Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti 5 Ağustos Fragmanı Herşey Aliya’nın

Ah Kalbim dizisinde Disha ve Purab evlerinin yanmasından dolayı otele yerleşmişlerdi. Abhi onların otelde kaldığını öğrenince deliye dönmüş Pragya ile birlikte onların yanına giderek Mehraların evine getirmeye ikna etmiştir. Abhi ve Pragya Onlar için bir odayı süslemişler ve düğün gecelerini burada geçirmelerini istemişlerdi. Aliya ise Purab ve Disha nın eve gelmesinden Pragya yı sorumlu tutmuştu. Ancak Pragya aklı sayesinde Aliya ya hem tokat atmış hem de onu ikna etmeyi başarmıştı.

Purab ve Disha kendileri için hazırlanan odada romantik bir gece geçirirler. Abhi ve Pragya da güzel bir gece geçirmek isterler ancak Bably onların yanına gelerek tüm geceyi mahvediyor. Sabah kalktıklarında bile aralarında Bably’i görüyorlar. Aliya ise geceyi birlikte geçiren Purab ve Disha ya sinir olmuş ve bunun suçunu da Muuni ye bulmuştur. Aliya malların %50 sini elinde bulundururken şimdi bütün malları eline geçirmek için harekete geçer. Avukatın yanına giderek kağıtları hazırlamasını istiyor. 

Aliya o kadar gergindir ki avukat böyle davranmasından dolayı onu evden çıkarmak istiyor. Ancak Aliya onu da çocuklarıyla tehdit ediyor. Avukat işleri hızlandırıyor. Pragya Aliya nın sözlerinden sonra kendisini kötü hissediyor. Abhi onu görüyor ve ne olduğunu soruyor. Pragya başının ağrıdığını söyleyince Abhi başına masaj yapıyor. Prgaya işkence mi yapıyorsun diye söylenirken uyuyakalıyor. Aliya onların yakınlaşmasından duyduğu rahatsızlığı Aliya ya anlatırken Aliya çok yakında bu ev. arabalar ve her şey bizim olacak diyor ve Tanu nun morali yerine geliyor. 

Aliya Prggaya yı yanına alıyor ve kağıtları bir an önce imzalatmasını istiyor. Pragya biraz daha düşünmesini isterken Aliya düşünecek bir şey olmadığını aksi takdirde yeğenlerinin başına işler geleceği tehdidinde bulunuyor. Prgya Munni ile görüşüp yeğenleri hakkında bilgi almak istiyor. Aksi taktirde belgeleri imzalatmak zorunda kalacak. Munni ise bir otelde yeğenlerini soruyor ancak çocuklar ortada yok. Munni hayal kırıklığı yaşarken Prgaya arıyor ve çocukları bulup bulamadığını sorar. Munni ümidini yitirmeye başladığını söylüyor. Prgaya da Abhi ye belgeleri imzalatmak zorunda kaldığını, çocuklar bulunursa bundan vazgeçeceğini söylüyor. 

Pragya için tüm sebebler tükenince belgeleri imzalatmak üzere Abhi nin yanına gider. Pragya işi yokuşa sürmek ister ancak Abhi kağıtlara bakmadan her şeyi imzalar. Prgaya pişmanlık içindedir ve imzalı kağıtlara kahve dökmek isterken Tanu elini tutar. Aliya ve Tanu çok mutludurlar. Ancak Prgaya nın kağıtları imzalatmamak için yaptıklarından dolayı onu azarlarlar. Prgaya ise Abhi nin güvenini boşa çıkarmanın burukluğuyla derin acı çekmektedir.

Aliya şimdi çok zenginim derken Tanu beni de görürsün değil mi diye korkusunu dile getirir. Aliya zor zamanda beni destekleyenin yanındayım ancak Mehralardan intikamım acı olacak der. Prgaya ise belgeleri ele geçirmek için plan yapmaya başlar. Aliya konuşmasına devam ederken Disha ya da tekme atıp gönderem derken kapı çalınır. Kapıda Disha vardır. Disha onlardan Prgaya yı sorar. Aliya ve Tanu kızcağızla alaycı alaycı tavırlarla konuşurlar. Disha efendiliğini bozmasa da Aliya ve Tanu karakterlerinin gereğini yaparak onu küçük düşürmeye çalışırlar. Sonunda Pragya nın yukarı kattaki odasında olduğunu söylerler.

Disha odadan ayrıldıktan sonra Aliya Dadi ve Dasi yi huzurevine göndereceğini, Munni yi de evden atacağını söyler. Disha Prgaya nın odasına gelmiştir. Prgaya nın ağladığını gören Disha onu avutmaya çalışır. Aliya yüzünden ağladığını düşünmektedir.

Ah Kalbim 259. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 245. Bölüm Özeti 5 Ağustos Fragmanı Herşey Aliya’nın (9 Yorum)

 1. İSABELLAM SERPİLM HABER VERDİ AYNEN CANIM TELEFONUNU AÇ KAPAT İNŞALLAH OLUR CANIM

 2. Serpilim canım nasılsın iyisindir inşallah

  Kandilin mübarek olsun rabbim tüm dualarınızı kabul etsin inşallah

  Eee neler yapıyorsunuz bakam

  .
  Ya çok özledim sizleri

  Sizde beni özledinizmi

 3. Isebellam sitenin admini telefonunu kapatip açmani soyledi.Dene insallah olur

 4. ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA.
  LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLAYIN YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 5. BENİ GOREN DUYAN VARMİ BEN D.C. Ye GİREMİYORUM FİLİZE SOYLEYİN 403 DİYE BİR SEY VAR YARDİMMMMMM..