Ah Kalbim 266. Bölüm Özeti 20 Ekim Fragmanı Muni’ye Şantaj

Burak 15 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 266. Bölüm Özeti 20 Ekim Fragmanı

Kalbim dizisinde işler karışıyor. Smonika Prgaya ölmeden Abhi nin ölmesinin çok zor olduğunu düşünerek Prgaya yı öldürmeye çalışacak. Aliya ve Tanu Munni yi bulduktan sonra onu iyileştirip Prgaya ile değiştirmeyi düşünüyorlar. Abhi kendisini bombalı gitardan kurtaran Prgaya nın gerçek olmadığı halde kendisini kurtardığını söylüyor. Purab Prgaya nın gerçek olduğunu ancak bunu gizli tutması için çok önemli bir sebebinin olduğunu düşünüyor.

Sarla Abhi yi telefonla arayarak kızını soruyor. Abhi onun iyi olduğunu söylüyor. Sarla kızının başkasının iyiliği için hayatını ortaya koyabileceğini söylüyor ve ona sahip çıkılmasını istiyor. Abhi Dadi nin ona baktığını söylüyor. Onun hatalarını görmezden gelmesi için Abhi den ricada bulunuyor. Abhi tamam diyerek telefonu kapatıyor. Tanu onları kontrol etmek için kapıdan gizlice bakıyor. Abhi Prgaya ya kendi elleriyle çorba içiriyor. Tanu ondaki bu çekiciliğin  nerden kaynaklandığını sorguluyor. Abhi çorba için Prgaya yı zorluyor. Bu sırada Dadi ve Dasi de onları izliyorlar ve işlerin iyi gittiğini görünce seviniyorlar. 

Tanu Aliya nın yanına gider ve gördüklerini hiddetli bir şekilde anlatır. Aliya şimdi bunların sırası değil, Munni kendine gelmiş diyerek çıkarlar. Yolda Smonika ile çarpışan Tanu onu Prgaya nın şımarttığını söylüyor. Prgaya Smonika ya teşekkür ediyor ve gitarda bomba olduğunu bildiği halde peşimden gelerek beni kurtardın diyor. Aliya ve Tanu Munni nin yanındalar. Munni kendine geldiğinde çok bağırdığı için ona iğne yaptığını ve ellerini bağladığını söyler. Tanu onun Munni olduğuna kesin kanaat getirir. Tanu ona bakarken Munni elini ısırır. Munni yiğenlerinin nerde olduğunu sorar. 

Pragya, Abhi’nin konser videosunu görmeyi ve kanıtları bulmayı düşünüyor. Abhi laptopun şarjı olmadığını söyleyerek dışarı çıkıyor. Aliya ve Tanu Munni ye şantaj yapmaya başlarlar. Ellerindeki kanlı bezi göstererek yiğenlerinin kanı olduğunu ve Prgaya ya karşı bizimle birlikte olmazsan onları öldüreceklerini söylerler. Munni çok zor durumdadır. Prgaya ya karşı asla bir şey yapmamayı düşünüyor ancak yiğenlerinin hayatı söz konusu olunca ne yapacağını bilemiyor. Prgaya Disha ile karşılaşıyor. Aklına yaptığı yemekleri Abhi nin yedikten sonra çok beğendiği ve parmaklarını yaladığı gelir ve duygusallaşır. 

Disha, aynı günlerin geri dönebileceğini ve neden doğruyu sakladığını sorar. Pragya doğru zaman geldiğinde doğruyu söyleyeceğim diyor. Aliya ve Tanu eve geldiklerinde Prgaya ya gerçekler anlaşıldığı zaman kutlama yapılacağını söylerler. Ayrıca ona Prgaya diye hitap ederler. Prgaya onların neden kendine Prgya diye hitap ettiğini düşünür. Bu arada gitar ustası Khan Smonika nın adamları tarafından yakalanmıştır.

Smonika Abhi nin kurtulduğunu söyler. Khan Tanrı nın iyi insanları koruduğunu sizin gibi pis insanları da cezalandıracağını söyler. Bu laf Smonika yı çok sinirlendirir ve adamı öldürür. Prgaya Khan ustanın her şeyi bildiğini ve geldiği zaman gerçekleri öğreneceklerini düşünüyor. Bu arada Purab arıyor ve Abhi nin kaza geçirdiğini söylüyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 266. Bölüm Özeti 20 Ekim Fragmanı Muni’ye Şantaj” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  :< :© :€

 2. Anonim dedi ki:

  🙂 🙁 😀 😛 ☺:-[ O:-) :-\ :'( 😀 🙁 🙂 =-O :-! :-$ :O 😛 =-O 😛 😉 🙁 🙂 :-! :-$ B-) :O :-* 😀 :'( :-\ O:-) :-[

 3. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😛 😀 B-) ✉:-[ O:-) :-\ :'( :-* :O :-$ :-! =-O

 4. Anonim dedi ki:

  😀 😛 🙂 🙁 😉

 5. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 😛 😀 B-)

 6. Anonim dedi ki:

  Merhaba

 7. .. dedi ki:

  :H :V :S :A :B :C 😀 :K :L :Ş :İ :O :X :Z :M :F :Q

 8. .... dedi ki:

  :h :p :s :v :h

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.