Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti 21 Temmuz Fragmanı # Evleniyorlar Ancak….

Burak 17 May 2018 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti 21 Temmuz’da Neler Yaşanacak ?

Ah Kalbim dizisinde Sangram düğünde kim varda herkesi bağlamıştır. Abhi ve ailesini birer birer yakmaya kararlıdır. Herkes korku içindedir. Sangram Munni den Disha’yı getirmesini istiyor. Disha gelince Sangram omna tokat atıyor. Purab bağırıyor. Sangram önce Disha nın yakılacağını sonra da ailedekilerin yakılacağını söylüyor. Ertesi gün gazetelerin Rockstar ailesinin yanmış cesetlerinden bahsedeceğini söylüyor. Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti devam ediyor.

Munni pratik zekasıyla devreye giriyor ve Sangram’a köylülerin dilinde korkak olarak anılacağını söylüyor. İstediğini elde edemeyen korkak bir adam olacaksın. Ancak Disha ile evlenirsen istediğini elde eden cesur bir adam olarak köylülerin önünde yüceleceksin diye aklına giriyor. Sangram ve adamları bu konuda hemfikirlerir. Sangram evleneceğini söylerken Munni Dadi ye bunu sizin hayatınız için yapmak zorundayım diyor. Havan ateşi Prgaya tarafından yeniden yakılıyor.

Pragya havan ateşini yakar. Sangram Panditten acele etmesini ister. Prgaya ateşe biraz toz döker. Sangram ve adamları ateş etrafından dönerken toz etkisini gösterir ve dumandan herkes birer birer yere düşer. Ağzını kapatan Disha ve Prgaya tozdan etkilenmez. Pragya hemen Abhi ve diğerlerinin ellerini çözer. Dasi polisi ararken Prgaya ayağa kalkmaya çalışan Sangram’ın kafasına vurup vurup düşürür. Abhi silahı eline alır ve Sangram’a nişan alır. Polis gelir ancak Sangram ve adamları kaçmayı başarır. Disha ve Abhi zekice bir planla hayatlarını kurtaran Munni ye teşekkür ederler. Ancak Aliya ve Tanu Munni yi odalarına alarak ona kızarlar.

Munni böyle davranmasaydım herkes ölecekti diye kendini savunurken , Aliya yeğenlerini öldüreceğim diyor. Munni de gayet soğuk kanlı bir şekilde bu şekilde davranmasaydım benim Munni olduğum ortaya çıkacaktı diye kendini savunmaya devam eder. Şimdi bana daha fazla güvenecekler diye sözlerini tamamlar. Bu arada Purab ve Disha yarım kalan düğünlerini tamamlamaktadırlar. Aliya yı görmeniz lazım… Purab Abhi ve Prgaya nın da nikah tazelemelerini isteyince Munni ne yapacağını bilemez. Abhi ise bu teklife çok sevinir.

Gerçek Prgaya yeniden bilinç kazanmaya başlamıştır. Abhi ile Munni ise ritüellere başlamıştır. Munni nikahı nasıl durduracağını düşünüyor. Tanu onları nasıl durduracağız diye Aliya ile konuşuyor. Tek bir çare var, o da gerçekleri anlatmak. Ancak doğruyu söylerlerse açığa çıkacaklarını söyleyerek evliliğin tamamlanmasına göz yummayı kararlaştırırlar. Sadece bir tur kalmıştır. Gerçek Pragya kocasının yanlış bir şeyler yaptığını hissediyorum diyerek Abhi nin yanına gitmek istiyor. Ancak doktorlar yürüyemeyecek kadar zayıf olduğunu söyleyerek izin vermiyor.

Abhi ve Munni ateş etrafında dönerken birden kuşakları alev alıyor. Dadi onları uyarıyor. Munni ateşi söndürmeye çalışırken elini yakınca düğün duruyor. Prgaya doktordan izin almakta ısrarcı davranıyor. Doktor ona yarın gitmesi için izin veriyor. Munni, Abhi’ye yeniden evlenme isteğinin yerine getirilmediğini söyledi. Abhi, ondan önemli olmadığını söyledi. Abhi Munni nin eline krem sürerken sevgisinin arttığını söylüyor.  Dadi ve Dasi onları duyuyor ve her şeyin yolunda olduğunu söylüyor. Munni Abhi ye karşı ilgi duymaya başlıyor.

Pragya saresini giyer ve sindorunu sürerek hazır olur. Doktor ona zayıf olduğunu hatırlatır. Prgaya aynada bile Abhi siz yanlız olduğunu hissettiğini söyler. Eve gideceğini ve onlara sürpriz yapacağını söyler. Doktor onların birlikte olmaları için elinden geleni yapacağını söyler. Munni de Abhi ye aşık olmaya başladığını düşünüyor. Prgaya ne zaman ortaya çıkacak ?

Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti’ni sizlerle paylaştık. Ah Kalbim özetlerinin devamı için reklamlara tıklamayı lütfen unutmayın. Keyifli Okumalar….

Ah Kalbim 240. Bölüm Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 240. Bölüm Özeti 21 Temmuz Fragmanı # Evleniyorlar Ancak….” üzerine 4 yorum

 1. Ahmet arda arslandemir dedi ki:

  Lutfen ah kalbimi gene hergun yayinlarmisiniz

 2. helen can dedi ki:

  Slm kizlar cok karistı flim

 3. paro dedi ki:

  sana da merhaba canikom

 4. Esli dedi ki:

  Merhaba kızlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.