Ah Kalbim 278. Bölüm Özeti 1 Aralık Fragmanı Purab Bombayı Buldu

Burak 24 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 278. Bölüm Özeti 1 Aralık Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Smonika, Mehra ailesine dehşeti yaşatmak için 21.00 ‘ı beklemektedir. Sangram çok sevdiği Disha yı bomba patlamadan önce kurtarmayı planlamaktadır. Purab bütün hediyeleri dedektörle tek tek kontrol ederken bir sonuca ulaşamıyor. Bomba patlayacak mı yoksa Purab bula cak mı ? Ayrıntılar özetimizde..

Abhi Pragya ya içki içirmek istiyor. Prgaya Dadi ile göz göze geldiğinde onayı alarak içki içmeye başlıyor. İçkinin dozunu kaçıran Prgaya zil zurna sarhoş oluyor. Purab Smonika nın getirdiği hediye paketini bulmuş ve onu kontrol etmek üzeredir. Smonika Purab’ı durdurmak için harekete geçtiğinde Aliya ile çarpışıyor. Aliya Smonika yı azarlıyor. Abhi iyice sarhoş olan Prgaya yı odasına çıkarıyor. Pragya  yapacağı işleri olduğunu söylüyor. Abhi Purab’ın yapacağını söylüyor.

Pragya bir itiraftan da bahsediyor. Aslında senin doğum günün ancak biz saklıyoruz diyiveriyor. Abhi Disha nın doğum günü olduğunda ısrar ediyor. Prgaya onu öpüyor ve doğum günün kutlu olsun Abhi diyor. Abhi dışarı giderken Prgaya tırlatmış bir vaziyette ondan gitmemesini istiyor. Yerdeki yastığı motor yaparak Abhi den ona binmesini istiyor. Abhi de akışına bırakarak Prgaya ile motor yolculuğu yapıyor. Deliler bile yapmaz onların yaptıklarını. 

Purab hediye kutusunu dedektör ile aradığında bomba olduğunu tespit ediyor. Hediyenin üzerinde mutlu yıllar yazdığını farkediyor. Şimdi bombayı uzaklaştırmak gerekiyor. Smonika ve Sangram erken sevinmeye başlamışlar ve içki içerek bunu kutlamaktadırlar. Sangram Disha yı götürmek istediğini Smonika ya anlatıyor. Smonika  sevmenin ne olduğunu çok iyi bilirim diyerek patlamadan bir kaç dakika önce Disha yı götürebileceğini söylüyor. Sangram seviniyor. 

Prgaya bir anda duruyor ve geldiklerini söyleyerek Abhi nin motorundan inmesini istiyor. Prgaya Abhi den gözlerine bakmasını ve kalbinin sesini dinlemesini istiyor. Bu kalp attıkça senin için çarpacak diye konuşurken Abhi melül melül bakıyor. Abhi hipnoz olmuş gibi Prgaya yı dinliyor. Birbirine sarılan ikili uyuyakalıyor. Purab Abhi ve Pragya yı uyandırır ve Dadi nin çağırdığını söyler. Abhi aşağıya giderken Purab Prgaya ya bombayı bulduğunu ve uzmanlar tarafından bombanın etkisiz hale getirildiğini söyler. Prgaya derin bir nefes almıştır.

Sangram bomba patlamadan önce Disha ya kokulu bez koklatarak bayıltmayı düşünüyor. Smonika Disha nın ölmesini istediği için Sangram’ın kafasına sopayla vurup koklulu bezle de iyice bayıltır. Purab ve Pragya üst katta şüphelilere bakarken Smonika nın hediyeleri karıştırdığını görüyorlar. Pragya onun annesi ile tanıştığını ve iyi biri olduğunu söylüyor. Purab her şeyin sahte olabileceğini hatta annesinin bile kurmaca olabileceğini söylüyor. Abhi ise kendi doğum günü olduğunu Dadi den de öğreniyor. Dadi onun doğum gününü kutluyor. 

Smonika hediyeleri kontrol ederken bomba dedektörünü buluyor ve planlarının suya düştüğünü anlıyor. Ancak bunu kim engelledi derken Pragya ortaya çıkıyor ve senin bütün planlarını öğrendik diyerek Smonika yı köşeye sıkıştırıyor. Smonika bombanın nerde olduğunu sorarken gözleri intikam hırsından hiç bir şey görmüyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.