Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı Smonika Ölecek mi

Burak 24 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Smonika nın planları suya düşüyor. Purab bombalı düzeneği bularak etkisiz hale getirmiştir. Purab ve Prgaya üst kattan şüpheli kişileri izlerken Smonika nın tedirgin olduğunu ve hediye paketlerine baktığını görüyorlar. Smonika her şeyden habersiz bombasını ararken bunu kim haber verdi diye sızlanıyor. Praya bir anda karşısına çıkarak ben haber verdim diyor. Smonika şoktadır. Pragya yı itekleyerek kaçmak istese de Prgaya onu durduruyor. Yaptığı planın acemice olduğunu söylüyor.

Prgya Abhi  den ne istiyorsun onu neden öldürmek istiyorsun diye soruyor. Smonika kocasının Abhi tarafından vurulduğunu söylüyor. Prgaya Dushant’ı hatırlıyor ve onun kaza sonucu öldüğünü hatırlıyor. Smonika Pragya nın da öleceğini söylüyor. Eline aldığı bıçağı Prgaya nın boğazına dayayarak kapıyı kilitliyor. Abhi Prgaya yı arıyor. Kapıya kadar geliyor ancak kapının kilitli olduğunu görüyor. Prgaya şamdanlardan birini düşürünce Abhi içerde birinin olduğunu düşünüyor. Sesleiniyor ancak kimse yok. Kapıyı açması gerektiğini düşünürken Mitali Bay Sethi sizinle görüşmek istiyor diye onu çağırıyor. Abhi gidiyor. 

Smonika Prgaya yı öldürmeyi düşünürken Prgaya Smonika nın bir anlık dalgınlığından yaralanarak bıçağı eline alıyor. Onu salona kadar götürüyor. Ancak Smonika kaçmayı başarıyor. Prgya onu kovalarken Purab ve Disha Smonika yı yakalamayı başarıyor. Sangram kendisine geliyor. Bombanın patlamadığını görüyor ve Disha yı kurtarmayı düşünüyor. Pragya salonda herkesin huzurunda Smonika nın bir katil olduğunu ve herkesi kandıran bir sahtekar olduğunu söylüyor.

Prgaya başından beri Smonika nın Abhi yi öldürmeye çalıştığını söylüyor. Smonika ilk olarak su tesisatına elektrik vererek Abhi yi öldürmeye çalıştı. Ardından bombalı gitar, son olarak da hediye paketine bomba yerleştirerek Abhi nin hayatına azmü cezmi kast eyledi. Dadi bütün sinirini alırcasına Smonika yı tokatlıyor. Abhi ona bu düşmanlığının sebebini açıklamasını istiyor. Smonika sevgili eşin Prgaya sana anlatsın diyor. Prgaya Dushant’tan bahsediyor. Abhi Dushant’ı polise teslim etmek istediğini ancak kendisinin son anda kayalıklardan düşerek öldüğünü söylüyor. Smonika nın herhalde öldürme takıntısı var. Abhi nin söylediklerine inanmıyor. 

Sangram Smonika nın yakalandığını ve bombanın etkisiz hale geldiğini öğrenince Smonika yı kaçırması gerektiğini düşünüyor. Bunun için biber tozunu etrafa saçıyor. Herkes tozdan etkilenince Smonika kaçmayı başarıyor. Smonika terasa doğru çıkarken Prgaya onu takip ediyor. Smonika bir adım daha yaklaşırsan kendimi atarım diyor Prgaya ya. Pragya Smonika ya yaklaşınca hoooop aşağıya atlıyor. Bu arada Purab ve Abhi de terasa gelmişlerdir. Aşağıya baktıklarında yerde hareketsiz şekilde yatan Smonşka yı görüyorlar.

Vah vah su testisi su yolunda kırılır diye konuşurlarken Smonka hortlamış Zombi gibi ayağa kalkıyor ve kaçmaya devam ediyor. Abhi ve Prgaya yeniden Smonika nın peşine düşüyorlar.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 279. Bölüm Özeti 2 Aralık Fragmanı Smonika Ölecek mi” üzerine 12 yorum

 1. Rabia hiranil dedi ki:

  ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI UYKULAR ARKADAŞLAR ♥❤♥❤♥❤♥❤♥

 2. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7,YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 3. Anonim dedi ki:

  Günaydın sitemiz eski haline gelmiş güzel olmuş böyle kalsın

 4. Gizem dedi ki:

  Göz el merhaba aramıza! Nasılsın?

 5. Gizem dedi ki:

  Günaydın kızlar nasılsınız??

 6. ışıl dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar kızlar
  😛

 7. ışıl dedi ki:

  Gozel hoşgeldin aramıza bir tanem

 8. Aysel dedi ki:

  Merhaba kızlar, bende burdayım. sitemiz eski günlerine dönmeye başlamış, bende değişiklik başlayınca yorum yazamamıştım ve bir süredir diğer sitedeydim ama bundan sonra burda yazmaya devam edeceğim inşallah. Bu arada diğer kızlara da haber vereyim genellikle https://dizihaberi.tv/adini-sen-koy-334-335-bolum-fragmani-26-27-nisan-ozeti-ve-tuyolari/ gibi sayfalarda yazıyorlar, onlarıda buraya çağıracağım.tüm gönül dostlarına selam olsun, görüşmek üzere

 9. Gözel dedi ki:

  Kızlar men sizin aranıza teze katldım

 10. Işıl dedi ki:

  Esli canım nasılsın ya ne zamandır yoktun canım birtanem seni çok merak ettim ve özledim
  Gel kördüğüm sayfasına biz ordayız tatlım

 11. Gizem dedi ki:

  Merahaba esil ben buraya uzun zamandır yazıyorum ama kızlar hepsi dağıldı ben iyiyim sen nasılsın seninle tanışmak istiyorum!

 12. Esli dedi ki:

  Nasilsiniz kizlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.