Ah Kalbim 276. Bölüm Özeti 24 Kasım Fragmanı Bomba

Burak 21 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 276. Bölüm Özeti 24 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya Smonika nın evine kadar giderek gerçeği öğrenmişti. Smonika nın söylediği her şeyin yalan olduğunu anlamıştı. Evden çıkarken karşılaştığı Smonika ya güzel bir tokat patlatan Prgaya Abhi nin defalarca öldürülmeye çalışıldığında her zaman Smonika nın yanlarında olduğunu söylemiş ve Smonika yı ara bozan olarak suçlamıştı. Smonika Prgaya yı susturur ve masum olduğunu söyler.

Smonika önce annesine ilaç getirdiğini söyleyerek Prgaya dan izin ister. Ardından annesinin yanına gider ve onunla duygusal konuşmalar yapar. Kadın Rimmi nin bir kaç gün sonra geleceğini söylüyor. Smonika bir kaç günlüğüne evde olmayacağını ve komşuların sana bakacağını söylüyor. Raporunu doktora götürdüğünü ve onun için ilaç aldığını söylüyor. kadın Rimmi’nin senden daha iyi olduğunu söylüyor, o bana ilaç istemiyor. Simonika şimdi gidiyorum diyor. Kadın kendine dikkat etmesini istiyor.

Aslında anlayacağınız bunların hepsi kurgudur. Smonika nın annesiyim dediği kişi aslında ölen kocasının annesidir ve ikisinin amacı da ortaktır. Abhi den intikam almak. Prgaya yine de şüpheli. Smonika duygusal konuşmaya devam ederek psikolojik baskı uyguluyor Prgaya ya. Kendisini kardeşi gibi gördüğünü ve Abhi ile arasında sorun olduğunu öğrenince sürekli onun yanında kalarak yardım etmek istediğini söylüyor. Yılanın soktuğu gün ben de ordaydım ve beni de yılan sokabilirdi. Ayrıca bombalı gitara ben de dokundum diyerek kendisine iyice güven aşılıyor. Annesinin de alzheimer hastası olduğunu söylüyor. Prgaya pişman olmuştur. Doktor Jyoıthi sana benzeyen biriyle karıştırdı diyerek ondan özür diliyor. Prgaya eve terkedince Dushant’ın annesi ortaya çıkıyor ve nasıldım ama diye Smonika ya gösteriş yapıyor. İkili birbirine sarılıyor. 

Purab, Disha, Dadi ve Dasi bir oyun planlıyorlar. Prgaya yı da çağırıyorlar Dasi yarın 11 Mart diyor. Pragya Abhi nin  doğum günü olduğunu söylüyor. Sangram onları duyar ve Disha’yı görmekten mutlu olacağını düşünür. Hemen Smonika yı arıyor. Simonika ve Dushyant’ın annesi şarap içiyorlar zıkkım içesiceler. Dushyant’ın annesi pragya’yı nasıl kandırdıklarını söylüyor. Smonika telefonu açıyor. Sangram Abhi nin yarın doğum günü var diyor. Smonika Abhi nin son doğum günü olacağını söylüyor. 

Prgaya Abhi ye haber vermeden nasıl bir düzenleme yapacaklarını soruyor. Purab Abhi yi ofise çağırırken siz de sürprizi hazırlarsınız diyor. Disha Abhi nin anlayacağını söylüyor. Prgaya o zaman biz de Disha nın doğum gününü hazırlıyoruz diyelim diyor. Fikir herkesin çok hoşuna gidiyor. Smonika Prgaya ile buluşuyor. Prgaya ona karşı mahcup olduğunu söylüyor ve tekrar özür diliyor. Smonika seni korumak benim sorumluluğumda diyerek Prgaya nın güvenini bir kere daha sağlıyor. Smonika Sangram’ın kaldığı odaya gidiyor ve büyük patlama için hazır olmasını istiyor. Sangram Disha nın da öleceğini söylüyor. Smonika onun ölmesine izin vermesini istiyor. Sangram, bir şeyler yapması ve Disha’yı kurtarması gerektiğini düşünüyor.

Abhi Prgaya ya yarın 11 Mart olduğunu söyler. Prgaya sıradan bir gün olduğunu ve alış veriş yapmaya gideceğini söyler. Abhi Prgaya benim doğum günümü unuttu diye üzülüyor. Ayrıca evdeki herkes Abhi yi görmezden gelip sıradan bir günmüş gibi davranınca Abhi iyice üzülüyor. Prgaya ise kuyumcuya giderek Abhi nin bilekliğini almak istiyor. Kuyumcu biraz daha işi olduğunu ve pasta kesilmeden ulaştıracağını söyler. Prgaya tamam diyerek çıkar. Mitali ve Purab dekorasyon hakkında konuşurken Abhi gelir ve en iyi dostunun Purab olduğunu ve doğum gününü hatırladığını söyler. Purab Disha nın bu dekarasyonu beğeneceğini söyler. Abhi neden Disha beğeniyor ki diye söylenir. Purab bugün Disha nın doğum günü olduğunu söylüyor.

Smonika burka giyerek kuyumcuya gider. Kuyumcudan mücevher kutusu ister. satıcı kadın mücevher almadan veremeyeceklerini söyler. Smonika geçen hafta aldıklarını ancak çanta almadıklarını söyleyince kadın kutuyu veriyor. Kuyumcunun sahibi Smonika dan şüpheleniyor. Kameradan onu takip ediyor. Smonika kadından kalem istiyor. Mücevher kutusuna iyi ki doğdun Abhi yazıyor. Müdür neden böyle bir şey yazdığını merak ediyor. Müdür Smonika dan şüphelenince onu durdurmaya çalışıyor ancak nafile…Simonika Vikram’dan hediye kutusuna bomba yerleştirmesini istiyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 276. Bölüm Özeti 24 Kasım Fragmanı Bomba” üzerine 2 yorum

  1. uuujjklkııııı dedi ki:

    Arkadaşlar ben yeni bir hint filiminin yayımlanmasını istiyorum bıktım eskilerinden

  2. Madhubalafan dedi ki:

    ARKADAŞLARDIR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
    YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.