Ah Kalbim 251. Bölüm Özeti 26 Ağustos Fragmanı Bu Kadın Kim

Burak 29 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 251. Bölüm Özeti 26 Ağustos Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Abhi Prgaya yı evde görmek istemediğini söyleyerek evden kovmuştu. Prgaya Munni ve çocukları düşünerek sessiz kalmış ancak bu sesssizlik ona pahalıya mal olmuştur. Tanu ve Aliya Prgaya yı çocuklar üzerinden tehdit etmeye devam ederken canı yanan Prgaya Tanu nun kolunu tutarak kıvırır ve çocuklara bir şey olursa senin elini kırarım diye tehdit eder. Aliya haddi aşmamasını isterken çocukları her şeyden emin olduktan sonra görebileceğini söyler.

Prgaya akşam saatlerinde evden ayrılmış, rüzgarda bir oraya bir buraya savrulan yaprak misali dışarda dolaşmaktadır. Nereye gideceğini düşünüyor. Sarla nın yanına gittiğinde ona ne söyleyeceğini düşünüyor. Aliya ve Tanu Prgaya nın çocuklara gösterdiği tepkiden şüphelenerek onun gerçek Prgaya olabileceğini düşünerek Prgaya yı takip etmeye karar veriyorlar. Sonunda onu çay içerken buluyorlar. Prgaya Sarla nın yanına gitmeye karar veriyor. Aliya ve Tanu gizlice takipteler. Prgaya tam kapıyı çalacak aynada Aliya ve Tanu yu farkediyor ve onların oyunlarının farkına varıyor. Munni nin evine gitmeye karar veriyor. 

Prgaya Munni nin evine gittiğinde anahtarın paspasın altında olduğunu düşünüyor ve öyle de çıkıyor. İçeri girdiğinde Aliya seviniyor. Şüphelerinin boşuna çıkmasından dolayı rahat bir nefes alıyor. Bunu TAnu ya da bildiriyor. Prgaya onların gittiğinden emin olmak için kafasına bir örtü alarak dışarı çıkıyor. Aliya nın Tanu yu aradığına ve konuşmalara şahit oluyor. Aliya boşuna telaşlanmışız bu Munni derken Tanu biraz daha bekleme taraftarı. Aliya Tanu ile konuşurken başka birinden Aliya ya telefon geliyor. Aliya Tanu yu bekleterek telefona cevap veriyor. Abhi nin hastanede olduğunu ve kazaya karıştığını söylüyorlar. Prgaya da  konuşmaya şahit oluyor.

Hastanenin yolunu tutan Aliya ve Tanu Abhi yi soruyorlar. Prgaya da hastanede. Prgaya Abhi ile çarpışıyor ancak Abhi Prgaya yı farkedemiyor. Prgaya onu sapasağlam görünce seviniyor. Aliya ve Tanu da Abhi nin bir kazaya karıştığını ancak kendisinde bir şey olmadığını öğrenince mutlu oluyorlar. Aliya Mitali yi suçluyor. Mitali lafımı tamamlamadan telefonu kapattın diyerek savunma yapıyor.

Bu sırada siyah şal takmış, bakımlı bir kadın Abhi yi takipte ve bir kamyoncu ile konuşarak Abhi yi neden öldüremedin diye hesap soruyor. Aynı hastanede Munni de yatmaktadır. Munni nin kalbi durmuş ancak doktorların müdahalesi ile yeniden hayata dönmüştü. Onun yeğenleri ise Raj tarafından bilinmeyen bir yere götürülmüştür.  Disha Prgaya ya en çok üzülenlerden birisi. Purab’ı sürekli arıyor. Onun bir an önce gelmesini ve Prgaya ya yardım etmesini istiyor.

Purab uçak ayarlamaya çalışıyor. Abhi Pragya yı düşünüyor. Munni nin kendisine Prgaya nın yüzüyle ihanet ettiğini düşünüyor. Prgaya sının nerde olduğunu düşünüyor. Purab nihayet Abhi nin yanına geliyor. Hal hatır sorduktan sonra Prgaya nın gerçek olduğunu söylüyor. Abhi onun Munni olduğunu ve suçlamalara karşı bir kanıt gösteremediğini, Aliya nın bir çok kanıtla onun Munni olduğunu ispatladığını söylüyor. 

Purab bu olayların müsebbibi olarak gördüğü Aliya nın yanına gidiyor. Ondan Munni ile ilgili delillerini soruyor. Aliya da Prgaya olduğuna dair delil istiyor. Prgaya yeniden Mehra ların evine geliyor. Bu sefer yanında kalabalık bir kadın grubu var. Kadın STK ları Prgaya ya destek vermek için Abhi ile konuşmaya gelmişlerdir. Abhi merdivenlerden iniyor ve elinde bir sopa var. Başta Prgaya olmak üzere kadınlar korkuyor başta. Ancak güveni yerine gelen kadınlar Abhi ye kızıyorlar. Prgaya kendisinin evden kovulduğunu söylerken Aliya Prgay ya yalancılıkla suçluyor.

 Ah Kalbim 251. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 251. Bölüm Özeti 26 Ağustos Fragmanı Bu Kadın Kim” üzerine 16 yorum

 1. Nur dedi ki:

  Ah kalbimi seviyorum amma cok abartdilar dizisini

 2. Parla dedi ki:

  Smonika mi geldi yoksa

 3. Bala dedi ki:

  Çooooook güzel dizi Abhi ve Pragýa çok seviýorum ama Tanu ve Aliýadan nefret ediýorum

 4. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  GUNAYDIN ARKADASLAR.NASILSINIZ.BAKIYIM
  MADUHUM nasilsin bak pazar yarin.Dersler nasil canim heraey yolundami opuyorum seni gorusuruz.opdum

 5. Arkey Madhubala dedi ki:

  Sıtede degışıklıkler olmus.Goker bey hayırlı olsun.Herkese hayırlı geceler

  1. Göker dedi ki:

   Teşekkürler.

 6. Abiya dedi ki:

  Yine yorumum cikmadi uf ya

 7. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  MADUM canim iyi aksamlar derslerin nasil allah zihin acikligi versin nasilsin gunun nasil gecdi.Canim benim iyi geceler opiyorum.

 8. Madhubalafan dedi ki:

  İYİYİM SEN NASILSIN? BİLİYORUM BUGÜN OKULA ANCA GİDİB GELDİM.
  BİLİYORUM CANIM.

 9. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  MADUM nasilsin canim benim izlemedim ne olduki duydum ki her kes disari cikacak.canim bizim tarafda tufan olucak yani qasirga sizdede gozlenilir.Indi basayir hele kulek zeyifdi.Opdum goruserik.Bax bazara az kaldi.Seni cok seviyorum

 10. Tuba dedi ki:

  Cok guzel bir bölüm

 11. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR BU GÜN 08:00’DA KANAL 7’Yİ İZLEYEN VAR MI ?

 12. Madhubalafan dedi ki:

  HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR.
  HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 13. Anonim dedi ki:

  Artık kabak tadı vermeye başladı

 14. AZERBAYCANLI QIZI dedi ki:

  ilk yorum benden bu dizileri cok uzatiyolar final olmali artik

  1. Ayca dedi ki:

   Fınal olmasın cok guzel bır dızı bayılıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir