Ah Kalbim 250. Bölüm Özeti 23 Haziran Fragmanı Disha Evlenecek mi

7 yorum
1.750

Ah Kalbim dizisinde Munni poja için salona girer. Abhi onu çok sevdiğini ve almak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu düşünüyor. Purab Sangram’ın adamları tarafından bağlandığı yerde Disha ve Abhi yi düşünürken Disha kafasını kapatarak gelmiştir. Disha Purab’ı kurtaracağını söyler. Purab Sangram ile evlenmemesini ister. Disha babası için evleneceğini söylerken Purab hayatını cehenneme çevirme diyor. Purab Bülbül’ü kaybettiği zaman bir şey yapamadığını ve onun gözleri önünde ölüp gittiğini söyler ve senin de gitmene izin vermeyeceğim der.

Disha kararımı değiştirme şansım yok bu yüzden bana karışma diyor. Purab kaderimiz şu andan bağlandı diyerek buradan birlikte çıkacaklarını söylüyor. Elele kaçmaya çalışırlarken Sangram gelir ve Disha nın karısı olduğunu söyler. Purab ona meydan okur. Ancak Sangram’ın adamları onu yakalayıp yeniden bağlarlar. Sangram Disha’yı götürür. Disha beni bırak diye yalvarır ancak Sangram evlendikten sonra bırakacağını söyler. Purab yanlış bir şey olmasına müsaade etmeyeceğini düşünüyor.

Munni pandit poja sormadan önce su getiriyor. Ancak derin düşüncelere dalan Munni suyu havandaki ateşe döküyor. Herkes şoktadır. Aliya ve Tanu nun planları suya düşmüştür tabi. Purab bir yolunu bularak kaçmayı başarır. Munni Abhi nin ayağına krem uygulaması yaparken Abhi geleceğini biliyordum ve acımı hissettiğinde sen yine burdasın diyor. Tanu bu sözleri duymaktan mutlu oluyor. Abhi  gözlerini açar ve Tanu’yu görür. Burada ne yaptığını soruyor ve gitmesini istiyor. Tanu nun morali çok bozulur. Abhi Prgaya yı sevdiğini ve kimsenin onun verdiği sevgiyi veremeyeceğini söyler.

Bu sırada Munni içeri gelir ve uygun zaman değil diye gitmek ister. Abhi Tanu nun gideceğini söyler. Tanu onun Prgaya olmadığını söylemek üzere iken Aliya içeri girer ve ona bir tokat patlatır. Disha ve Sangram Pandit karşısında evlenmek üzeredirler. Purab düğün evine kadar gelir. Sangram ise üzerindeki elbise batınca onu değiştirmek için odasına gelir. Purab kapıyı çalar. Sangram karşısında Purab’ı görünce şaşırır. Purab önce güzel bir dille Disha ile evlenme diye konuşur ancak Sangram Disha ile ne olursa olsun evleneceğini söyler. Purab ona para ve arsa teklifinde bulunur ancak Sangram reddeder.

Purab ile uzun bir süre tartışan Sangram haddini iyice aşınca Purab’dan iyi bir tokat yiyor ve bayılıyor. Purab onu kontrol ediyor. Aliya ise Tanu ya biraz daha sabırlı olması gerektiğini anlatıyor. Munni nin hala ellerinde olduğunu ve istediklerini yaptırabileceklerini söylüyor. Purab ne yapması gerektiğini düşünürken Disha da babasının saygınlığını kazanması için evleneceğini söylüyor. Aliya Tanu yu Abhi nin yanına getirir ve ondan Tanu’yu affetmesini ister.

Ah Kalbim 250. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 250. Bölüm Özeti 23 Haziran Fragmanı Disha Evlenecek mi (7 Yorum)

 1. ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ.

 2. herkese merhaba diyorum
  kizlar nerdesiniz
  burayi terk etdiniz resmen
  gelin artik buraya lutfeeeeeeen
  ben burada hep yazarim ama aizler yoksunuz diye yazamiyorum isde
  .
  gelin ne olur!!!!!!!!!