Ah Kalbim 270. Bölüm Özeti 3 Kasım Fragmanı Purab Yaşayacak mı

Burak 18 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 270. Bölüm Özeti 3 Kasım Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Pragya zaferini ilan etmiştir. Bunu Aliya ve Tanu kabul etmekte zorlanıyor. Pragya onları evden kovmakla tehdit ediyor. Smonika Abhi yi öldürmeden Pragya yı öldürmeyi düşünüyor. Pragya Disha ile Purab kaliteli bir vakit geçirmesi için dışarı gönderir. Mitali bu durumu Aliya ya söyleyip kıskanmasını sağlamak istiyor. Purab Prgaya nın haklı olduğunu bazen dışarı çıkmaları gerektiğini söyler. Disha başta Prgaya yı yanlış anladığını ancak şimdi onun iyi niyetini anladığını söyleyerek ona hediye alacağını söylüyor.

Felaket tellalı Mitali Prgaya nın Disha ve Purab’ı yemeğe gönderdiğini Aliya ya yetiştirmiştir bile. Aliya şimdi çok daha fazla kinlenmiştir ve intikam ateşi ile Prgaya yı yakana kadar huzura eremeyeceğini söylüyor. Purab, Disha’ya,  Mumbai’nin en iyi alışveriş merkezine götüreceğini söyler. Disha orada ne yapacağını düşünüyor ve yerel bir dükkanın orda durmasını ve ona dubat almasını istiyor. Purab ben seni en iyi alış veriş merkezine götürmek isterken sen yol kenarındaki bir dükkandan alış veriş ediyorsun diye tepki gösterir ancak Disha ısrarcıdır. Arabadan inerler. Purab arabayı park edeceğini ve dükkana geleceğini söyler. 

Tipsiz Sangram bir adamla arsa parası hakkında konuşuyor. Adam Sangram dan biraz daha zaman isterken Sangram adamı dövmekle tehdit ediyor. Sangram Purab ve Disha yı dükkana girerken görüyor. Disha nın kendisine tokat attığı sahneyi hayal ediyor. Abhi onu şehre attığını söylüyor. Terörünün şimdi başlayacağını düşünüyor. Purab ve Disha ilişkileri hakkında konuşurlar. Sangram nereye gittiklerini düşünüyor. Disha herkes için kıyafet alır. Sangram adamlarından Bali yi arar ve yanına gelmesini ister. 

Purab ve Disha erkekler için elbise satan bir dükkana girerler. Abhi için bir pijama alırlar. Sevgililer gününü sabırsızlıkla beklediklerini söylerler. Ayağa kalkarken çarpışırlar. İkili romantik anlar yaşarken Sangram’ın adamı gelmiştir. Sangram Purab’ı öldürüp Disha yı da kaçırmayı düşünmektedir. Disha son anda yolda bir fakir görür ve ona yiyecek verir. Disha Purab dan arabayı getirmesini ister. Sangram da kamyonla Purab’a doğru gelmektedir. Disha Purab’ı uzaktan görüyor ve onu uyarmaya çalışıyor.

Purab Disha nın ne dediğini anlamaya çalışırken kamyon Purab’a çarpar. Purab ağır yaralı ve bilinçsiz yola düşer. Abhi Purab’ı özlüyor ve üzgün olduğunu söylüyor. Prgaya onları arayacağını söyle. Ancak Purab’ın telefonuna ulaşılamıyor. Abhi en iyisini yaptığını yalnız kalmak istediklerini söylüyor. Sangram kamyondan iniyor. Disha Purab’a koşar ve onu uyandırmaya çalışır. Sangram gülüyor ve öldüğünü düşünüyor. Sangram acılar içinde kıvranan Disha nın yanına gider ve kalabalığa onun karısı olduğunu söyler.

Disha yı zorla götürmeye çalışırken Purab bilinç kazanor. Disha nın elini bırakmak istemez. Sangram kamyonun çarptığı Purab’ı tekmeler. Sonunda Disha yı alır. Disha eline geçirdiği sopa ile Sangram’ a vurmaya başlar. Disha Sangram ve adamını püskürtür. Purab’a koşar ve kalkmasını istiyor. Sangram, Balli’den Disha’yı getirmesini ister. Yolda duran insanlar onları durdurur ve kemiklerini kıracaklarını söylerler ve kızın yalnız olmadığını belirtirler. Disha, Purab’ın kalkmasını ister ve sana hiçbir şey olmayacağını söyler, hastaneye gitmeliyiz. Purab Disha’ya gitmesini ve kalkamayacağını söylüyor. Disha yapamayacağını söylüyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 270. Bölüm Özeti 3 Kasım Fragmanı Purab Yaşayacak mı” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  (^)

 2. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😉 😛 😀

 3. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 ;( 😛 😀

 4. Anonim dedi ki:
 5. Anonim dedi ki:

  -B -P -D

 6. Anonim dedi ki:

  😛 😀 🙁 🙂 😉 ;(

 7. Anonim dedi ki:

  🙂 🙁 😉 ;P 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir