Ah Kalbim 244. Bölüm Özeti 4 Ağustos Fragmanı # Purab&Disha Mehraların Evinde

Ah Kalbim 244. Bölüm Özeti 4 Ağustos Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Pragya Abhi nin ihtiyaçlarını görmeye başlamıştır. Tanu ise kıskançlık krizlerine girmiştir. Munni nin Abhi yi elinden almasından korkmaktadır. Pragya ya kısa zamanda nasıl bu kadar değiştiğini sorar. Pragya bunu siz istediniz diye yapıyorum diyerek olayı geçiştirmeye başarır. Aliya gayretlerinden ötürü Prgaya yı tebrik ediyor. Ancak her şey bittiğinde Abhi nin peşini bırakacaksın diyerek göz dağı vermeyi de ihmal etmiyor.

Dadi Abhi ile Pragya nın eski hallerine dönmesinden dolayı çok mutludur. Bu arada gizli bir düşman ortaya çıkmıştır. Önce Abhi nin arabasına bomba konulması ardından Abhi nin yoluna çivili sopa konularak arabasının kaza yapmasını sağlamak. Ancak Abhi son anda başka bir araba sayesinde kurtuluyor. Abhi arabadan iner ve diğer arabadaki adama yardım eder, onu eve bırakmayı teklif eder ancak adam teşekkür ediyor. Onlar konuşurken başında örtü bulunan gizemli biri ordan uzaklaşıyor. 

Pragya Abhi için endişelenmektedir. Onun başına bir şeyler gelmesinden korkmaktadır. Munni arıyor. Pragya ondan yeğenlerini sorar. Munni daha bulamadığını söyler. Munni eve dönmek nasıl bir duygu diye sorar. Pragya önce ona teşekkür eder. Eve gelmenin mutluluk verici olduğunu söylerken hayata yeniden dönmüş gibi olduğunu söylüyor. Telefonu kapattığında arkasında Tanu yu görünce şok oluyor. Tanu kiminle konuşuyordun diyor. Prgaya babasıyla konuştuğunu söylüyor. Prgaya onlar için çalışamayacağını söylerken Tanu elimizde yeğenlerin var, sen bizim malımızsın ve istediklerimizi yapmak zorundasın diyor. Dadi Sarla nın aradığını söyleyerek Prgaya yı çağırıyor. 

Dasi Purab ve Disha nın otelde kaldıklarını söyleyince Abhi onların balayına gittiklerini söylüyor. Dasi onları yolda gördüğünü ve gergin olduklarını söylüyor. Purab ise Abhi ye zarar gelmemesi için burda kalmaları gerektiğini Disha ya açıklamaya çalışıyor. Ancak bu durumu Abhi duyarsa işlerinin zor olduğunu söylüyorlar. Derken kapı çalınıyor. Kapıdakiler Abhi ve Prgaya. Abhi otel odasında kalan Purab’a çok kızmış hatta gönüllenmiştir. Ona hemen eşyalarını hazırla eve gidiyoruz diyor ancak Purab Abhi ye zarar vermemek için kabul etmiyor.

Onları ikna etmek için yoğun uğraş veren Abhi nin ardından Prgaya Purab ile konuşur ve Abhi nin saatli bomba ile öldürülmeye çalışıldığını ve bundan sonra da durmayacaklarını söyler. Purab dan Abhi nin düşmanlarını ortaya çıkarmak için yardım ister. Purab ikna oluyor. Dadi ve ailesi onların geleceğini duyunca çok sevinirler. Mitai yemez içmez hemen haberi Aliya ve Tanu ya söyler. Aliya sinirden eline geçirdiği bıçağı fırlatınca az kalsın Tanu nun gözünü oyacaktı. Ne iyi olurdu.

Purab ve Disha eve geldiklerinde Dadi aarti yaparak onları karşılar. Abhi ise karnının çok acıktığını söyler. Pragya mutfağa giriyor. Aliya Prgaya ya onları buraya getirdiği için kızıyor ve yolun sonuna geldiklerini, yeğenlerini öldüreceğini söylüyor. Pragya şoktadır ancak Aliya yı tokatlar ve eğer böyle yapmasaydım Disha ve Purab romantik bir şekilde otel odasında vakit geçireceklerdi. Şimdi ise göz önünde oldukları için mutlu olman gerekirken bana kızıyorsun diye tepki gösterir. Aliya duyduklarından dolayı mutlu olur. Prgaya bir kere daha zekasından dolayı kurtulmuştur.

Abhi ve Pragya genç aşıkların odalarını süslerken duygusallaşıyorlar. Abhi fırsattan istifade çocuk istiyor. Aliya ise Disha dan tamamen kurtulmak için öldürmekten başka çare olmadığını söyleyerek yeni planlar yapıyor.

Ah Kalbim 258. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 244. Bölüm Özeti 4 Ağustos Fragmanı # Purab&Disha Mehraların Evinde (4 Yorum)