Ah Kalbim 265. bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Ölüm Pahasına

Burak 14 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Abhi konser alanına gitmiş ve sırasını beklemektedir. Assolistler sonradan çıkar hesabı. Pragya sonradan kavuştuğu kardeşleri ile birlikte konser alanına giderken Smonika Abhi nin gitarla deneme yapmasına müsade etmez. Ona gitarın yerine başka bir gitar verir. Gitarın akordlarının bozulması doğru olmaz diye Abhi yi ikna eder. Abhi beklemeye başlar.

Prgaya ise konser alanına gelmiştir ancak içeri alınmıyorlar. Sonunda içeri girmeyi başaran Prgaya ve kardeşleri Abhi ye seslerini duyurmaya çalışıyorlar ancak başaramıyorlar. Prgya Abhi yi görmede kararlı kulislere doğru harekete geçtiğinde korumalar engel olurlar. Prgaya korumanın belindeki silahı alır ve onları tehdit eder. Abhi ye sahnede ulaşan Prgaya silahını ABHİ ye doğrultur ve gitarı bırakmasını ister. Abhi tepkili olduğu için gitarı inadına çalmak için hamle yaptığında Prgaya silahı ateşler. Herkes ne olduğunu merak ederken Prgaya yerdeki gitarı alıp kaçmaya başlar. 

Smonika da Prgay nın peşinden gider. Abhi de kendine gelir gelmez Prgaya yı takibe başlıyor. Prgaya kimsenin olmadığı bir yerde gitarı imga etmek için var gücüyle koşarken bir uçurumun dibine kadar gelir ve gitarı buradan aşağıya atmak için kollarını kaldırıyor. Bu sırada Smonika ona yetişmiştir ve tam arkasındadır. Prgaya ya güle güle diyerek onu itekler. Prgaya yere düşerken Smonika nın kolundan tutar. Bu arada gitar yere büyük bir gürültüyle düşmüştür. Prgaya daha fazla dayanamayarak kendini bırakır. Smonika onu kurtarıyormuş gibi davranırken Pragya bir ağaca asılı olarak kurtulur.

Bu sırada Abhi de yetişmiştir. Prgaya yı kurtarırken Prgaya bayılıyor. Eve geldiklerinde Prgaya için doktor gelir. Smonika endişe içinde Prgaya nın uyanmasını beklemektedir. Dadi Smonika nın Abhi yi gözetlediğini görüyor ve onu azarlıyor. Abhi onu neden azarladın diye soruyor. Dadi ona güvenmediğini söylerken Abhi onu Prgaya yı kurtarırken gördüm diyor. Prgaya kendisine gelmeye başlıyor. Dadi onun yemek masasında yeri olmadığı ancak kalbinde yeri olduğunu söylüyor. Dadi Prgaya yı kutsarken Purab neden bana haber vermedin diye Prgaya ya kızıyor. Prgaya size bir zarar gelmesini istemedim diyor. Mitali onun uçan bir kahraman olduğunu söylüyor. 

Purab, Abhi’ye aklında ne olup bittiğini sorar. Abhi, kalbi ve zihni arasında kafası karıştığını söylüyor ve eğer Pragya gerçekse, neden bana sarılmıyor ve  benim Pragyam olduğunu söylemiyor. Neden bana derdini anlatmıyor? Purab, onu durduran çaresizlik olabileceğini söylüyor. Smonika Khan’ın kaçmasını engeleyemeyen adamını tokatlıyor ve Abhi yi öldürmek için Prgyanın da ölmesi gerektiğini söylüyor.

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 265. bölüm Özeti 14 Ekim Fragmanı Ölüm Pahasına” üzerine 3 yorum

 1. Rabia hiranil dedi ki:

  Tm yosun ablam
  İyi geceler tatlı rüyalar ablam benim seni çok seviyorum
  Uçaktan yarın akşam incem ablam haberin olsun

 2. Rabia hiranil dedi ki:

  Esna ablam ordamısın

 3. Rabia hiranil Esna ablama dedi ki:

  Esna ablam neden böyle oldu anlamadım ama ben dedim Gökhan bu kadar da çok hassas
  Gökhan artık buraya dönmez ((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.