Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti 18 Ağustos Fragmanı # Pragya Tanu’yu Tokatladı

Burak 26 Mar 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti 18 Ağustos Cumartesi Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Pragya çantadaki şifreyi çözmeye çalışıyor ancak başaramıyordu. Disha Prgaya ya zaman kazandırmak için Aliya ve ekibini lafa tutmaya devam ediyor. Aliya bir ara arabanın yanına gidiyor ancak Pragya yı göremiyor. Disha nın tüm çabalarına rağmen Prgaya çantayı açmayı başaramıyor. Aliya ve ekibi belgeleri tescil merkezine doğru götürüyorlar. Prgaya da arabanın arkasında onlara gözükmeden yol alıyor. Purab hemen yerden kalkar ve Disha ile birlikte Aliya nın arabasının peşine düşer.

Işıklarda Disha yeniden sahneye çıkar ve Raj’ın kullandığı arabayı durdurur ve yine konuşmaya başlar. Kocamı ölüme terkettiniz falan diye. Pragya çantayı açmayı başarmış ancak arabada kaldığı için çıkmayı başaramamıştı. Aliya ve ekibi yeniden dışarı çıkar. Prgaya bu fırsatı değerlendirerek arabadan çıkmayı başarır. Disha rolünde biraz abartıya kaçınca Purab onu tutup Aliya ve ekibinden uzaklaştırır. Disha ise bağırmaya devam ediyor. Aliya ve ekibi yola devam ederken Prgaya, Purab ve Disha bir kenarda buluşup onların arkasından gülerler. 

Aliya ve ekibi de tescil merkezine geldiklerinde avukatları aracılığıyla işlerin hızlanmasını isterler. Raj görevli memura rüşvet vermeye kalkınca memur kabul etmez. Neyse görevli evrakları incelediğinde belgeleri önlerine fırlatır ve siz benim hapse girmemi mi istiyorsunuz diye onlara fırça atar. Aliya ve ekibi şoktadır. Belgeleri kimin aldığını düşünüyorlar. Abhi ise gittiği şehirden dönmüştür ve Praya ya kocaman bir kutu ile hediye getirmiştir. Prgaya kutuyu açtığında bir kız bir erkek bebek ile karşılaşır. Bu bebekler küs oldukları zaman konuştukları bebeklerdir. Praga bu bebekleri nerde bulduğunu sorar. Abhi onlar Sarla nın evindeydi ben de sürpriz yapmak için getirdim diyor. Pragya çok seviniyor. 

Bu arada içeri Dadi ve Dasi de geliyor ve onları her zaman mutlu görmek istediklerini söylüyorlar. Abhi onların yanında Dadi ye bir torun verelim diyor. Prgaya onu itiyor. Tanu da onları dinliyor ve kıskançlığından çatlıyor. Tanu, Aaliya’ya geliyor ve şu anda Munni’ye karşı harekete geçmesi gerektiğini söylüyor. Abhi’ye karısı gibi yaklaştığını söylüyor. Aliya Tanu ya kızıyor ve şimdi belgelere odaklanmasını istiyor. Tanu Munni nin Abhi ye aşık olduğunu söylerken Aliya ondan kanıt getirmesini istiyor. 

Kadınlar kocaları için oruç tutacaklardır. Tanu şimdi Munni yi kontrol ediyor. Munni nin Abhi için oruç tuttuğunu kanıtlarsa Aliya yı inandıracaktır. Aliya şekerlemelerden Munni ye yemesini istiyor. Tanu şimdi Munni nin sahtekarlığının ortaya çıkacağını düşünüyor. Aliya Prgaya nın ağzına lokumu sokmaya çalışıyor ancak Prgaya herkes oruç tutarken benim açıktan yemem ayıp olur diye eğilir ve lokumu yiyormuş gibi yapar. Aliya Prgaya nın uzaklaşmasının ardından Tanu yu paranoyalarından dolayı azarlar. Onun psikolojik tedavi görmesini ister. 

Chutka ve Chutki okuldaki bakıcıya Munni ile konuşmak için ısrar ediyorlar. Bakıcı Aliyua nın bundan bahsetmediğini söylüyor. Prgaya şekerleme kutularını pencereden dışarı atarken Tanu geliyor ve neden onları dışarı atıyorsun diye soruyor. Pragya ürünler bayatlamış olduğundan attığını söylüyor. Tanu Prgaya yı ortaya çıkaracağını düşünerek mutfağa iner. Mutfaktaki laddolardan bir tepsiye koyar ve Prgaya nın odasına getirir. Onu Prgaya nın ağzına zorla sokmaya çalışırken Prgaya basar tokadı…..

Ah Kalbim 248. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 248. Bölüm Özeti 18 Ağustos Fragmanı # Pragya Tanu’yu Tokatladı” üzerine 1 yorum

  1. Madhubalafan dedi ki:

    ARKADAŞLAR LÜTFEN HEPİNİZDEN RİCA EDİYORUM KİMİN ŞMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
    YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir