Ah Kalbim 275. Bölüm Özeti 18 Kasım Fragmanı Pragya Smonika Gerçeğini Öğreniyor

Burak 21 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 275. Bölüm Özeti 18 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Holi bayramı kutlamaları tüm hızıyla devam ederken herkes işini görme peşine düşmüştü. Abhi Prgaya ya kendisini itiraf ettirme, Sangram Disha yı kaçırma, Smonika da Abhi yi öldürme peşinde koşmaktadır. Sangram Disha yı kaçırmak için ona ilaçlı yemekten yedirmiş, Disha bayılınca da adamlarını arayarak Mehra ların evine getirtmişti. Doktor Jyothi Smonika yı hatırlamış ve Prgaya yı bilinçlendirmeyi düşünmektedir. Bakalım amaçlar gerçekleşecek mi ?

Sangram Disha yı etkisiz hale getirince adamları eve gelirler ve onu halıya sararak dışarı götürmeye çalışırlar. Önce Sarla, sonra Mitali onları durdururlar. Sangram halının çok kirlendiğini bu yüzden yıkamaya götürdüklerini söyleyerek onları kandırır. Ancak Smonika yı kandıramaz. Smonika kendisine haber verilmeden yapılan bu hareketi affetmez. Silahını Sangram’ın başına dayar ve onu öldüreceğini söyler. Sangram’ın adamları Smonika ya yalvarırlar biz ettik sen etme diye. Sangram Disha yı yeniden eve bırakmayı kabul ediyor. 

Doktor Jyothi Prgaya yı arıyor. Doktor Smonika nın Haryana da yaşayan varlıklı bir ailenin kızı olduğunu ve 2 yıl önce muayenehanesine geldiğini ve hamile olduğunu söylüyor. Ayrıca ordu mensubu bir kocası olduğunu ve kibir abidesi, bencil bir kişi olduğunu söylüyor. Pragya ilk fırsatta Smonika ya bazı sorular soruyor. Ona evli misin, çocuğun var mı, Haraya da yaşadın mı gibi sorular yöneltiyor.  Ayrıca dosyasını inceleyip bir şeyler bulmaya çalışıyor.

 

Smonika Prgaya nın kendinden şüphelendiğini anlıyor. Mitali selfie çektirirken Sangram’ın Disha ya yiyecek gibi bakmasına sinir olur. Önce Sangram’ı azarlar ardından Disha yı uyarır. Ondan kapısını kapalı tutmasını ve Rama ya(Sangram) dikkat etmesini ister. Disha Rama nın kendisine neden baktığına bir anlam veremiyor. Abhi acılar içinde kıvranıyor. Prgaya odaya geliyor ve bacağını düzeltmeye çalışıyor. Abhi kuyruğuna basılan kedi gibi bağırıyor. Prgaya Abhi nin bacağını düzeltir ve rahatlamasını sağlar. Abhi iyi geldiğini ve yanında olduğu zaman mutlu olacağını söylüyor. Prgaya gitmek zorunda. Smonika Vikram ile ateşli bir şekilde konuşurken Prgaya görüyor ve onu takip etmeyi düşünüyor.

Sangram Mitali nin kendisinden şüphelenmesinin ardından daha dikkatli davranması gerektiğini düşünerek iyi adam rolüne bürünüyor. Disha ya çok iyi davranan Sangram Disha nın güvenini kazanmayı başarıyor. Prgaya Smonika nın evine gitmeyi düşünüyor. Kapıyı çaldığında karşısına yaşlı bir kadın çıkıyor. Yaşlı kadın kulakları az duyduğu için başta anlaşamıyorlar. Ancak Prgaya Smonika yı sorunca onu içeri alıyor.

Prgaya içerde Smonika nın resimlerini görünce şaşkınlığı kat daha artıyor. Yaşlı kadın Smonika nın annesidir ve Smonika dan bahsediyor. Prgaya onun hakkına fazla bir şey öğrenemeden gitmeyi düşünüyor. Karşısına Smonika çıkıyor. Smonika hiç bir şey olmamış gibi seni götürmeye geldim deyince Prgaya dan tokadı yiyor. Pragya bize bir çok kez yalan söyledin diyor. Beni kocamdan ayırmaya çalıştın, hatta kocamı öldürmeye çalıştın diye devam ediyor. Smonika sadece dinliyor. Prgaya Doktor Jyothi nin kendisini aradığını ve her şeyi anlattığını söylüyor. Tüm komploların senin yüzünden olduğunu düşünüyorum diye konuşur. Smonika yeter diye bağırıyor ve masum olduğunu söylüyor.

Bakalım Smonika Prgaya yı yeniden kandırabilecek mi ? Sangram Disha nın güvenini kazandıktan sonra neler planlıyor ? Soruların cevaplarını Ah Kalbim 289. Bölüm Özetinde öğrenebilirsiniz….

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 275. Bölüm Özeti 18 Kasım Fragmanı Pragya Smonika Gerçeğini Öğreniyor” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Dizi hakkındaki düşünceleriniz.. b. çok güzel bir dizi teşekürler

    1. Anonim dedi ki:

      evet öyledir tano ve alya olmasaydı tabi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.