Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti 8 Aralık Fragmanı Smonika Tehdide Devam

Burak 26 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti 8 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Smonika terastan atlamasına rağmen yara almadan kaçmaya devam etmiştir. Abhi, Purab ve Prgaya terastan aşağıya bakarken Smonika nın bir anda kalkıp gitmesine bir anlam veremeseler de Abhi ve Prgaya Smonika yı takibe başlıyorlar. Prgaya kan lekelerini takip ederken bir arabanın ardında saklanan Smonika yı buluyor. Abhi de hem Prgaya yı hem de Smonika yı bulmaya çalışırken Prgaya nın sesini duyar.

Smonika kırık bir cam şişe ile Prgaya nın boğazını kesmekle tehdit ediyor onları. Fırsatını bulunca da Prgaya yı itekler ve kaçmaya devam eder. Smonika bir kamyonun kasasında saklanmaya başlar. Mehraların evinde Sangram belası Disha yı kaçırmanın planlarını yapmaktadır. Purab’ın da katılmasıyla Muhteşem üçlüyü oluşturan ekip Smonika nın bindiği kamyonun kasasına bakıyorlar ancak Smonika başka bir kamyonla yola çıkmıştır. Muhteşem üçlü eve geliyorlar. Disha Prgaya ya teşekkür ediyor. 

Mehraların evine ünlü oyuncu Rani Mukherjee  geliyor ve herkesi başına toplayarak onlarla hoşça bir sohbete başlıyor. Aliya Tanu nun odasına geliyor ve Dushant’In Prgaya yı öldürmek için tuttukları katil olduğunu söylüyor. Tanu panik etmemesi gerektiğini söylüyor. Smonika Sangram’ı telefonla arıyor ve Disha yüzünden duygusal davrandığı için onu azarlıyor. Muhteşem üçlüyü sürekli gözetim altında tutmasını istiyor. Abhi ve Pragya terasa çıktıklarında dolunay altında romantik anlar yaşıyorlar. 

Sangram telefonda Smonika ile konuşurken kendi şivesi ile konuşuyor. Onu dinleyen Disha bu sesin Sangram olduğunu söylüyor. Sangram hemen konuşmasını düzeltiyim dese de Disha onun yüzüne su fırlatıyor. Takke düştü kel göründü hesabı Sangram’ın takma bıyığı düşüyor. Sangram kendini savunmaya başlıyor. Smonika nın herkesi öldürmeye çalıştığından bahsederken ben olmasaydım şimdi herkes ölmüş olacaktı diyerek Disha yı zorla götürmeye çalışıyor. Disha Dadi yi çağırıyor. 

Evdekiler Disha nın çığlıklarına geldiğinde Sangram Disha nın boynuna bıçak dayar ve yaklaşırlarsa öldüreceğini söyler. Kocaman adamların yapamadığını Mitali nin çocukları Babli ve Servantes yapar. Ellerine geçirdikleri sopalarla Sangram’I bir güzel döverler. Romantik anarın yaşandığı terasta ise Prgaya aşağıdan sesler geldiğini söyleyerek iner. Abhi de arkasından tabi. Aşağıda Sangram’ın üzerine numaralar yazılmıştır. Ev halkı ellerindeki toplarla Sangram’a atıyorlar ve puan kazanıyorlardır. 

Sangram kadınların şiddetinden sonra bir de Abhi den dayak yiyor. Ardından eve gelen polisler tarafından götürülüyor. Sangram giderken Disha ya mesajlar vermeyi ihmal etmiyor. Smonika ise yardımcılarından birisinin yanındadır ve Abhi yi öldüremediği için kudurmaktadır. Pragya odasının gelin odası gibi süslendiğini görünce Abhi ye Munni olmadığı gerçeğini anlatacağını söylüyor. Ancak Abhi içki içerek giriyor içeriye. Pragya bu gece herşeyi anlatmayı düşünürken Abhi nin bir şey anlamayacak kadar sarhoş olması onu üzüyor. 

Abhi de aslından içmemiştir. Prgaya nın herşeyi rahatça söylemesini istiyor. Pragya ya Munni diye seslenince Pragya Munni olmadığını söylüyor. Canı sıkılan Pragya Purab ve Disha nın odasına gidiyor. Onlara Abhi nin bir şey dinleyemecek kadar sarhoş olduğunu söylüyor. Disha Prgaya yı gaza getirerek yeniden odaya gönderiyor. İçeri giren Pragya yı takip eden Dasi ve Dadi Allah nazarlardan saklasın diyerek memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Ancak Abhi nin uyanmaya niyeti yoktur.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti 8 Aralık Fragmanı Smonika Tehdide Devam” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    abhi ve pıragya birbirşnize çok ama ççççççççççooooooooooooookkkkkkkk yyyyakışıyyyorsuuunuzzzzzzzzzz ikinizi çokyoru

  2. Anonim dedi ki:

    Günaydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir