Ah Kalbim 249. Bölüm Özeti 19 Ağustos Fragmanı # Chutka ve Chutki Geldi

Burak 26 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 249. Bölüm Özeti 19 Ağustos Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya Tanu yu tokatlamak zorunda kalmıştı. Tanu Abhi yi elimden alamayacaksın derken Prgaya Munni aksanıyla konuşarak mangalsutrayı alana kadar ve Prgaya nın yüzünü kazanana kadar Abhi benim olacak diyerek Tanu yu gönderir. Tanu soluğu Aliya nın yanında alıyor. Aliya ise arabalarını durduran köylülerin Disha ve Purab olduklarını zannediyor. Tanu gelir ve Munni nin şekerlemeleri pencereden attığını söyler. Ayrıca onun Abhi ye olan sevgisini itiraf ettiğini belirtir.

Aliya ise belgeler için zaten sinirlidir ve Tanu nun paranoyalarından sıkılmıştır. Munni yi eve biz getirdik ve biz istersek yeniden göndeririz diye onu rahatlatmaya çalışsa da Tanu laftan anlamıyor. Tanu yu kolundan tutarak odadan dışarı çıkarıyor. Prgaya Disha nın yanına gelir ve ona ilk orucunun nasıl geçtiğini sorar. Disha biraz susadığını söyler. Ayın görünmesini beklediğini anlatır. Orucun açılması için çok az bir zaman kalmıştır ve Abhi nin gözleri Prgaya dadır. Abhi bu zamana kadar gelmeyen Prgaya yı merak ederken Prgaya elinde tabakla geliyor. Abhi bu kadına defalarca aşık olabileceğini düşünüyor ve Tanrı nın benim için yarattığı melek tabirini kullanıyor. 

Tanu Chutka ve Chutki’nin kaldığı pansiyona gider ve müdürden onları annelerine götüreceğini söyleyerek izin ister. Müdür, Aaliya’nın neden gelmediğini soruyor. Tanu meşgul olduğunu söylüyor ve bu yüzden beni yolladı. Müdür şüphelenir. Tanu şimdi Munni’nin gerçekliğini kanıtlayacağını düşünüyor. Çocuklar da çok mutlu olmuşlardır. Tanu onları eve götürürken müdür Aliya yı arar ve Tanu nun çocukları götürdüğünü söyler. Aliya müdüre çok kızar. Benim haricimde onları nasıl başkasına verirsin diye fırçalar. Müdür Tanu sizin yanınızdaydı o yüzden şüphelenmemiştim der. Aliya Tanu geldiğinde ne yapacağını düşünüyor.

Tanu çocukları eve getirirken çocuklar susadıklarını söylerler. Tanu su almaya indiğinde Munni de yeğenlerini aramaktadır. Munni çocukları arabanın içinde görüyor. Onların peşimden gitmek isterken Tanu da suyu almış arabaya dönmüştür. Tanu Munni yi göremiyor ancak Munni arabanın peşinden koşuyor. Munni uzun süre arabayı takip etse de nafile. Mehra evinde ise herkes ayın çıkmasını beklemektedir. Munni arabayu takip ederken ne yazık ki bir kamyon ona çarpıyor. Tanu onu görmeden yoluna devam ediyor. 

Ayın gözükmesiyle birlikte oruç açılacakken Tanu Chutka ve Chutki’yi Abhi ve Pragya nın önüne getirir. Çocukları Prgaya nın yanına gönderir. Çocuklar Munni diye onu kucaklarlar. Abhi sana neden Munni diyorlar diye Prgaya yı sıkıştırıyor. Prgaya açıklama yapacağını söylerken Aliya nın çocukları göndermeyeceğini düşünüyor.

Ah Kalbim 249. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 249. Bölüm Özeti 19 Ağustos Fragmanı # Chutka ve Chutki Geldi” üzerine 14 yorum

 1. İSABELLA dedi ki:

  ben izliyorum bakilli giz sor ne siracan bakim.

  Goker bey bu İ LER NEDEN BOYLE CİKİYOR KUCUKLER DEYİLDE BUYUK İLER NEDEN BOYKE

 2. İSABELLA dedi ki:

  HAYİRLİ OLSUN GOKER BEY SİTEDE DEGİSİKLİKLER VAR GUZEL OLMUS AMA GEC ACİLİYOR TEK SORUN BU BU ANKETİ SİZMİ YAPİYORSUNUZ YOKSA DİZİYİ CEVİRENLERMİ İSTİYOR.

  EEE KİZLAR NASİLSİNİZ KİMSE YOK AMA NASİLSİNUZ 🙂 🙂 🙂 😉 😉

  1. Göker dedi ki:

   Merhaba . Hız sorunu en kısa zamanda giderilecek. Anketleri merak edilen konularla ilgili biz hazırlyoruz.

 3. Elıf vıvım dedi ki:

  Abı and pragya

 4. Bakılı qız♡ dedi ki:

  Arkadasalar cukur dizinisi izliyen varmi aranizdan? bisey sorcamda

 5. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  MADUM masilsin canim benim ne ozururu bir daha duymayim canim ne zaman vakot bulursan iraya yaz adresi yazmisdim onceku sayfalra tammi canim ne zaman bos olursan beklerim.Opdum.Gorusuruz.ALLAH ZIHIM ACIKLIGI VERSIN.

  1. Madhubalafan dedi ki:

   İYİYİM SEN NASILSIN? BAŞ ÜSTÜNE.
   BENDE SENİ ÖPDÜM.

 6. BERNA dedi ki:

  Muuninin ölmesi hem iyi hemde kötü oldu.

 7. Madhubalafan (GÖKER BEYE DUYURU!!!!) dedi ki:

  GÖKER BEY YALANCI BAHAR YİNE NEDEN HAFTADA 2 KEZ YAYINLANIYOR?
  YİNE Mİ PROBLEM VAR ?
  LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN BİZE YARDIM EDİN YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

  1. Göker dedi ki:

   Diğer programlar ve dizinin izlenme durumuna göre kanal yonetimi tarafından sürekli degisiklik yapiliyor.

   1. Madhubalafan dedi ki:

    GÖKER BEY YALANCI BAHAR ŞİMDİLİK YAYINDAN KALDIRILMAYACAK DEMİŞDİNİZ.BU KONUDA BİR DEĞİŞİKLİK YOK DEĞİL Mİ?

 8. Abiya MADHUBALA FANIMA dedi ki:

  Merhabalr MADUM canim nasilsin kusura bakam kac gundur giremiyorum canim neler yapiyorsun.Ozledim seni.Canim sinirlenme ha canim sana bir adres verdim niye gelmiyorsun orya ne olir gel canim bak o sitede adini sen koya beni kirma bekliyicem turk saetiyle 6-da orda ol tammi canim.Opuyorum. Benim ordaki gercek ismim var ismimin yanida kalb var anliyicaksin aksam bekliyicem.

  1. Madhubalafan dedi ki:

   MERHABALAR CANIM.İYİYİM SEN NASILSIN?
   ESTAFRULLAH NE KUSURU.BENDE SENİ ÖZLEDİM
   .
   ABİYACIM ÇOK ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERİM .
   BEN DERSLERDEN VAKİT BULAMIYORUM. OYÜZDEN.

 9. Madhubalafan dedi ki:

  ARKADAŞLAR LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.