Ah Kalbim 255. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı Yılanla Suikast

Burak 04 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Smonika rüzgarı esiyor. Eve gelir gelmez planlarına başlayan Smonika ilk iş olarak Abhi yi öldürmek için plan yapıyor. Smonika Abhi yi banyo yaparken öldürmek için su şebekesine elektrik veriyor. Bu arada Aliaya da banyo için bekliyor. Smonika başarılı olacak mı ? Aliya banyo da elektriğe çarpılacak mı ? Ayrıntılar özetimizde…

Smonika nın yaptığı düzeneği ortaya çıkaran Prgaya hem Aliya yı hem de Abhi yi ölümden kurtarmıştır. Prgaya bunun içerden birisinin yaptığını düşünmektedir. Smonika ise Prgaya  nın bir kez daha Abhi nin hayatını kurtardığını söyleyerek onu da ölüm listesine alıyor. Ayrıca Smonika Tanu yu kendisi için yardımcı olarak belirlemiş ve karşısına çıktığında  Prgaya konusunda ona gaz veriyor ve işbirliğine gideceğini söylüyor. Tanu masum gibi görünen bu sekreterin fikirleri üzerinde düşüneceğini söylüyor.

Prgaya Tanu ile karşılaşıyor. Tanu sekreterden övgü ile bahsediyor. Prgaya ondan uzak durmasını istiyor. Tanu ondan öğrenecek çok şey olduğunu söylerken Prgaya endişeleniyor. Disha odasında Purab da banyodan çıkıyor. Disha düşmek üzereyken Purab onu tutuyor. İkili uzun süre göz göze geliyor. Disha nın kuzeni gelince düzeliyorlar. Disha dışarı çıkıyor. Kuzen aralarında mesafe olduğunu düşünüyor. Simonika arabada ve bu gece Abhi’yi öldürmeyi düşünüyor ve Abhi ve onun için kıyamet  gecesi olacağını düşünüyor. 

Kuzen, Purab’dan Disha’nın neden üzgün olduğunu soruyor. Purab bilmediğini söylüyor. Kuzen Disha nın annesiz büyüdüğünü bu yüzden sevgiye muhtaç olduğunu söylüyor. Disha seni çok seviyor ancak bugün gözleri boş bakıyor. Disha nın hayatını geçmişi ile mahvetmemesini istiyor. Purab sinirleniyor. Kuzen dışarı çıkarak Disha nın yanına gidiyor. Purab Bülbül’ü düşünüyor ve ona ihanet ettiğini düşünüyor bu yüzden Disha ile arasındaki mesafeyi korumaya çalışıyor. Disha odasına gelir ve Purab dan yemek yemesini ister. Elindeki yarayı görünce endişelenir ve müdahalede bulunur. 

Smonika yılan oynatan bir adamdan yılan alıyor. Adam yılandan uzak durmasını istiyor. Smonika yılanı Abhi nin odasına koymak için plan yapıyor. Abhi Prgaya ile konuşmamaya karar vermiştir. Bunun için bir kitap alıp okumaya başlar. Prgaya seninle konuşmak istiyorum dese de Abhi onu duymazlıktan gelir. Pragya hayati bir mesele hakkında konuşacağını söylüyor ancak Abhi fırtınalar kopsa da sana dokunmayacağım diyor. Abhi resim çerçevesindeki kelebeği hamam böceği sanarak Pragya ya söylediği lafları unutup korkudan Prgaya ya sarılıyor. Abhi hamam böceği gördüğünü söyleyince Prgaya da bağırıyor. Prgaya dikkatlice baktığında onun kelebek olduğunu söylüyor. 

Smonika yılan oynatıcısını Mehraların evine kadar getiriyor. Abhi nin odasına bir merdiven dayayarak yılanı sepetin içinde pencereden koyuyor. Prgaya fotoğrafını çektiği kelebeğin resmini Abhi ye gösteriyor. Onun hamam böceği olmadığını söylüyor. Korkma bahanesi ile kendisine sarıldığını söylüyor. Abhi korkmadığını söylüyor. Abhi  Praya ya karısı olmadığını ve kendisinden uzak durmasını istiyor. Bu sefer yılan gelse Prgaya ya sarılmayacağını söylüyor. Abhi Prgaya ile birlikte olmamak için salona yatmaya gidiyor.

Abhi burada rahatsız olunca Munni nin kendisini kandırdığını düşünüyor ve odayı tekrar alacağını söylüyor. Munni nin çok zeki olduğunu düşünüyor ve kendisine saflığından dolayı kızıyor. Prgaya ya ne söyleyeceğini düşünüyor. Bakalım yılanla ne zaman karşılaşacaklar.

Ah Kalbim 258. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 255. Bölüm Özeti 9 Eylül Fragmanı Yılanla Suikast” üzerine 4 yorum

 1. Sibel dedi ki:

  Ah kalbimi 9 Eylül fragmanını lütfen salarmisiniz

 2. Arkey Madhubala dedi ki:

  Gunaydin kizlar

 3. Abiya dedi ki:

  GUANYDIN HERKESE.
  MADUM nasilsin zedim seni canim ben oyle sey gormedim canim nereye yazdin onu soylermisin tam yaz anliyim adini sen koyda defne kimdir ayrintili orami yazdin.dc burayami.

 4. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Coh sacma dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir