Ah Kalbim 277. Bölüm Özeti 19 Temmuz Fragmanı Munni’yi Kaçırdılar

2 yorum
2.170

Ah Kalbim dizisinde gitarın içine yerleştirilen bombanın patlaması bekleniyor. Smonika evden bir an önce ayrılmak için telaşlanırken Abhi Prgaya için dertli dertli çalıyor. Abhi Prgaya nın kendi ağzından Pragya olduğunu itiraf etmesini bekliyor. Ertesi gün kahvaltı masasında Disha Prgaya nın üzerine bilerek yemek döküyor. Prgaya üstünü değiştirmek üzere odasına çıktığında Abhi de Disha dan aldığı sariyi alarak peşine gidiyor. Bu olay Disha ile Purab’ın oyunudur aslında. Abhi eski yaşadığı bir olayı hatırlıyor. Prgaya nın sırtında ben olduğunu anımsıyor. Sariyi giyerken bene bakacağını, beni görürse bunun gerçek Prgaya olacağını düşünüyor.

Tanu ise onların bu yakınlaşmasından dolayı kudurmaktadır. Aliya ile tartışırken Tanu dizini bir yere vurur. Dizi çok ağrıyınca hastaneye gidiyor. Aynı hastanede Munni de tedavi görmektedir. Ancak bilinci hala kapalıdır. Tanu tesadüfen onu görüyor. Gözlerine inanamayan Tanu görüntülü olarak Aliya yı arıyor ve Munni nin hastanede olduğunu gösteriyor. Aliya da şaşkındır. Evdeki Prgaya nın gerçek olduğunu düşünüyorlar. Aliya Munni yi görmek için hastaneye gider ve Prgaya nın kendilerini aldattığını söyler. Munni nin iyileşmesi için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini aksi taktirde Prgaya nın bütün oyunlarını bozacağını söyler.

Abhi ise Pragyaa nın sırtındaki beni görmek için Ona iyice yaklaşır. Abhi beni görünce Fugy’sinin gerçek olduğunu düşünür. Bu güzel haberi Disha ile de paylaşır. Artık Prgaya nın kendisini itiraf etmesini bekleyecektir. Abhi Purab’ın doğum  günü için Smonika yı eve çağırır. Smonika bombalı eve nasıl gidecem diye kara kara düşünmeye başlıyor. Aliya ise Munni nin nasıl kendine gelebileceğini doktorlara soruyor. Doktor ona ancak elektro şok verirsek kendisine gelebilir bu durumda çok tehlikeli olduğu için beklemek zorundayız der. Aliya hastanede yangın çıkararak Munni yi kaçırmayı düşünüyor. 

Aliya gerçekten hastanede yangın çıkarır. Bütün hastalar boşaltılırken Aliya ve Tanu da Munni yi götürürler. Bu sırada bir hemşire onları durdurur ve hastayı nereye götürdüklerini sorar. Aliya doktorun isteği üzerine arka kapıdan götüreceklerini söylüyor. Hemşire ikna oluyor. Aliya ve Tanu Munni yi eve getirmişlerdir. Tanu onun bir an önce iyileşmesi için çılgın bir doktor bulmaları gerektşğini belirtiyor.  Abhi Purab’ın doğum gününü sabırsızlıkla bekliyor. Prgaya nın kendisini itiraf edeceğini düşünüyor. Prgaya ise Disha da üzerine dökülen yemeğin hesabını soruyor. Disha Abhi senin doğumdan kalan benine bakmak için böyle bir plan yaptıklarını itiraf ediyor.

Ondan kendisinin Prgaya olduğunu itiraf etmesini istiyor. Prgaya Abhi yi öldürmeye çalışan kişinin çok yakında olduğunu düşünerek Prgaya olduğunu söylemeyi düşünmüyor. Abhi ise o kadar heyecanlıdır ki Purab ve Disha ya duygularını anlatırkan yerinde duramıyor, Purab’ı kucaklıyor. Disha aksi bir durum olmamasını temenni ediyor.  Prgaya koridorda düşünceli düşünceli yürürken Tanu ile çarpışır. Tanu kısa bir süre sonra yüksekten düşeceğini ve parçalanacağını söyler ve yakında ektiklerini alacağını söyler. Prgaya Tanu ve Aliya nın yeni bir planı olduğunu düşünerek onu takip etmeyi düşünüyor. 

Prgaya Tanu yu takip ederken Tanu farkına varıyor. Onu atlatan Tanu Munni nin kaldığı eve gidiyor. Bu sırada Aliya eve getirdiği bir doktora Munni ye elektrik şoku verdiriyor. Tanu içeri dalıyor ve Prgaya nın kendisini takip ettiğini söylüyor. Abhi ve Disha Prgaya nın kendisini itiraf etmesi için plan yaparlarken Prgaya onları dinliyor ve Abhi nin kendisinden vazgeçmesi için bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor. Abhi odasına doğru giderken Prgaya telefonla konuşuyormuş gibi yapıyor. Abhi nin salak olduğunu ve kendisini Prgaya zannettiğini söylüyor.

Aynı zamanda elindeki kalemle de doğum benini kendisinin yaptığı izlenimi veriyor. Dünyalar Abhi nin başına yıkılmıştır. Abhi duygularıyla oynayan Prgaya yı sarsıyor ve benim Prgaya ya olan sevgim her zaman olacak onu ne sen ne de başkası engelleyemeyecek diye kızıyor. Abhi Ona benden uzak ol diye yalvarır ve Prgaya yı terkeder.

Ah Kalbim 277. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 277. Bölüm Özeti 19 Temmuz Fragmanı Munni’yi Kaçırdılar (2 Yorum)