Ah Kalbim 273. Bölüm Özeti 11 Kasım Fragmanı

Burak 19 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 273. Bölüm Özeti 11 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Abhi ve Pragya mutfak yangınından sağ salim kurtulmuşlardı. Pragya bunu kimin yaptığını sorgulamaktadır. Sangram hala Disha yı düşünüyor. Onun hayaliyle avunuyor. Adamlarından Bali elindeki afişi ona gösteriyor ve arandığını söylüyor. Ayrıca bulana ödül konduğunu belirtiyor. Sangram rahmetli Erol Taş gibi gülüyor ve demirden korksak trene binmezdik diye Adana ağzı yapıyor.

Sangram ve adamları yine haydutluk peşindeler. Bir adamın arabasını çalmaya çalışan adamları yakalanıyorlar. Sangram onları kurtarmak için geldiğinde arabanın sahibi Sangram’ın tanınmamak için yüzüne taktığı  şalı indiriyor. Adam asılı afişlere bakıyor ve Sangram’ı teşhis ediyor. Bu arada halktan bazı kişiler de Sangram ve adamalarını tutuyorlar. Adam polisi arıyor. Sangram bir anda adamların elinden kurtulup havaya ateş ediyor. Millet çil yavrusu gibi dağılıyor. Bu arada poliste gelmiştir.

Sangram polisten kaçmayı beceriyor. Adamları ile yeniden bir araya gelen Sangram Abhi nin evine giderek Disha yı alacaklarını söyler. Abhi ve ailesi ise Poja yapmak için tapınağa gitmişlerdir. Evde ise sadece Smonika vardır. Sangram ve adamları kapıyı kazmayla kırarak içeri girerler. Smonika ile karşılaşan Sangram silahını ona doğrultur ve Disha yı sorar. Pandit Abhi ve Purab dan eşlerini kucaklarına alarak yürümelerini istiyor. Abhi ve Purab da eşlerini kucaklarına alarak poja yapacakları yere getiriyor. Mitali de aynı muameleyi Raj dan isteyince Raj sen ol Disha Prgaya gibi ben de seni kucağıma alıp götürüyüm diye şaka yapar. 

Smonika bir hareketle Sangram’ı yere düşürür ve silahını alır. Adamlara da ateş ederek silahlarını yere bıraktırır. Smonika eve sekreter olarak geldiğini ve Abhi yi öldürmek istediğini söyler. Sangram ona yardım edeceğini söylerken Smonika bunun karşılığında onu polisten kurtaracağını ve Disha için yardım edeceğini söyler. Smonika bütün sırrını bilen Sangram’ı öldüreceğini söyleyince Sangram’ın adamları onların anlaşmasını ister. Smonika silahı Sangram’a geri veriyor.

Sangram yeniden silahını Smonika ya doğrultunca Smonika aynı kıvraklıkla silahı ele geçiriyor. Adamlardan akıllı olmalarını istiyor. Abhi ve Purab eşlerine sindor sürerken Aliya ve Tanu bu durumu görmemek için tuvalete gidiyorlar. Smonika Sangram’ın evdeki hizmetçiler gibi giyinmesini istiyor. Bu şekilde evde kalacağını ve kendisine yardım edeceğini düşünüyor. Abhi ve Prgaya eve geliyorlar. Abhi yüksek sesle müzik dinlemeyi tercih ederken Prgaya ise hafif müzik dinlemeyi tercih etmektedir. Abhi bu gerçek Prgaya nın tercihi diyerek mutlu olur. 

Smonika evdeki bir hizmetçiyi kurban olarak seçeceklerini ve bu şekilde Sangram’ın işe gireceğini söyler. Bali ve Sangram Smonika nın çok zeki olduğunu düşünmektedir. Mehra ailesi eve geldiklerinde polisi görüyorlar. Onun evdeki yangından sorumlu olmakla suçlandığını öğreniyorlar. Prgaya şikayeti kimin yaptığını soruyor. Smonika ben yaptım diyerek ortaya çıkarken hizmetçi masum olduğunu söylüyor.

 

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 273. Bölüm Özeti 11 Kasım Fragmanı” üzerine 8 yorum

 1. songül dedi ki:

  süper bir dizi kutlarim valla

 2. Yasemin dedi ki:

  Süper bir dizi kutlarım başarırlariniz devamini temeli ederim

 3. Anonim dedi ki:

  çok seviyorum merhaba

 4. Anonim dedi ki:

  dizi çok ama çok güzel finaln yapmasın çok seviyorum

 5. ışıl dedi ki:

  Selam arkadaşlar nasılsınız inşallah iyisinizdir ☺☺☺☺

 6. Anonim dedi ki:

  MADUBALA FAN MALESEF BENIM IMKANIM YOK NE FACEBOOK NE INSTAGRAM VAR BENDE OLSA ATARDIM

  1. Madhubalafan dedi ki:

   ÖNEMLİ DEĞİL DÜŞÜNMENİZ YETER.

 7. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.