Ah Kalbim 274. Bölüm Özeti 17 Kasım Fragmanı Holi Bayramı

Burak 20 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 274. Bölüm Özeti 17 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Smonika Sangram ile işbirliği için yine şeytani bir plan hazırlamıştır. Evdeki zavallı aşçıya iftira atarak yangından sorumlu tutan Smonika onu hapse gönderirken Sangram’ı da yeni aşçı olarak tanıtmıştır. Sangram yeni imajı ile Disha tarafından tanınmıyor. Smonika onu Rama Swami olarak tanıtıyor. Hintçeyi anladığını ancak konuşamadığını söylüyor.

Sangram Dsiha dan ayrı kalamıyor. Onun zaafından dolayı Smonika zor durumda kalıyor. Sangram Disha nın odasına kadar gidiyor ve Disha nın elbiselerine, resimlerine ve yatağına dokunuyor. Purab ise anahtarları unuttuğu için geri döndüğünde Sangram’ı odasında görüyor. Purab burda ne işin var diye bağırıyor. Sangram tabaktaki yemekleri gösteriyor. Boşları almaya geldiğinde elbisenin üzerine yemek döktüğünü söylüyor. Purab Disha nın parti kıyaffetini mahveden Sangram’a kızarken Smonika yetişiyor. Smonika Sangram ile yalnız kalınca ona bağırıp çağırıyor. Ona güvenmekle hata yaptığını söylüyor. Sangram bir daha hata yapmayacağını söyleyerek özür diliyor.

Bu arada bir gürültü duyuluyor. Pragya elini yaralamıştır. Disha kan görmekten çok korktuğu için yardım bile edemiyor. Smonika Prgaya yı hastaneye götürüyor. Smonika hastanede bulunan doktor Jyoti’yi tanıyor ve ondan uzaklaşıyor. Ancak giderken doktorla karşılaşıyorlar. Doktor Jyothi onu tanıdığını söylüyor. Ancak Prgaya bunun imkansız olduğunu çünhü dokktor Jyothi nin sadece evli hastalara baktığını ancak Smonika nın bekar olduğunu söylüyor. Jyothi birisine benzettiğini söylüyor. Hastaneden çıkıyorlar. 

Sangram bir gölge gibi Disha nın ensesindedir. Disha uyurken odasına kadar gidiyor. Başucunda bekliyor ve yakında benim olacaksın diyor. Disha nın sesi duyulunca Sangram kaçıyor. Disha az önce burda birisinin olduğundan emin olduğunu söylüyor. Doktor Jyothi Prgaya ile birlikte gelen kişinin daha önce kocasıyla geldiklerini ve kendisini tehdit ettiklerini hatırlıyor ve bunu Pragya ile paylaşacağını söylüyor. Şimdi eğlence zamanı Holi Bayramı gelmiştir. Renkli tozlar havada uçmaktadır. Purab Disha nın gözüne kaçan tozlar için su getirmeye gittiğinde Sangram fırsat bu fırsat diyerek gözleri kapalı Disha nın yanına yaklaşarak yanaklarını okşama bahanesiyle yüzüne renki tozlardan sürüyor. Disha gözlerini açamadığı için ona kim olduğunu soruyor ancak Sangram cevap vermiyor. Disha endişeleniyor.

Az sonra Purab geliyor. Disha az önce yaşadıklarını anlatıyor. Purab bugün bayram olduğunu herkesin toz sürebileceğini söyleyerek onu rahatlatıyor. Eğlence sınırı en üst seviyeden devam ederken meşhur içki Bhang içenlerin başını döndürüp bir anda eğlence limitlerini en üst noktaya getiriyor. Abhi ve Prgaya da içkiyi içenlerden. Danslarını ediyorlar. Abhi Prgaya yı öpmeye çalışıyor ancak Karan, Preeta, Rishabh yüzünden başaramıyor. Disha biraz iş yapıyor. Sangram ona bhang vermenin doğru zamanı olduğunu düşünüyor. Ona bhaang ile bir paan (sarma gibi bir yiyecek)sunuyor.

Ancak Disha bunu reddediyor, Sangram Purab’ın gönderdiğini söyleyince  yiyor ve  başı dönüyor. Sangram sadece Disha’nın kaderinde olduğunu söylüyor. Adamlarını oraya araba getirmek için çağırıyor. Abhi Pragya’yı kendi odasına getiriyor. Daha fazla Holi oynamak istiyor. Abhi yüzlerinde çok fazla renk olduğunu söylüyor ve temizlemek istiyor. Prgaya ben temizlerim diyerek engel oluyor.  Abhi ona sormak için doğru zaman olduğunu düşünüyor. Oyun oynayacaklarını, sorularını soracağını ve cevap vereceğini söylüyor.

Abhi sen Fugy’sin değil mi diye soruyor. Prgaya cevap vermiyor. Abhi onu öpmeye çalışıyor. Balık oyunu oynuyorlar. İkisi de balık gibi hareketler yapıyor. Abhi onu öpmek üzere ancak  Preeta ve başka bir kız geldiğinde başarısız oluyor. Abhi onların yanında utanıyor. Kadınlar çıkınca Abhi yeniden öpme girişiminde bulunuyor ancak bu seferde Prgaya nın uyuduğunu görüyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 274. Bölüm Özeti 17 Kasım Fragmanı Holi Bayramı” üzerine 1 yorum

  1. Aleyna dedi ki:

    Çok Guzel bir dizi ama neden hep Abhinin bir düşmanı oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.