Ah Kalbim 28 Aralık Özeti 63. Bölüm Fragmanı Abhi Ölümle Pençeleşiyor

Ah Kalbim uçurumun kenarında Abhi ve Pragya’nın çaresizliği ile bitmişti. Neil artık sonlarının geldiğini söyler. Bu arada radyodan Abhi ve Pragya’nın kaçırıldığı, tüm ordu birlikleri ve polis teşkilatı ile aramaların sürdüğü haberini almışlardır. Neil hiç bir şeyin kendini korkutmadığını söyler. Silahı onların üzerine doğrultur. Pragya kendini namlunun önüne atar. Neil Abhi’ye böyle bir karısı olduğu için şanslı olduğunu söyler.

Neil tetiğe bastığında Abhi Pragya’yı itekler ve kendisi kurşunun hedefi olur. Abhi uçurumdan aşağıya doğru düşerken Pragya’da onu yalnız bırakmaz ve o da atlar uçurumdan. Bu esnada ormanda yaşadıkları güzel anılar gelir hayallerine. Her şeyin bittiğini düşünürler. Ancak döşek gibi serilmiş kuru otların üstüne düşmüşlerdir. Neil ise adamlarına cesetleri bulma emri vermiştir. Adamlar dirisinin peşindeyken şimdi de ölüsünün peşine düşmüşlerdir. 

Adamlar her yerde cesetleri ararken Aliya Neil’i kontrol etmek için arar. Neil asker ve polisi Aliya’nın gönderdiğini düşünerek Abhi’nin ölüsünü alırsın diye onu tehdit eder. Aiya ben ne yaptım der gibi kızıyor. Pragya uyandığında Abhi’nin cansız bedenini görür. Nefes almadığının farkına varır. Daha önce yaşanan bir hadiseyi hatırlar ve ona kalp masajı ile suni teneffüs uygular. Abhi kendine gelir. 

Bülbül Dadi’ye Pragya’nın kaçırılmasına yardım edenlerden birinin Aliya olduğunu ve kanıtının olduğunu söyler. Dadi kanıtının ne olduğunu sorar. Bülbül bu konuda fotoğrafların olduğunu söyler. Dadi onları görmek için sabırsızlanıyor.  Dadi ve Sarla televizyonda Abhi hayranlarının dua ettiğini görünce çok sevinirler. Eğer dua eden birileri varsa onlar kurtulacaktır diye ümit ederler.

Pragya Abhi için su getirmeye gider. Geri döndüğünde Abhi hareketsiz bir şekilde yatmaktadır. Pragya onu daha önce gördüğü bir kulübeye götürmek için kulübenin yanında gördüğü at arabasını getirir. Abhi’yi yükler ve kulübeye ulaşır. Bazı işlemlerin ardından Abhi kendine gelir. Abhi öleceğini ve Dadisine iyi bakmasını ister. Prgaya böyle konuşmamasını ister. Abhi’nin bilinci yeniden kapanır. Pragya çok zor durumda bağırmaya başlar. Ancak çaresiz olduğu için kendi imkanları ile kurşunu çıkarmaya çalışır ve bunda da başarılı olur. Şimdi ayılmasını beklemekte…..

Ah Kalbim 28 Aralık Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 28 Aralık Özeti 63. Bölüm Fragmanı Abhi Ölümle Pençeleşiyor (13 Yorum)

 1. Yaxwiyam mende sagol canim Aytac adim Bulbuldu purabi cox sevirem ona gore adimin yanina yaziram

 2. Fakat Abhi dört göz diye tiksinip nefret ettiğin bir kadının önüne kendi canını tehlikeye neden attın ?
  Ne ara onun için ölümü göze alacak kadar sevdin anlayamadik haa çılgın rakcı seni 😉

 3. KIZ AFERİN PRAGYA. ŞIMDI GÖZÜME GIRDIN 😉
  ALLAHIM AŞK INSANA NELER YAPTIRIYOR ROMAYI DA YAKIYORSUN
  CERRAH DA OLUYORSUN KOCANI SIRTINDA DA TAŞIYORSUN 🙂 ☺☺
  ALKIŞ ✌✋

 4. Salam purab bülbül sağol canim mənim yaxşıyam zəhmət olmasa adını mənə de adını yazım istəməsən yazma özün bilərsən

 5. Salam aytac yaxwiyam sen necesen neynirsem. Umarim iyikesir abi praqya yaninda qurtaricisi abinin bir bac hec qardawinin heyatini bu qeter tehlukiye atar hec

 6. sanirim ilk yorum benim.
  .
  vayy vayy pragyaya bak seen nasil olacak acaba çok merak ettim haa.
  .
  kizlar nasilsiniz iyisinizdir inşallah