Ah Kalbim 271. Bölüm Özeti 4 Kasım Fragmanı Hain Plan

Burak 18 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 271. Bölüm Özeti 4 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Sangram Purab’ı öldürmek için kamyonla çarpıyor. Yaklaçık 2 metre havalanan Purab yere çakılıyor. Disha Purab Purab diye ağıt yakarken Sangram kızı alıp götürmeye çalışıyor. Purab bu halde bile kendine geliyor ve Disha nın elinden tutuyor. Sangram kamyonla yapamadığını tekmelerle yapmaya çalışıyor. Purab’ı etkisiz hale getirince de Disha yı kolundan tuttuğu gibi kamyona götürüyor. Disha eline geçirdiği sopa ile Sangram ve adamlarını yerle yeksan ediyor. Sonra yerde ağır yaralı Purab’ın yanına koşuyor. Onu ayağa kaldırmaya çalışıyor. Sangram ve adamları ayağa kalkıp Disha nın yanına gitmek istiyor ancak halk buna fırsat vermiyor. Disha ise Purab’ı ayağa kaldırıp kaçmaya başlamıştır.

Sangram halkın tepkisinden korkuyor ancak elindeki silahı havaya ateşlediğinde etrafında kimsecikler kalmıyor. Sangram ve adamları Purab ve Disha nın peşine düşüyorlar. Disha bir arabanın kapısının açık olduğunu ve anahtarının da üstünde olduğunu farkediyor. Sahibi bir dükkanda bir şeyler atıştırıyordur. Disha ondan özür diler ve arabayı çalıştırır. Sangram ve adamları yolda onun önünü keserler. Disha arabayı Sangram’ın üzerine sürer. Sangram kaçmak zorunda kalır. Disha Purab’ı hastaneye götürür. Sonra da Abhi yi arar. Abhi Prgaya ya haber vermeden hastaneye gelir ve Purab’ın iyi olduğunu öğrenir. Purab eve getirilir. Prgaya kendisine haber vermedikleri için onları azarlar.

Disha Prgaya ya Abhi nin Fugy’sini aradığını söyler. Ondan Prgaya olduğunu söylemesini ister. Bu gün 14 Şubat sevgililer günü Praya daha önce sevgililer gününde yaşadıklarını hatırlıyor. Sonra uyumakta olan Abhi ye hayran hayran akıyor. Ona iyice yaklaşıyor ve öpmek üzereyken Abhi uyanıyor. Abhi bana bir şey söyleyecek misin diye heyecanlanıyor. Prgaya daha sonra söyleyeceğini belirtiyor. Purab banyodan çıktığında odasının gelin gibi süslendiğini farkediyor. Disha onun gömleksiz halini görünce utanıyor. Purab Disha nın eteğine basınca ikisi birden yatağa düşüyorlar. O sırada Aliya Purab için aldığı buketle içeri giriyor. Aliya Purab’ı yarı çıplak Disha ile görünce sinir küpüne dönüyor. 

Dasi Dadi nin kahvaltısını almak için mutfağa geliyor. Prgya 5 dakika sonra kahvaltıyı getireceğini söyleyerek Dasi yi gönderiyor.  Purab ofise giderken Raj ve Dadi ona nasıl olduğunu soruyor. Purab iyi olduğunu söylüyor. Simonika bugün aile üyelerinden birinin öleceğini düşünüyor ve bir yolunu bulması gerektiğini düşünüyor. Smonika Purab’a dosya verirken Disha bugün Praya Abhi için sürpriz yemekler pişirecek, galiba gerçekleri söyleyecek diye konuşurken Simonika onları duyar ve mutfakta Abhi ve Pragya’yı öldürme şansı olduğunu düşünür. 

Abhi ve Purab arabada ve konuşuyorlar. Purab Sangram Singh posterlerini Abhi’ye gösterir. Abhi, posterlerini duvarlara yapıştırdığını ve bir kez benimle karşılaşırsa, onu kötü bir şekilde döveceğini söyler. Purab ona teşekkür ediyor. Smonika hain planını devreye sokuyor. Mutfağa girer ve gaz borusunu bıçakla yaralar. Gaz kokusunun belli olmaması için ne yapmas gerektiğini düşünüyor.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 271. Bölüm Özeti 4 Kasım Fragmanı Hain Plan” üzerine 4 yorum

 1. Işıl dedi ki:

  Tamam bende atarım madubalafan:D
  Bende yalancı baharı çok seviyorum hele madu ve sultan:)

  1. Madhubalafan dedi ki:

   ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

   1. Işıl dedi ki:

    Teşekkür ederim hepimize☺☺☺

 2. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.