Ah Kalbim 243. Bölüm Özeti 29 Temmuz Fragmanı Prgaya-Munni Yer Değiştirdi

Ah Kalbim dizisi heyecanla devam ederken Aliya Bülbül den sonra Disha nın çıkmasının ardından kıskançlık krizine giriyor. Bu uğurda Purab’ın evini yakacak kadar ileri giden Aliya yı Tanu son anda yanmaktan kurtarıyor. Purab ve Disha komşuların da yardımıyla yangını söndürmeyi başarırken Disha kendisini sorumlu tutmaktadır. Purab onun suçu olmadığını, yanan evin yerine evler yapacaklarını söyleyerek onu teseeli etmeye çalışır. Yemek için dışarı çıkan ikili romantik anlar yaşarlar.

Abhi müzik bestelemeye çalışırken daha önce Prgaya nın ona nasıl yardım ettiğini düşünerek Munni den yardım ister. Munni Abhi yi son kez göreceğini düşünürken besteden anlamadığını söyler. Abhi ondan sevdiği kahveyi yapmasını ister. Munni mutfağa gider ancak Abhi nin nasıl kahve sevdiğini bilmemektedir. O da kafasına göre içine sevgisini kattığı bir kahve yapar. Ancak kahvenin görüntüsü pekte kahveye benzemiyor. Abhi kahvenin istediği gibi olmadığını söyler. Munni tadına bakmasını ister. Abhi tadına bakınca güzel olduğunu söylüyor. 

Purab yeni eve geçene kadar Disha yı komşularına emanet eder. Komşuların konuşmalarında Bülbül’ün kaderinden bahsetmektedirler. Disha duydukları karşısında hüzünlenir. Munni Prgaya nın çok şanslı olduğunu düşünerek Abhi den ayrılacağına üzülüyor. Abhi nin gömleğine bakarken bu evde yaşadıklarının hayatının en güzel günler olduğunu söyler. Dadi nin de yanına giden Munni onun ayaklarına masaj yaparken ondan da kalben özür diler. Sonrasında tapınağa giderek Prgaya ile görüşmek ister.

Tapınağa Abhi de gelmiştir. Abhi arabasına binerken Munni yi görür. Ona doğru ilerlerken arabası patlar. Abhi yere yığılırken gerçek Prgaya tapınakta dua etmekte ve patlamadan haberi yoktur. Ancak d kötü bir his vardır. Munni Abhi yi eve getirir. Abhi Dadi ve ailesine patlamadan bahseder. Prgaya Munni yi beklemeye devam ediyor. Sonunda Munni gelir. Prgaya neden geç geldiğini sorar. Munni başına gelenleri anlatır. Munni Prgaya ya Abhi ye hiç bir zaman dokunmadığını, ona ihanet etmediğini söyler. Aliya ve Tanu nun baskı ve tehditleriyle Abhi ye devir evraklarını imzalattığını bu yüzden Aliya nın Abhi nin mal varlıklarına el koyduğunu söyler. 

Munni Aliya nın yeğenlerini hala esir tuttuğunu ve yerlerini bilmediğini söyler. Pragya artık ikna olmuştur. Ancak Tanrı dan bir işaret beklemektedir. Hem Munni ye yardım etsin hem de Abhi yi Aliyta ve Tanu nun elinden kurtarsın. Bu sırada Mitali gelir ve onları görür. Prgaya diye seslendiğinde gerçek Prgaya arkasına döner. Mitali gerçeği ile sahtesini ayıramamıştır. Pragay Tanrı nın işareti gönderdiğini söyler. Şimdi Pragya olarak Mehraların evine gidecektir. Mitali tanımadıysa kimse tanımaz. 

Pragya Munni den yeğenlerini bulmasını ister. Kendisi de Mehraların evine. Purab Disha yı otele getirmiştir. Otelde çiçeklerden hazırladığı sürpriz Disha yı utandırır. Disha komşuların konuşmalarını düşünerek Purab için iyi bir kız olmadığını söyler. Purab onu çok sevdiğini ve yanında iken mutlu olduğunu söyleyerek onu rahatlatır. Prgaya ise Mehra evine gelmiştir. Uzun bir aradan sonra eve gelen Prgaya etrafına bakıyor. Geçmişte yaşadıkları aklına gelerek hüzünleniyor. Abhi ise banyodadır.

Pragya onu yıkarken Abhi ye bir kere daha bu kadar yakın olmanın sevinci ile ağlıyor. Abhi neden ağladığını soruyor. Prgaya sabun kaçtığını söylüyor. Abhi Prgaya nın bir günde bu kadar değişmesine anlam veremediğini Prgaya ya söylüyor. Prgaya Munni gibi olacağını düşünüyor. Abhi ise gerçek Prgaya sına kavuştuğunu düşünerek mutlu oluyor. Tanu Abhi ile Prgaya nın uzun zamandan beri banyoda olduklarını düşünerek sinirleniyor.

Ah Kalbim 257. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 243. Bölüm Özeti 29 Temmuz Fragmanı Prgaya-Munni Yer Değiştirdi (23 Yorum)

 1. ah bu karilarin yazdiqlari konu deyilki kendilerne gore muhabet ediyorlar yeter ya wiwdi kafam

 2. NALZA canim nasilsin tabi aliriz guzelim beni tanidinmi kainatim canim ne iyi burdada varsin bizde bazi kizlar hem orda hemde burdayiz.Opdum canim benim.
  .
  MADHU CANIM seninle bahem canim anladim tabi soyleme.Canim burasi hepmi boyle sen yalnizmisin burda.Canim bizim kizlarin yan burdaki kizlar d.i.z.i.c.e.n.t.e.r de ben hem orda hemde burdayim istersen aramiza katila bilirsin opdum seni mecbur etmiyorum sadce gele bilirsin bende ordayim burayada yaziyorum.Opdum

  • EVET YALNIZIM VE MALESEF ÇOĞU İNSANLAR BANA HEM YARDIM ETMİYOR HEMDE DÜŞMANMIŞIM GİBİ CEVAP VERİYORKAR.

 3. AY JANYM YALANJY BAHARYN SIDISINI ALDA IZLE JANYM KALDYRSALAR Ne OLURKI BEN TUM BOLUMIN IZLEDIM BILE TAM 10 KERE HEMDE

 4. ARKADAŞLAR LÜTFEN RİCA EDİYORUM KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRMASINLAR.

 5. Meraba kyzlar naver ya kyzlar bende rija edyorum arkadaş olalym e tabi sakynjasy yoksa jevap bekliyorum burda

 6. Merha kizlar nasilsin BAYRMINI KUTLU OSUN NEVRUZ BAYRAMINIZ. NICE BAYARMLAR.
  .
  MADUBALA FANIM canim ne guzelMaxcivanlisin canimsenin adin ne oyle hitab ediyim.Seninde bayramin kutlu sun.Opdum
  .
  LILA canim nasilsin.Bende cok giremiyorum.Camim bende tanisdigima memnun oldum.Opdum.

  • SENİNDE BAYRAMIN KUTLU OLSUN NİCE BAYRAMLARA.
   ABİYA İSMİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI YAZMAK İSTEMİYORUM. AMA EĞER İSTERSEN SEN BANA KUSACA MADHU DE.
   BENDE SENİ ÖPDÜM.

  • Merhaba Abiya,
   İyiyim teşekkür ederim,sen nasılsın? Biraz geç oldu ama senin de Nevruz’un kutlu olsun.