Purab dayanamaz ve adamı hırpalar. Olaylar tv kanallarından da gösterilmektedir. Dadi ve ailesi olanları izliyorlar. Disha Pragya nın yanında olması gerektiğini söylüyor.

Tv lerde Abhi nin Smonika ile ilişkisinden bahsedilirken Smonika nın aşk kurbanı olduğu söyleniyor. Abhi hala herşeyi çözemedi çünkü iğnenin etkisi devam ediyor. Abhi polisler tarafından götürülürken kısık bir sesle Pragya diyor. İçler acısı bu duruma çok üzülen Pragaya, sen masumsun diyor. Abhi giderken Prgaya ardından koşuyor. Abhi merkeze geldiğinde polis ona senin gibilerin cezasını halk verecek diyor. Abhi korkulu gözlerle bakıyor. Disha Prgaya nın yanına geliyor ve onu teselli ediyor. Sarla da Abhi nin durumunu TV den öğreniyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 281. Bölüm Özeti 9 Aralık Fragmanı Abhi Smonika’yı Öldürmekle Suçlanıyor” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ku son as hş ön tl bono

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.