Ah Kalbim 252. Bölüm Özeti 1 Eylül Fragmanı # Pragya Polis Zoruyla Evde

Burak 30 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 252. Bölüm Özeti 1 Eylül Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya STK kadınları ile birlikte Abhi nin evine çıkarma yapmıştır adeta. Kadınlar Abhi yi suçlamaya başlıyorlar. Aliya onun Munni olduğunu söylüyor. Prgaya kadınların yanında kendisi ile Abhi nin evli olduğunu anlatıyor. Mangalsutrasını ve sindorunu göstererek evli olduğunun kanıtlarını gösteriyor. Kadınlar ikna oluyorlar ancak Abhi onun Munni olduğunu söyleyerek Prgaya yı reddediyor. Prgay dan evli olduklarını dair kanıt istiyor. Prgaya odasına gidiyor.

Dadi ve Dasi de olaya katılırlar. Kendilerine haksızlık yapıldığını söylerler. Prgaya nın uzun süreden beri kayıp olduğunu söylerler. Mitali de onun Prgaya olmadığını ve köy aksanı ile konuştuğunu anlatır. Ancak Prgaya eğitimli birisiydi. Ev halkı delillerini sırayla anlatırken Prgaya elinde bir çok belge ile geliyor. Tanu bu kadar belgeyi nerden bulduğunu düşünüyor ve bunu ancak gerçek Prgaya bilebilir diye Aliya ya söylüyor. Prgaya evlilik resimlerini gösteriyor. Partide aldıkları ödülü gösteriyor. Evlilik cüzdanını gösteriyor. Dadi nin ölene kadar mangalsutrayı sakla dediğini hatırlatıyor. Dadi de bunu onaylıyor.

Prgaya gazetede çıkan haberden onları evlendiren panditin adına kadar her şeyi anlatıyor. Ancak Aliya sahneye çıkıyor ve bu kadın abimi sömürmek için bu eve giren ve Prgaya ya benzerliğini kullanan şarlatanın birisidir diye konuşuyor. STK kadınları onun böyle konuşamayacağını söyleyerek Aliya yı uyarıyorlar. Bu arada Aliya ve Tanu onun Munni olduğuna kanaat getirdiler. Bu bilgileri Munni içeri girmek için öğrenmişti diyorlar ve rahatlıyorlar. Kadınlar Prgaya nın arkasında olacaklarını söylerler. 

Abhi son noktayı koyuyor. Onun Prgaya olmadığını söylüyor. Prgaya dan evi bir an önce terketmesini istiyor. Kadınlar buna hakkın yok deseler de Abhi kararlıdır. Prgaya nereye giderim, bu ev benim de evim diyerek kalmaya çalışıyor. Kadınlar Abhi ye insanlıktan nasibini almadın mı diye çıkışıyorlar. Abhi polise haber vereceğini söyleyerek Prgaya ve kadınları tehdit eder. Kadınlar bu evde kimse seni haketmiyor bu yüzden bu evde kalma diye Prgaya ya konuşuyorlar. Prgaya burdan gidersem nereye giderim diye söylüyor. Abhi onlardan bir kez daha çıkmalarını istiyor. Kadınlar buna haklarının olmadığını ancak boşarsan Prgaya nın ayrılacağını söylüyorlar.

Bayan Polis Müfettişi oraya geliyor. Pragya, Müfettiş’e onu evden kovmaya çalıştıklarını söyler. Bayan Polis Müfettişi boşanma olana kadar burada kalacak diyor. Ona dokunursan o zaman seni tutuklayacağım ve bu kızın polis koruması altında olduğunu  söylüyor ve boşanma gerçekleşene kadar burada kalacak. Müfettiş Prgaya ya dokunmaları halinde tüm aile bireylerini tutuklayacağını söyler. Müfettiş Pragya’nın huzur içinde kalmasını ve gerekirse onu çağırmasını ister. Pragya ona teşekkür etti. Aaliya ve Tanu üzgün. Pragya özür diliyor ve bunu yapmak için çaresiz olduğunu düşünüyor. Son bir kez ona güvenmesini istiyor.

Abhi ise sinirle odasına çıkıyor ve Munni den nefret ettiğini söylüyor. Onu her gördüğünde aklına Prgaya geldiğini söyleyerek Munni ile aynı yerde nasıl kalacağını düşünüyor. Dadi de Abhi nin yanında olduğunu söylüyor. Aliya ve Tanu Munni nin niçin buraya tekrar geldiğini düşünüyor. Sebebini araştırmak istiyorlar. Artık STK kadınları ve Polisin onunla birlikte olduğunu söylüyorlar. Lüks hayatın onu şımarttığını o yüzden buraya geldiğini düşünüyorlar. Prgaya Dadi nin ayağına dokunmak isteyince Dadi dramayı bırakmasını istiyor. Abhi de arabayla giderken utanmaz kadın nasıl evime gelirsin diye söyleniyor. 

Abhi yi başka bir araba takip ediyor. İçindeki kadın şimdi seni kimse kurtaramayacak, Prgaya da kurtaramayacak diye konuşuyor. Abhi Munni yi gitmeye zorlayacağını düşünüyor. Abhi kaza bela olmadan eve gelir. Prgaya yı odasında bulur ve ondan çıkmasını ister. Prgaya bu odada hakkı olduğunu söyleyerek Abhi ye yastık uzatır ve nerde istiyorsa orda yatmasını ister. Abhi kendi yatağında yatacağını söyleyerek yorganını çekiştir. Prgaya bu esnada Abhi nin kucağına düşüyor. Göz göze gelen ikili bir müddet bu şekilde bakışıyorlar.

Ah Kalbim 252. Bölüm Fragmanı

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 252. Bölüm Özeti 1 Eylül Fragmanı # Pragya Polis Zoruyla Evde” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Abhi pragyayy ne zaman taniyajak lütfen hemen tanysyn

 2. Madu & RK dedi ki:

  Bileniniz varmı abi ile prakya Mutlu olacaklar mı bu güne kadar baktığım bölümler ve okuduğum özetlerde hep düşmanlar kazanıyor ben sıkıldım artık eskiden yalan rüzgarı diye bir filim vardı ona benzemeye başladı

 3. Abiya dedi ki:

  Madum yorum gec cikiyor bekle yorumum ciksin yeni sayfaya gitmw olurmu

 4. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  GUNAYDIN HER KESE.MADUM canim bu gun pazar bak bekliyicem sana onceki sayfada yorum yazmiadim gormedim yeni ozeti.Canim saet 6 da turk saetiyle adini sen koyda burda diyil soylediyim yerde ozetin adi defne kimdi ayrintili detaylar bak bekliyicem oldumu opdum

 5. Melek ak dedi ki:

  Acaba pragyayla abinin çocuğu oluyormu bilen varsa yazabilir mı acaba

 6. Defne dedi ki:

  Göker bey yorumları el ile mi onaylama yaptınız ?? Öyle zor olmaz mi?

  1. VİVİAN dedi ki:

   iyi ama bence suan en iyi VİVİAN daha iyi

 7. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 8. Defne dedi ki:

  Ay çok güzel olmuş site..
  HÜLYOŞ inşallah yorumların çıkar artik kuzum 🙂

 9. Rabia rana dedi ki:

  Çok iyi ya

  1. Anonim dedi ki:

   ah kalbim çok güzel bankalarda yapmışlar yorumları atık yeter düşmanların kazandıkları iyilerinde kazanma zamanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.