Ah Kalbim 262. Bölüm Özeti 6 Ekim Fragmanı ”Sen Pragya’sın”

Burak 11 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 262. Bölüm Özeti 6 Ekim Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Abhi, Purab, Disha ve Prgaya eve gelmişler ve herkesi sevindirmişlerdi. Smonika ve Sangram’ın intikam yeminleri ettiği dizide Abhi Pragya nın gerçek olduğuna inanmaya başlayacaktır. Hatta bunun için bazı testler yapacak olan Abhi komik duruma düşecektir. Merakla beklenen 262. bölüm özeti ve ayrıntılarını vermeye çalışacağız.

Abhi Prgaya nın gerçek olduğunu düşünmeye başlamıştır. Bu kadar fedakarlığı ancak Prgaya nın yapabileceğini düşünürken onu bir dizi testten geçirecektir. Prgaya Abhi için kahve yapmıştır. Abhi daha önce Munni nin yaptığı kahveyi düşünür ve bu kahve ile onun hiç bir alakası olmadığını söyler. Bu kahve istediği kahvedir. Prgaya ilk testi geçmiştir. Abhi Pragya yı uyurken öpmeyi düşünür. Onu öptüğünde bazı duygular hissederse bu gerçek Prgaya dır diye düşünür. Komik anların yaşandığı bu sahnede Abhi Prgaya yı tam öpecekken Prgaya uyanır. Abhi bir anda geriye doğru çekilirken omzunu incitir. Prgaya da yardım ediyim derken hoooop Abhi nin üstüne düşer. Bu dakikalar romantik dakikalardır. 

Abhi bu sefer Pragya dan ceketini ister. Prgaya ona çok sevdiği ceketini verir. Abhi artık ihtimal kalmadığını ve bunun gerçek Prgaya olduğunu söylerken Dadi Munni diye Prgaya yı çağırır. Dadi Pencaptan misafirleri geleceğini ve farklı yemekler yapmak için önerilerini istiyorum der Pragya ya. Prgaya onlara Mumbai yemekleri yaparak şaşırtacağını söyler. Bu fikir Dadi ve Dasi nin hoşuna gidiyor. Dadi ve Dasi onun gerçek Prgaya olduğunu konuşmaktadırlar. Tanu bunu duyar ve Aliya nın yanına gider. Aliya da Purab ve Disha nın mutlu olduklarından dem vurur. Smonika intikamını alamadığı için gezinip duruyor. Ya ev değil intikam öğrencilerinin staj yaptığı okul gibi….

Abhi artık son noktaya gelmiştir. Prgaya nın kendi ağzından Prgaya olduğunu duymak istemektedir. Elini tutuyor ve ağzından, uzun zamandır beklediği Pragya olduğunu duymak istediğini söylüyor. Kalbim tarafından çok güçlü duygulara sahip olduğunu söylüyor. Senin gözlerine baktığım zaman Prgaya yı gördüğünü, ceketimi getirdiğinde de aynı duyguları hissettiğini söylüyor. Ona artık söyle Prgaya olduğunu diyerek sarılır. Tanu olanları gizlice izlemekte ve eğer Prgaya burdaysa Munni nerde diye telaşlanmaktadır. Prgaya Tanu yu görüyor ve Abhi ye yine yalan söylüyor. Ben Prgaya değilim Munni yim. Tanu rahatlıyor. Abhi şimdide onun Munni olmadığına inanmıyor. Sen Prgaya sın diyerek duygularını anlatmaya devam ediyor. 

Smonika Tanu ile çarpışıyor. Tanu yine sinirlenerek uzaklaşıyor. Smonika bir anda Abhi nin odasına dalıyor. Abhi ile Prgaya nın öpüştüklerini düşünüyor. İçeri girerken Abhi nin gitarını kırıyor. Prgaya itarın Khan Chacha tarafından tamir edileceğini söyledi. Abhi, nasıl bildiğini soruyor. Pragya, Aaliya’nın ona söylediğini belirtiyor. Abhi Aliya nın bunu bilemeyeceğini düşünerek onun gerçek Pragya olduğunu düşünüyor. Prgaya gitarı tamir etmeye gidiyor. Aliya da arkasından takip ediyor.

Prgaya gitarı  Khan Chacha’nın yanına götürür.  Khan Chacha onu tamir edeceğini söyler. Bu sırada küçük bir kız içeri girer. Prgaya ona para verir ve bir şeyler almasını ister. Kız teşekkür ederek gider. Smonika evde ne gevurluk yapsam diye düşünürken aklına gitar geliyor. Abhi nin başka bir gitarını kesiyor. Sonra da Vikram denilen bir adamı arıyor. Vikram gitara saatli bomba yerleştirebileceğini ancak gitarı görmesi gerektiğini söylüyor. Bu konuşmalar devam ederken Abhi ve Purab onun yanına geliyorlar. Purab, kiminle konuştuğunu sorar. Simonika, Khan chacha diyor. Vikram yeniden arıyor. Telefonu Abhi açıyor ve Khan chacha ben Abhi diye söze giriyor. Vikram hemen çağrıyı kesiyor. Purab Smonika ya bu işlere karışmamasını isterken Abhi zaten bu gitarı konserde kullanamayacağım diyor.

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 262. Bölüm Özeti 6 Ekim Fragmanı ”Sen Pragya’sın”” üzerine 1 yorum

  1. Madhubalafan dedi ki:

    ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
    YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.