Ah Kalbim 270. Bölüm Özeti 12 Temmuz Fragmanı Abhi&Pragya Ölecek mi

2 yorum
3.638

Ah Kalbim dizisinde Smonika yılanı Abhi nin odasına sokmayı başarmıştı. Pragya odada yılanı görünce korkuyor ve panikle salona iniyor. Abhi de Prgaya dan yatağını almak için harekete geçince ikili çarpışırlar. Abhi Praya nın üzerine battaniyesini atarak ondan kurtulur ve hızla yatağına gider. Prgaya da yılan gördüğünü söylese de Abhi onun yalan söylediğini düşünmektedir. Abhi odasına girince kapıyı kilitler. Pragya kapıya dayanır ve yılan olduğunu anlatmaya çalışır. Abhi inanmıyor. Prgaya nın bağırtılarına ev halkı da uyanır ve Pragya yı azarlarlar.

Prgaya durumu onlara da anlatır. Herkes panik içinde Abhi ise yatağında keyif yapıyor. Prgaya hayvan barınağını arıyor ancak barınaktaki görevli herkes evine gitti ancak sabah gelirler diyerek umutları suya düşürüyor. Prgaya iş başa düştü diyerek Taya Ji den kapıyı kırmasını istiyor. Abhi ise yattığı yerde tepesindeki yılanı görünce bağırmaya başlıyor. (Yılan korktun mu ?) Taya Ji uzun uğraşların ardından kapıyı kırmayı başarıyor. Pragya korkusuzca içeri dalarken diğerleri yılan bizi de sokar diye giremiyorlar. Prgaya eline aldığı havlu ile yılanı etkisiz hale getiriyor.

Ancak yılanın ortada olmaması onları korkutuyor. Abhi bir anda Prgaya nın tepesinde gördüğü yılandan Prgaya yı çekerek kurtarıyor. Şimdi berabere olduğunu söylüyor. Smonika dışarda bekleyen yılan oynatıcısını arıyor. Adam yılanın ilk ısırdığı kişinin hiç bir şansı olmayacağını ve kısa sürede öleceğini söylüyor. Smonika Abhi nin az sonra öleceğini düşünüyor. Abhi ve Pragya yılanı karşılarına almış Abhi yılanla sohbet ediyor. Onun gibi tıslıyor ve ondan korkmadığını söylüyor. Eline aldığı havlu ile onu tutuyor ve başlıyor artistliğe. Prgaya onu bırakmasını istiyor.

Abhi nin ayağı takılıyor ve yere düşerken yılan serbest kalarak Abhi nin kolunu ısırıyor. Abhi bir müddet sonra yere düşüyor. Dışardaki ahali de içeri giriyor. Aliya yılanın pencereden dışarı çıktığını görüyor. Prgyaa Abhi nin başında ağlarken Tanu eğer Prgaya olsaydı onun ölmesine izin vermezdi diyor. Aliya onun Munni olduğunu söylüyor. Smonika ısırığa bakarak Abhi nin 7-8 dakika içinde öleceğini düşünüyor. Hemen doktor çağrılıyor. Prgaya defalarca kendisini kurtaran Abhi’yi ve Tanu nun sözlerini düşünür ve zehri emerek tükürür. Dasi hayatını neden riske ettiğini sorarken Aliya arabanın hazır olduğunu söyler. 

Aliya Munni yi almayacağını söylerken Dasi onun zehri emdiğini ve Abhi nin hayatını kurtarmaya çalıştığını söyler. Taya ji birlikte gideceklerini söylüyor. Hastaneye gelen Abhi için sedye geliyor. Prgaya nın da durumu ağırlaşmaktadır. Abhi sddye ile giderken Pragya nın durumu kötüleşir. Dasi ona da müdahale edilmesini ister. Aliya doktorlara izin vermeyeceğini söylerken Dasi Munni nin kendi hayatını tehlikeye atarak Abhi yi kurtarmaya çalıştığını söyler ve onunda tedavi görmesini sağlar. 

Smonika yılan oynatıcısını görür ve ısırığın emilmesi halinde neler olacağını sorar. Adam ikisinin de öleceğini söyler. Smonika onların öldüğünü görünce parasını alacağını söylerken adam arkadan paramı vermezsen seni de yılanla öldürürüm diye konuşur. Doktor Dasi nin yanına gelir ve Prgaya nın Abhi den daha kritik durumda olduğunu söyler. Dadi de Mitali ile Raj’ı konuşurken duymuş ve Abhi ile Prgaya nın yılan sokmasından dolayı hastaneye kaldırıldığını öğrenmiştir. Dadi hastaneye gitmek istiyor. Smonika onların öldüğünden emin olmak için hastaneye gidiyor.

Dadi onları görmeden duramayacağını söylerken Aliya eve geliyor. Aliya Abhi nin iyi olmaya başladığını söylerken Prgatya yı soruyorlar. Aliya kızıyor. Smonika hastaneye geliyor ve Abhi nin yanında. Abhi ölümle cedelleşirken Smonika beni sevdiklerimden ayırdın diyerek Abhi yi bıçaklıyor. Bu gün adeletin yerini bulduğunu söyleyen Smonika Abhi yi defalarca bıçaklıyor.

Ah Kalbim 270. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 270. Bölüm Özeti 12 Temmuz Fragmanı Abhi&Pragya Ölecek mi (2 Yorum)

  1. ARKADAŞLAR LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
    YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.