Ah Kalbim 253. Bölüm Özeti 2 Eylül Fragmanı Abhi’ye Suikast

Burak 01 Nis 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim dizisinin son bölümünde Prgaya kadınların ve polisin arkasında durmaları neticesinde Abhi nin evinde kalmayı başarmıştı. Abhi ile Prgaya yatak yüzünden sürekli didişirlerken aslında Prgaya Abhi nin rahat etmesi için bazı numaralara tevessül edecektir. Disha ise kuzeninin yanına gitmiş ancak küçük bir kaza yaşamıştı. Disha nın ayağı burkulmuştu. Disha ve kuzeni Suhana ile sohbet ederken Suhana Disha yı Purab dan bahsederek kızdırmayı sürdürüyor.

Pragya Abhi nin kazaya karıştığı günü hatırlayarak arkasında başka bir şey olduğunu düşünerek şoför Babu Bhai’ye geliyor ve o gün tam olarak ne olduğunu soruyor. Babu Bhai, kamyonun arabaya bilerek vurduğunu söylüyor. Pragya, kamyon numarasını hatırlamasını ister. Babu Bhai hatırlamaya çalışır ve MH 02 AH diyor ve tam sayıyı hatırlayamayacağını söylüyor. Pragya tamam diyor, kendinizi strese atmayın, bir şey hatırlarsanız beni arayın diyor. Prgaya komplonun arkasında kimin olduğunu bilmediğini düşünüyor. Abhi yi yalnız bırakmaması gerektiğini düşünüyor.

Prgaya güzellik salonuna gitmesi gerektiğini söyleyerek Abhi den kendisini bırakmasını istiyor. Abhi götürmeyeceğini söylüyor. Prgaya arabaya biniyor ancak Abhi onu indirmeye çalışıyor. Prgaya da inmemekte ısrar ediyor. Bu arada Abhi  hızlı gelmesini ve elbiseyi denemesini isteyen tasarımcının çağrısını alır. Abhi tamam diyor. Prgaya dan kemerini takmasını isteyerek mecburen yola çıkıyor. Purab Disha nın yanına geliyor ve doktora gitmediği için kızıyor. Suhana onları çifte kumrulara benzetiyor ve çok uyumlu bir çift olduklarını söylüyor.

Abhi Prgaya nın istediği güzellik salonuna gelince duruyor ve Prgaya dan inmesini istiyor. Prgaya ruh halinin değiştiğini söyleyerek arabadan inmiyor. Abhi benimle dalga mı geçiyorsun diyerek ona inmesini söylüyor. Katil gizemli kadını çağırır ve Abhi’nin arabaya geldiğini söyler. Kadın arabadan indiğinde onu vurmasını ister. Katil yanında eşinin olduğunu söylüyor. Gizemli kadın kimsenin onu kurtaramayacağını söylüyor. Abhi Prgaya ya sinirlenerek dışarı çıkıyor. Katil onu vurmak üzereyken Abhi nin hayranları onunla fotoğraf çektiriyorlar. Abhi fotoğrafın ardından arabaya gelirken yaşlı bir kadına yardım ediyor.

Katil şimdi bittin oğlum sen derken Abhi kadının taşımakta zorlandığı kovayı almak için yere eğiliyor. Katilin sıktığı mermi boşa gidiyor. Gizemli kadın neler olduğunu soruyor. Katil bir daha deneyeceğini söylüyor. Abhi yaşlı kadına para da vererek onu taksi ile gönderiyor. Abhi arabaya binerken Prgaya kırmızı ışığı görüyor ve Abhi yi son anda kurşunun hedefi olmaktan kurtarıyor. Prgaya ve Abhi arabaya uzanıyorlar. Prgaya kafasındaki ışığın farkına varınca bir anda eğiliyor. Kurşun arabanın camına geliyor. Abhi nin hayranları kurşunun nerden geldiğine bakıyorlar.

Abhi ve Prgaya arabanın içinden çıkmıyorlar. Arabada yatarak gizleniyorlar. Prgaya bir şeyler yapalım yoksa adam yanımıza kadar gelip bizi öldürecek diye söylüyor. Abhi Prgaya nın talimatları ile arabayı yattığı yerden sürüyor. Bir kadın yola fırlıyor ve kalabalığın önüne geçiyor. Abhi de bu kadına çarpıyor. Abhi nin çarptığı kadın Smonika nın ta kendisidir. Abhi onu eve götürür. Abhi Dadi ye bu kadın önümüze çıkarak benim hayatımı kurtardı diye söyler. Ancak öncesinde Munni nin hayatını kurtardığını söylüyor. Dadi Munni nin yüzünden ölüm tehlikesi geçirdiğini söylüyor. 

Abhi Munni benim hayatımı kurtardı diye oyuncağı ile konuşuyor. Kadın kendisine geldiğinde Prgaya durumunu soruyor. Kadın ben neden burdayım diyerek etrafına bakıyor. Prgaya kazadan bahsediyor. Kadın isminin Smonika olduğunu ve sekreter olarak bir yerde çalıştığını ve bir an önce gitmesi gerektiğini söylüyor. Prgaya Abhi nin seni işe alabileceğini söylüyor. Kadın mutlu oluyor. Smonika Abhi nin evine yerleşerek intikam almayı düşünüyor. Abhi Prgaya dan kadının durumunu sorar. Prgaya iyi olduğunu ancak işe gidemediği için işinden olduğunu söyler. Ancak ben senin yanına sekreter olarak işe girebileceğini söyledim diyor. Purab’ın olmaması Abhi yi işe alma konusunda ikna ediyor.

Ah Kalbim 256. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 253. Bölüm Özeti 2 Eylül Fragmanı Abhi’ye Suikast” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Pragya çok saf abhi için hep o fedakarlık yapıyor abhi de çok aptal kim ne derse onu yapıyor o beyinle o yaşa nasıl gelmiş şaşıyorum bence pragya yı kesinlikle haketmiyor

 2. Rock Star abhinin hayranı yani ah kalbimin dedi ki:

  Ben abiye çok sinirliyim pragyaya hep kötü davranıyor ilk bölümlerdeki gibi

 3. Anonim dedi ki:

  Yeter

 4. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  MADUM guanydin canim nerdesin oldum merakdan niye bana cevap yazmiyorsun kusdunmu bana hayatim ne olur cevap yaz.Opdum

 5. Abiya dedi ki:

  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  HER KESE NASILSINIZ BAKIYIM.ARKADASLAR NERDESINIZ YA

 6. Nefes dedi ki:

  Ya neden kimse benimle konusmuyor

  1. Abiya NEFESE dedi ki:

   NEFES canim aen yinimisin yoksa cokdan geldin kiz benimle konus kiyamam.burda cok kisi yokki.Nasilsin canim.Uzme kendini.Opdum

 7. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 8. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  GUNAYDIN
  CAN ARAKDASLARIM
  NASILSINIZ BAKIYIM

  MADHUM CANIM BENIM sem neden dun gelmedin canim bundan inceki sayfaya baksana sana yazdim hani pazar gelicelsin gelicekdin geomedin bekledik seni.Ne olur hic diyi aksam vakit bulursan yaz buraya ne zaman yaziyorsan orayada yaz..Ne olur bak d.i.z.i.c.e.n.t.e.r ask gir defne ki.dir ayrintili detaylar bekliyicem.Bazen byraya geremiyorum sorunoluyor aksam yaz olirmu.Opdum

 9. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 10. Defne dedi ki:

  Yorumlar çıkmıyor mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.