Ah Kalbim 246. Bölüm Özeti 11 Ağustos Fragmanı # Aliya İntihara Kalkışır

Ah Kalbim 246. Bölüm Özeti 11 Ağustos Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Prgaya Abhi ye attırdığı imzalardan dolayı vicdan azabı çekmektedir. Tek çarenin kağıtları Aliya nın elinden kurtarmak olduğunu düşünmektedir. Abhi ise Pragya dan ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşamaktadır. Çünkü bir iş için Bangalor’e gitmesi, gerekmektedir. Uçak bileti için yetkiliyi arayan Abhi hemen gitmesi gerektiğini öğrenir. Abhi Pragya yı görmek için etrafına bakınır. Onu gördüğünde 10 dakika içinde hazırlanması gerektiğini söyler ve Prgaya ya sarılır.

Purab da Disha için bir kolye almıştır ancak Disha nın akılı başka bir yerde ve üzülmekte. Purab neden bu kadar üzgünsün diye sorar. Disha Prgayab yı ağlarken gördüğünü ve tüm aile benim yüzümden sıkıntı çekecek dediğini duydum diyor. Purab Prgaya ile konuşması gerektiğini söyler. Aliya ise avukata belgelere göre yarın tüm malları üzerine alacağını söylüyor. İşler bittikten sonra da avukatın parasını ödeyeceğini söylüyor. Aliya ve Tanu nun keyfi oldukça yerinde. Aliya ilk olarak Munni yi kovacağını ardından Disha yı Sangram’a hediye edeceğini ve Abhi ile Purab’ın da kendilerine kalacağını söylüyor. Prgya da konuşulanları endişe içinde dinliyor.

Ertesi sabah Disha Pragya nın odasına gider. Senin bir derdin var ama bana söylemiyorsun diye söyler. Prgaya yok öyle bir şey diyor. Disha hani ben senin kardeşin gibiydim, Bülbül olsa ona herşeyini anlatırdın ama beni yabancı gibi görüyorsun diyerek onu can evinden vurur. Prgaya her şeyi anlatır. Disha evrakları bulmak için ona yardım edeceğini söyler. İkili Aliya nın odasına birlikte girerek evrakları arayacaklar. Disha ve Prgaya geceleyin Aliya nın odasına girerler. Aliya uyumaktadır. Pragya elindeki lambayı yere düşürünce Aliya uyanır.

Aliya kim var orda diye söylenirken Disha elindeki gazlı mendili Aliya ya koklatır. Aliya bayılmak üzereyken Disha’yı görür. Prgaya her tarafta belgeleri ararken Tanu da bir ses duydum diyerek Aliya nın odasına gider. Pragya ve Disha saklanırlar. Tanu Aliya yı uyandırmaya çalışır ancak Aliya mışıl mışıl uyuyor. Tanu onu uyandırmak için bağırınca gürültüye Dasi de uyanır. Tanu yu uykusunu böldüğü için azarlayan Dasi odasına geri döner. Tanu nun da gitmesinden sonra evrakları aramaya devam ediyorlar ancak ortada evrak falan yok.

Ertesi sabah Aliya kendisine geldiğinde gece yaşadıklarını hatırlamaya çalışıyor. Disha yı gördüğünü düşünerek Purab’ın odasına gidiyor. Purab lavaboya gitmiştir. Aliya Disha ya benim odamda ne yapıyordun diye bağırırken hızını alamayarak boğazına sarılıyor. Purab lavabodan geldiğinde manzarayı görüyor ve Aliya ya bağırıyor. Aliya benim odamda ne iş yapıyordun diye konuşmaya devam ederken Pura Disha benim yanımdan hiç ayrılmadı diyerek Dishay ya bilerek yakınlaşıyor. Aliya onların bu hallerine daha da sinirlenip odalarını terkediyor. 

Odasına giden Aliya eline aldığı bıçakla bileğini kesmek istiyor. Onu Tanu kurtarıyor. Aliya evrakları düzenlemesi için Raj’ı görevlendirmiştir. Raj dosyayı hazırlayıp masanın üzerinde bırakmıştır. Evraklardan ümidini kesen Purab-Prgaya-Disha yukarı katta kahvaltı sofrasındakilere bakmaktadırlar. Birden gözlerine masadaki dosya gözükür. Prgaya hemen kahvaltı sofrasına iner ve kahvaltıdakileri oyalayacaktır. Disha da Purab’ı yönlendirerek dosyayı almasını sağlayacaktır. Purab dosyayı eline aldığında Mitali bu dosya Raj’a ait diyerek Purab’ın elinden alır. 

Sonrasında Raj-Aliya-Tanu birlikte avukatın yolunu tutarlar ancak sağanak yağmurdan dolayı trafik alt üst olduğu için geri dönmek zorunda kalırlar. Bu olay Prgaya ve ekibine 1 gün daha süre kazandırmıştır. Purab eve sahta maliyeci ve polis getireceğini söyler ve arkadaşı Avinash’ı ayarlar. Avinash eve geldiğinde bazı malların şüpheli şekilde devredildiğini bu yüzden evde arama yapacaklarını söyler. Aliya buna karşı çıkar. Aliya biraz ileriye gidince görevli sahta memur kadın rolüne kendisini biraz fazla kaptırınca Aliya yı tokatlar.

Ah Kalbim 246. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 246. Bölüm Özeti 11 Ağustos Fragmanı # Aliya İntihara Kalkışır (29 Yorum)

 1. Bu hintliler dizi yapmayı senaryo yazmayı bilmiyorlar.Dar kafalılar piyasada ne kadar hint dizisi varsa hepsinde aynı saçma muhabbet her hint dizisinde birinin bir ikizi piyasaya çıkıyor.Zeka ve yetenek sıfır ,senaryo mantık olgusunu yok sayıyor..100 bölümdür şu Abhi ye çocuğun başkasından olduğunu söylemediler.Sonunda o Tanu çocuğu düşürdü.Çocuk doğunca sonuçta DNA testinde kimden olduğu ortaya çıkar.Tamam diziyi uzatmak istiyorsunuz ama bunu mantıklı şekilde yapın.

 2. ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN .
  YALANCI BAHAR İÇİN.

 3. Merahabalar naasiniz canlarim.
  MADUM benim nasilsin canim niye kirkinsin seni yalnizmi biraktiklari icinmi kiyama.sama canim benim ya.Bak ben varim seni asla birakmama.Ben seni cok sevdim ya.Opdum.Gorusuruz.

  • İYİYİM ABİYA SEN NASILSIN?
   HAYIR SEN MERAK ETME BİR ANLIK SİNİRLENDİM SADECE .
   BENDE SENİ ÇOK SEVDİM .
   ❤️

 4. Elam birtanem hoş buldum çok şükür iyiyim sen nasılsın seni çok özledim ya hayatında herşey yolunda mı

 5. HÜLYAM AŞKİTOŞKUM
  REYHANIM KANKAMMM
  ..
  NERDESİNİZ HADİ GELİN ÖZLEDİM SİZLERİ BİR SES VERİN

 6. ZİNETİM BİRTANEM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM

 7. Ablacım arada oraya da yazarım ama
  Genelde burda yazacam burası ilk sitem Asimle ve ülkerimle özelden konuşuyorum onlarla konuşmak iyi geldi

 8. Serpil ablam çok şükür iyiyim
  Kendime çok dikkat ediyorum
  Sen nasılsın ablacım iyimsin okul nasıl gediyor eniştem nasıl selam söyle

 9. Serpil ablam ben ara ara dhs da yazarım ama genelde burda yazarım
  Burası ilk sitem birde yazarda asimle ülkerimle özelden konuşyorum onlarla konuşmak bana iyi geldi
  Ablam çok teşekkür ederim Allahıma şükürler olsun iyiyim kendime çok dikkat ediyorum sen nasılsın ablacım iyimisin okul nasıl gediyor niştem nasıl selam söyle

 10. Isabellam çok yaramazlar ama ben onlari çok seviyorum.Teyzenin de ogretmen olmasina çok sevindim

 11. Aaa ne guzel benim teyzemde sinif ogretmenidir cok guzel bir meslek ama cocuklar bazen cok yaramaz insanda beyin kalmiyor

 12. Zinet im ben yazara uye olayi dusunmuyorum.Teklfin için çok tesekkur ederim.D.Habere neden yazmiyorsun.Zaram da orada.Oraya yazsan da yazmasanda senn çn buraya hep yazarm

 13. Selam millet
  Serpilim burda yazıyormsun
  Ben. De ablam gibi Yazar okura üye oldum Asimle Ülkerimle ve. S özelden konuşyorum sende yazara üye olsan sana hesab aça bilirim tabi istersen ve ben. Artık burda da yazacam nede olsa burası ilk sitemiz bundan olacam ee serpil ablam nasılsın iyimsin görüşmeyeli seni çok özledim
  Seni çok seviyorum canım görüşürüz inşallah

 14. Serpil hanim cokk tesekkur ederimmm..dun giremedim gece 2 ye kadar sonra uyudum simdi sukur giriyorum sey size birsey sorucam ..

  Siz dizi habersitesinede yaziyosunuz deyilmi o siteyide takip ediyorum ama yazmiyorum siz osunuz deyil ayy cok sevindim tekrar cok tesekkur ederim siteyide takip ediyorum isallah yorumumu gorursunuz.