Ah Kalbim 241. Bölüm Özeti 22 Temmuz Pazar Fragmanı # Gerçek Prgaya Hesap Soruyor

Ah Kalbim 241. Bölüm Özeti 22 Temmuz Pazar Fragmanı

Ah Kalbim dizisinde Pragya doktorundan izin alarak Abhi Mehra’nın evine gelecektir. Munni ise Abgi ye hislerinin olduğunu düşünüyor. Tanu Muni nin neyi hayal ettiğini soruyor. Aliya da gözlerin Abhi ye aşık olduğunu söylüyor diyor. Munni reddediyor. Aliya elindeki devir evraklarını göstererek bunları ABhi ye imzalatırsan onu sevmiyorsun, yok imzalatamazsan onu seviyorsun anlamına gelir diyor. Munni Prgaya üzerinden dolandırıcılık yapmaya gelmediğini söylüyor. Ancak Aliya bir kere daha yeğenleri öldürmekle tehdit edince Munni mecburen kabul ediyor. Aralarındaki konuşmaları ise ünlü casus Mitali de dinlemektedir. 

Ah Kalbim 241. Bölüm Özeti devam ediyorAbhi rüyasında Prgaya yı görüyor. Prgaya ondan yardım isterken Abhi Prgaya diye bağırarak uyanıyor. Prgaya doktorundan izin alarak yola çıkmıştır. Yolda Abhi yi ve anılarını yeniden canlandıran Prgaya umut dolu. Prgaya Abhi nin evine kadar geliyor ve evdeki süslemeler dikkatini çekiyor. Evden içeri kadar girdiğinde Abhi ile bir kadını poja yaparken görür. Pragya beyninden vurulmuşa dönmüştür. Üstelik herkesin keyfi de yerindedir. Prgaya kendisini unuttuklarını düşünüyor. 

Ah Kalbim 22 Temmuz Özeti‘nde Dasi’nin aramızı kimse giremeyecek lafını da duyan Prgaya oradan ağlayarak ayrılır. Dadi evdeki huzurun sürekli olması için poja yaptığını smylerken Taji bunun gerekli olduğunu söylüyor. Munni ise belgeleri Abhi ye nasıl imzalatacağını düşünüyor. Yanına gelen Aliya, Abhi senin kocan değil ki bu kadar düşünüyorsun diyor. Purab ve Disha ellerinde tatlı ile gelirler ve onay almak için buraya geldiklerini söylerler. Prgaya ise Abhi için öldüğünü ancak onun evlendiğini düşünerek hayal kırıklığı yaşamaktadır. Tatlıları büyük bir zevkle yiyen Mehra ailesinde tek mutlu olmayan Aliya ve Tanu dur.

Disha Aliya dan banyoyu sorunca Aiya nın aklına yeni bir plan düşüyor. Disha içeri girince büyük tüpe hortum takarak ucunu banyoya koyar. Tüpü açan Aliya biraz sonra Disha nın öleceğini söyler. Disha ise bir müddet sonra gazın etkisiyle yere düşer. Purab ise Disha gelmeyince onu arıyordur. Doktorun yanına dönen Prgaya hayal kırıklığının etkisiyle oldukça üzgündür. Doktora olanları anlatır ve her şeyin bittiğini söyler. Disha son bir gayretle kapıya vuruyor. Purab onu duyar ve kurtarır. Disha kapalı yer korkusu olduğunu ve çok korktuğunu söylüyor. 

Pragya, Abhi’yi yeni karısının önünde sorgulamayı düşünüyor. Disha, Munni’den başını dupatta ile örtmesini ister. Aliya ve Tanu hariç tüm Mehra ailesi arabada oturuyorlar. Pragya ise Abhi yi sorgulamak için evlerine tekrar gelmiştir. Ancak arabaların bir yere gittiğini görünce onları takip ediyor. Abhi ve ailesi tapınağa ulaşır. Dasi, Munni’den başını ve yüzünü örtmesini ve puja için oturmasını ister. Dadi de aynı şeyi söylüyor. Pragya tapınağa gelir ve burda olduklarını düşünüyor. Prgaya tapınağa girer ve pojayı durdurur. Herkes şoktadır.

Prgaya başta Dadi olmak üzere herkesten hesap sorar. Benim geleceğimi hiç mi düşünmediniz diye tepki gösterirken herkes ağzı açık Prgaya yı dinliyordur. Vallaha sanki rüya gibi geldi bana. Neyse diğer bölümde göreceğiz gerçeği..

Ah Kalbim 241. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 241. Bölüm Özeti 22 Temmuz Pazar Fragmanı # Gerçek Prgaya Hesap Soruyor (7 Yorum)

  1. Hiç biir seyirciniz ah kalbimin hafta sonu oynatıldığına memnun değil bütün hafta oynamasını istiyoruz lütfen Hz yusuf 3ncü kez oynuyor değişimizi bekliyoruz

  2. Her gün oynamadıktan sonra tadı çıkmıyor artık seyretmiyorum öyle güzel diziyi kaldırıp apık sapık diziler oynatıyorsunuz