Ah Kalbim 250. Bölüm Özeti 25 Ağustos Fragmanı # Pragya Evden Kovuldu

Burak 28 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 250. Bölüm Özeti 25 Ağustos Fragmanı

 

Ah Kalbim dizisinde Tanu nun Munni nin gerçek Pragya olmadığını ortaya çıkarmak için yaptığı hamlenin ardından Prgya ne yapacağını bilememişti. Kendisini ancak gerçek Munni nin kurtaracağını düşünen Prgaya Munni nin hastane de olduğundan habersizdir. İşler iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Prgaya zor durumdadır. Aliya ve Tanu onun gerçek Prgaya olmadığını anlatmaya çalışırken Prgaya nın sessiz olması herkesi şaşırtmaktadır. Prgaya şimdi ne yapacak. Onun gerçek Prgaya olmadığını Aliya ve Tanu ispat edebilecek mi? Ayrıntılar özetimizde.

Dadi ve Dasi ne zaman iyi bir şey olmaya başlasa Aliya ve Tanu nun onu mahvetmeye çalıştıklarını söyleyerek Aliya ve Tanu ya kızıyorlar. Tanu bu olayı hayatının en güzel anı olduğunu söylerken Dadi Prgaya nın gerçek Prgayaları olduğunu söylüyor. Mitali Tanu nun yanına gelerek eğer bunu ispatlarsanız Abhi yi kazanacaklarını söyler. Pragya, Munni’yi ya da çocukların hayatını riske edemeyeceğini düşünüyor. Disha, Pragya’ya neden sessiz olduğunu sorar. Pragya şu anda çaresiz olduğunu söyler ve birisinin kendisine kötü zamanda destek olduğunu eğer konuşursam o kişinin kötü duruma düşeceğini söylüyor. Prgaya ondan kimseye bir şey söylememesini ister.

Tanu onların yanına gelerek Disha ya Prgaya dan uzak durmasını ister. Ona güvenilmeyeceğini anlatır. Disha Tanu ya kızarken Prgaya onu durdurur. Tanu Prgaya ya son kez evi görmesini ister. Aliya nın kanıt gösterdiğinde oyununun biteceğini söyler. Aliya kanıtları getirir. Önce onun Munni adındaki kimliğini gösterir ardından onun hakkında çıkan gazete haberlerini gösterir. Abhi bunların sahta olabileceğini söyleyince Aliya, Munni’nin bir doktoru bildiğini ve onun sevgili arkadaşı olduğunu söyler. Onu görüntülü aramada arayacağını söylüyor ve ona ne dediğini görelim diyor. Doktor Shela  Munni’yi çağırır ve iyi olup olmadığını sorar ve Chutka ve Chutki’yi sorar.

Aliya Prgaya yı tehdit ediyor ve eğer Munni olduğunu söylemezsen çocukları bir daha göremeyeceğini söylüyor. Prgaya onlara dokunma diye kızarken Tanu çocukları bir arabaya götürür ve arabayı ateşe vereceğini söyler. Eğer durmazlarsa Munni yi öldüreceğini söyler. Çocuklar ağlamaktadır. Dadi artık yeter diye Prgaya ya tepki gösterir. Neden konuşmadığını bilmek istiyor. Sessiz olman senin Munni olduğunu gösteriyor derken Prgaya gergindir.

Abhi ne kimlik kartına ne de gazete haberlerini inandığını söyler. Ancak Prgaya nın gözlerine bakarak gerçekleri söylemesini ister. Aliya onun gerçek Prgaya olmadığını eğer olsaydı Prgaya gibi haksızlık karşısında savaşacağını söyleyerek duygusal şantaj yapar. Abhi eğer benim Prgaya’m değilsen bu evde durmaya hakkınız yok diyerek Prgaya nın çıkmasını istiyor. Prgaya bunu Abhi den duyunca üzülür. Munni ise hastanede kötüleşiyor. Doktor Munni ye müdahalede bulunuyor. Prgaya senin Prgaya ‘n değilim diyerek odasına gider.

Prgaya Munni yi bir kere daha arar. Munni nin telefonu kapalıdır. Raj çocukların yanına gider ve kendisiyle gelmelerini ister. Raj çocukları araba ile bir yere götürüyor. Dadi ve Dasi Abhi yi teselli etmeye çalışıyorlar. Abhi herkes benden nefret ediyor şimdi de Prgaya nın yüzü benden nefret ediyor diyerek acı çekmektedir. Eğer gerçek Prgaya bu değilde benim Pragyam nerde diye feryat ediyor. Dadi onun geleceğini söylüyor. Tanu ve Aliya ise şampanya ile kutlama yapıyorlar.

Disha Purab’ı arıyor ve burda herşeyin bittiğini söylüyor. Bir an önce buraya gelmelisin diyor. Disha Prgaya konuşmadığı için Abhi nin Prgaya yı evden attığını söylerken Purab şok oluyor. Prgya beni sadece Dadi anlar diye Dadi nin odasına gidiyor ve kendisinin Prgaya olduğunu anlatıyor. Dadi az önce neden konuşmadın da beni etkilemeye çalışıyorsun diyerek Prgaya yı dışarı atıyor. Prgaya aynı şekilde Abhi ile de odasında konuşur ancak onu da ikna edemez.

Ah Kalbim 250. Bölüm Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 250. Bölüm Özeti 25 Ağustos Fragmanı # Pragya Evden Kovuldu” üzerine 9 yorum

 1. Abiya dedi ki:

  Yorumlarda cok iyi cikiyor ne guzel.harika.supersiniz

 2. Abiya dedi ki:

  aaaa ben sok detismis site iyi olmus ya.Cok beyendim.

 3. Abiya dedi ki:

  MADUM nasilsin canim ozledim seni bak pazara az kaldi.geliceksin dimi

 4. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  Gunaydin her kese MADUM sanda canim.Canim nasilsin demek vakit buldukca geliceksin yasasin pazar vakit bulursan gel ben olmasamda arkadaslar var orda benim en yakin arkadasim aygun abimde var ben olsam yazarim canim benim opuyorum seni.

  1. Madhubalafan dedi ki:

   MERHABA ABİYA.İYİYİM SEN NASILSIN?
   BAŞ ÜSTÜNE. BENDE SENİ ÖPDÜM.

 5. Madhubalafan dedi ki:

  BU ARADA GÖKER BEY BEN KANAL 7’NİN BU HAFTAKİ PROGRAMINA BAKTIM PERŞEMBE GÜNÜ 08:00’DA YALANCI BAHAR YAZIYOR.
  EĞER BU AKŞAM YALANCI BAHAR YAYINLANMAYACAKSA NEDEN PERŞEMBE GÜNÜ 08:00’DA YALANCI BAHAR YAYINLANSINKİ?

  1. GÖKER BEYİN DİKKATİNE!!!! dedi ki:

   RİCA ETSEM CEVAP YAZARMISINIZ.

  2. Göker dedi ki:

   Hint dizileri ile ilgili pek ilgim yok açıkçası. Yayın saati değişikliği nedeniyle olabilir.

 6. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABA.
  LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.