Ah Kalbim 268. Bölüm Özeti 27 Ekim Fragmanı Prgaya Yakalanıyor

Burak 17 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 268. Bölüm Özeti 27 Ekim Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya biraz uyanıklığı biraz da şansı sayesinde Purab-Disha -Abhi üçlüsünün planlarını suya düşürmüştü. Dadi nin durumu kötüye gidince eve gelen doktor hastalığının iyileşme durumu olmadığını söylüyor. Dadi bundan kimseye bahsetmemesini istiyor. Doktor gidince hemen vasiyetname hazırlayacağını Dasi ye söylüyor. Vasiyetinin bir bölümünü Prgaya ya bırakacağını belirtiyor. Bir müddet sonra Prgaya doktorun ne söylediğini sorar. Dadi hastalığından bahsetmese de mirasının bir bölümünü Prgaya ya bırakacağını ve gönlünden geçenin ise gerçek Prgaya nın kendisi olduğunu söyler. Tanu olanları hayretler içinde dinlerken Dadi nin mirasını Prgaya nın alacağını ve bizi de kapı dışarı edeceğini söylüyor.

Tanu Aliya ya haber vermek için yola koyuluyor. Aliya ise Munni nin bir an önce iyileşerek Prgaya nın yerini almasını istemektedir. Muni ayak diretmeye devam ederken Aliya ona 2 gün süre verir. Munni güçsüz olduğunu söyler. Aliya onu elleriyle besliyor. Bir müddet sonra eve gelen Tanu Dadi nin mirasının Prgaya ya kalacağını söylüyor. Aliya Munni ye karşı sertleşiyor. Tanu dan Prgaya nın elbiselerini getirmesini istiyor. Munni de Prgaya ya nasıl ihanet edebilirim diye kara kara düşünürken intiharı düşünüyor.

Ancak Aliya ona engel oluyor. Yeğenlerini öldürmekle tehdit ediyor. Munni Prgaya haber vermek için Tanu ya da Aliya nın telefonlarından Prgaya yı aramayı düşünüyor ancak başarılı olamıyor. Prgaya ise kendi elbiselerini çalan Tanu yu takip etmiş onların yerini tespit etmiştir. Prgaya içerde konuşulanları duyar ve şok olur. Munni Prgaya nın orda olduğunu farkeder ve Prgaya diye çıkıverir ağzından Tanu sen Prgaya mı dedin diye çıkışır. Munni Prgaya nın adını telafuz ederek alışmaya çalışıyorum deyince Aliya ve Tanu odayı terkederler. Munni Prgaya yı odaya getirir ve bir kaza geçirdiğini, uzun bir süredir tedavi edildiğini söyler.

Prgaya senden tam olarak ne istiyorlar diye sorar. Munni Abhi nin tüm hisselerini istiyorlar diye cevap verir. Munni sana ihanet edemem diyor. Prgaya elindeki telefonu vererek istediği zaman arayabileceğini söylüyor. Munni olarak Mehra evine gitmesi gerektiğini söylüyor. Bu arada  Tanu ve Aliya da gelirler. Onlar Munni den hazırlanmasını istiyorlar. Munni yeğenlerini görmeden hiç bir isteklerini yerine getirmeyeceğini söyler. Aliya ve Tanu Munni nin üzerine çullanırlar. Onu hırpalamaya başlarlar. Saklandığı yerden Munni ye müdahale etmek isteyen Prgaya ya Munni gelme diye işaret yapınca Prgaya kendini dizginler.

Tanu Raj’ı arar ve çocuklarla görüntülü olarak konuşmak ister. Raj onların Mumbai’de olduğunu söyledi. Tanu, Raj’a adresi bildirmesini ister. Prgaya Tanu yu takibi sürdürüyor. Tanu bir yere geliyor ve Piky diye birisini soruyor. Tanu çocukları göstermesini istiyor. Piky çocukların olduğu yere Tanu yu götürüyor. Tanu görüntülü olarak Aliya yı arıyor. Aliya telefonu Munni ye verir. Munni çocuklarla konuşurken çocuklar Piky’nin çok dayak ettiğini söylerler. Munni ağlar.

Aliya bu kadar yeterli diyerek telefonu kapatır. Aliya ondan elbiseleri değiştirmesini istiyor. Tanu ordan ayrılırken Prgaya devreye girer. Prgaya Ankit’i çağırıyor. Tantrik baba kıyafetleri giyerek geliyor ve Pinky’yi sigarayla bilinçsiz hale getiriyor. Pinky nin bilinci kaybolunca Pragya içeri girer. Çocuklar onu görünce Munni diye sarılırlar. Pragya ben Munni değilim onun bir arkadaşıyım der. Tam çocukları çıkarayım derken Pinky onlara engel olur. Pinky erkek çocuğun boğazına bıçak dayar ve Prgaya yı iple bağlar. Pinky bonus almak için Raj’ı arayacağını söyler. Prgaya aramamasını istiyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 268. Bölüm Özeti 27 Ekim Fragmanı Prgaya Yakalanıyor” üzerine 7 yorum

 1. ışıl dedi ki:

  Neyse iyi geceler tatlı rüyalar herkese 😛
  :P:P:P:P

 2. ışıl dedi ki:

  Esnoş abla rabiş 280ne yazdı gene))))

 3. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 4. esna dedi ki:

  rabis bu kez bide detayli ne sorunun varsa anlatirmisin dc gierken ekraninda ne yaziliyor hangi internetle giriyorsun rabisim))))sinirleme olurmu

 5. esna dedi ki:

  bende yazdim oku gel buraya yaz

 6. Anonim dedi ki:

  (((((
  🙁
  :'(
  ;(

 7. Rabia hiranilll dedi ki:

  Esna ablam 280e yazdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.