Ah Kalbim 242. Bölüm Özeti 23 Haziran Fragmanı Abhi Ölecek mi

Ah Kalbim dizisinde düğün töreni başlamıştır. Dansçılar performanslarını sergilemekteler. Munni merdivenlerden aşağıya doğru inerken Abhi onu mutlulukla izliyor. Munni bir ara dengesini kaybedince Abhi onu yakalıyor. Romantik anlar yaşanıyor. Bu olay belki 100 defa yaşandı. Ben yazmaktan usandım adamlar yapmaktan usanmadılar. Neyse Abhi Munni yi Dansçı Shrea ile tanıştırmaya götürür. Shreya böyle güzel bir kadının huzurunda nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyor.

Sangram Singh soyunma odasına gelir ve dansçıları tehdit eder. Onların elbiselerini adamlarının üzerine giydirir. Bu sırada ordan geçmekte olan Tanu onları duyar. Onları dinlerken Sangram kapıya yönelir ve Tanu yu yakalar. Sangram Tanu nun kafasına silahla vurup bayıltır. Onu Abhi nin spor odasına taşır. Munni, Sarla’yı Disha ile buluşturuyor. Sarla, Bülbül’ü hatırlar, Disha ayaklarına dokunmak için eğilir ama Sarla, kızının ayaklarına asla dokunmadığını söyler. Disha acayip bir hal alır ve buraya geldiğinde hep yalnızdı ama bugün bir anne sahibi olduğunu söyler. Munni’ye her zaman Bülbül’ün tarafında olduğunu hatırlatır.

Sarla Disha için bir süs almak için evine gidiyor. Rishab Abhi yi arıyor. Abhi konuşurken yukarı kattaki dosyaları inceliyor. Aliya ise sinirinden bardak kırınca herkes ona bakıyor. Disha tedirgin olmaya başlıyor. Sangram’ın adamları ise Shrea ile dans performansı gösteriyor. Piste Purab ile Disha çıktıklarında Sangram onları ayırır. Adamları da ordakilerin telefonlarını toplarlar. Mitali den telefonu almak biraz zor olsa da Raj’ın araya girmesiyle Mitali de telefonunu teslim eder. 

Snagram elindeki kılıçla Purab’ı öldürmek üzereyken Abhi dosyaya bakmak için çıktığı yerde Aliya nın bir şey yapacağını düşünerek elektrikleri keser. Sangram’ın Purab’ı öldürme girişimi boşa çıkmıştır. Elektrikler geldiğinde ise Munni Disha yı kaçırmıştır. Sangram bu duruma çok sinirlenir ve acısını Purab dan çıkarır. Olaya Abhi de karışır. Bu kargaşada Dadi nin boğazına kılıç dayayan Sangram Abhi yi durduruyor. Gerçek Pragya ise yattığı yerden bağırarak uyanır. Pragya kocası Abhi’ye gitmeyi ister. Onu bulması gerektiğini söylüyor ve kaçmaya çalışıyor. Ancak yeteri gücü olmadığı için yeniden bayılır. Oradaki bayan Pragya’nın hafızasını kaybetmediği için mutludur. 

Munni bir şekilde Polis’i aramayı düşünüyor. Sangram nereye gittiğini sorar. Dadi’ye su getireceğini söylüyor. Sangram onu ​​geri çağırır. Sangram Disha bulunduktan sonra herkesi öldürün diye bağırır. Adamlar Disha nın saklandığı dolabın yanına gelirler. Disha saklandığı yerden çıkıp herkesi kurtarmak ister ancak Munni ye verdiği sözü hatırlar ve vazgeçer. Sangram iyice sinirlenmiştir. Silahını Abhi nin kafasına dayar ve öldürmek üzereyken Munni Disha nın yerini söyleyeceğim der. Munni Disha nın saklandığı yere adamlarla birlikte gidiyor.

Ah Kalbim 253. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 242. Bölüm Özeti 23 Haziran Fragmanı Abhi Ölecek mi (18 Yorum)

 1. çok abartıyorsunuz sanki ama bu benim fikrim. siz bilirsiniz.hepinizde umarım iyisiniz kendinize iyi bakınız

 2. ISABELLA !!!!! MADUBALA FANA DUYURUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dedi ki:

  MADUBALA FAN YOLLADIM CNM. CEVAPTA ALDIM BIRAZ DAHA OYNATACAKLAR HATTA BU SEFER YARIDA KESINCE KANAL ZARAR GOREBILIR AMA REYTINGLER BOYLE KOTU OLURSA ZARARA UGRANIR OZAMANDA BITEBILIR SUAN BITMICEK KORKMA SULTANDA GELDI BEN TAKIPTEYIM VE YOLLUYORUM TATLIM

  • ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.
   İNŞALLAH TÜM DUALARINIZ KABUL OLUR.
   TÜM ÇABALARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 3. Bellam
  gizemim
  esnam
  almira ablam
  gulciceyim
  tuanam
  busem
  amayam
  mayam
  luba ablm
  helin ablam
  serpil ablam
  melek ablam
  deniz kentlim
  mavi denizim
  defne ablam
  nihan can ablam
  mersinli ela ablam
  ve diyer guzel kizlar ilk burda tanisdik sonra baska sitelere tasindik ama ben hepinizi cccookkk ccoookkk seviyorum

 4. Eskiden buralar dolardi hatda tasardi ama artik tek bir yorum bile yok of duyqulandim ya