Ah Kalbim 254. Bölüm Özeti 8 Eylül Fragmanı Smonika Hainliğe Başladı

Burak 03 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinde Smonika Mehra evine girmeyi başarmıştı. Smonika yeni planlarını burada dizayn etmeyi düşünmektedir. Ertesi gün eve gelen Smonika ya Prgaya görevlerini söylüyor. Ondan Abhi dışarıdayken yanında olmasını istiyor. Pragya bunları söylerken mini tapınaktaki mumun söndüğünü  görüyor ve onu yakıyor. Bu olay aslında büyük uğursuzluk olarak kabul ediliyor.

Smonika ise halinden memnun, Pragya yı katil koruyucu olarak kullandığını düşünüyor. Aliya Prgaya yı düşürüp onu hastaneye gönderecek ardından hemşireye rüşvet vererek Prgaya nın bir daha hastaneden gelmesini engelleyecektir. Bunun için merdivenlere yağ döker. Prgaya bu olanlardan haberi olunca kendisi bir oyun oynar. Bunun için müfettiş ile telefonda konuşuyormuş gibi yapar ve yeğenlerini kurtardığı için ona teşekkür eder. Tanu da duyduklarına inanamaz zira çocukların kurtulma ihtimalleri çok düşüktür.

Hemen Aliya ya haber veriyim der ve yağlanmış merdivenlerden inerken ayağı kayar. Yere düşerken Aliya onu tutmaya çalışır. Tanu Aliya nın üzerine yığılır. Her ikisi de sakatlanır. Ertesi gün Aliya belini tutarak Tanu nun odasına gider. Tanu da yatakta acı çekmektedir. Aliya onu akıllı olmamakla suçlar. Robin elinde atıştırmalıklarla Dadi ve ekibine ikramlarda bulunmak üzere masaya gelir.

Bunları Pragya nın yaptığını söyler. Dasi mutfağa girme vaktinin geldiğini söyleyerek Prgaya ya tepki gösterir. Bu sırada Dadi ani hareket yapmasından dolayı eklem ağrısına tutulur. Hemen doktor çağırırlar. Doktor Dadi’yi kontrol eder ve eklem ağrısı / osteoporoz olduğunu söyler. Yazdığı ilaçları almalarını ister. Prgaya ben alırım diyor ancak Dadi Dasi den ilaçları almasını istiyor. Ayrıca Pragya nın yüzünü görmek istemediğini söylüyor. Prgaya odasına gidiyor ve Abhi yi gizli düşmanlarından koruması gerektiğini düşünüyor.

Ayrıca büyük bir yalnızlık içinde kaldığı için bu zulmün bir an önce bitmesini Tanrı dan istiyor. Smonika dosyalar elinde düşünürken aklına kocasıyla ilgili bir sahne geliyor. Gayet düşünceli gözüken Smonika yı Abhi kendine getiriyor. Ona ne düşündüğünü soruyor. Smonika iş hakkında düşündüğünü söylüyor. Abhi ile Prgaya banyo konusunda yarışa girince aralarında yakınlaşma oluyor. Duygusal anlar yaşanıyor. Banyo savaşını Abhi kazanıyor. O banyodayken Smonika da hain planlarını yürütmeye başlıyor.

Smonika kablonun bir ucunu su borularına diğerini de elektrik şebekesine vermeyi düşünüyor. Abhi ise banyodan çığlık atarak çıkıyor. Soğuk suyun gelmediğini söylüyor. Prgaya sorunu halledeceğini söylüyor. Önce suyu kontrol ediyor. Bu arada Smonika kablonun ucunu su borularına vermiştir. Prgaya suyu kontrol ederken elektrik çarpıyor. Yüksek voltaj akımının suya nasıl geldiğini düşünüyor. Musluğu kapatır ve su deposunu kontrol etmeyi düşünür. Aliya ve Tanu da banyo için tartışmaktadırlar. Aliya banyo yapmaya gidiyor. Smonika şimdi Abhi nin öleceğini düşünüyor. Ayrıca banyoya giren herkesin öleceğini bunlarına bonus olacağını söylüyor. 

Ah Kalbim 257. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 254. Bölüm Özeti 8 Eylül Fragmanı Smonika Hainliğe Başladı” üzerine 6 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  lütfen yalancı bahar tekrar oynasın

  1. Madhubalafan dedi ki:

   Oynuyor zaten

 2. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  MADHUM guanydin canim ay pazar gelen senmiydin ismin hangi harifke basliyor G bas harfini soyle bulirim yoksa A ile.Ay canim peki sonradan niye girmedin biz hepimiz hos geldin soyledik.Canim sen burdaki isminle yaz ben anliyim o gun yeni gelen arakdaslarda vardi yada kendi ismini yazaaagida bana ben madhuyum soyle canim bak orda son harifleri de sonrasin getrimiyorum.O ismle yazan benim kendi ismim.Yine yaz bekliyocem.Opdum

  1. Madhubalafan dedi ki:

   MERHABA ABİYA. İYİYİM SEN NASILSIN? BEN MADHUBALAFAN OLARAK YAZDIM.

 3. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 4. Madhubalafan dedi ki:

  MERHABALAR ABİYAM . NASILSIN? BEN SANA KÜSERMİYİM HİÇ. ESTAFRULLAH.
  CANIM BENİM BEN PAZAR GELDİM YAZDIM SANA.ADINI SEN KOY SAYFASINA YAZDIM. SENİ KIRARMIYIM HİÇ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.