Ah Kalbim 238. Bölüm Özeti 19 Haziran Fragmanı Disha Evlenecek mi

Ah Kalbim dizisinde Sangram ve adamları Disha nın peşini bırakmaya niyetleri yoktur. Onu köşeye sıkıştırdıklarında bu sefer de Purab yardımına yetişir. Purab ile Sangram bir okula sığınırlar ancak adamlar okulun yanındadırlar. Adamlar içeri girdiklerinde Purab ve Disha da sınıfa saklanmışlardır. Adamlar sınıfa girerler ve aramaya başlarlar. Adamlardan biri Purab’ın eline basar ancak Purab sesini çıkaramaz. Sonundan adamlar kimse yok diye giderler. Disha Purab’ın yaralı yerlerine pansuman yaparken duygusal anlar yaşanır.

Munni Abhi nin yatmaya gelmediğini görünce Dadi nin tepkisinden korkar ve salona iner. Abhi kanepede uyumaktadır. Onu kibarca uyandırmaya çalışır ancak Abhi derin uykuda. Sonra bir kitapla sertçe vurunca Abhi yatağından fırlar. Munni sivrisinek gördüğü için vurduğunu söyler ve odasına gelmesini ister. Abhi bir gecede fikrinin değiştiği için mutludur. Ancak Munni odada kalmasını ancak odanın içindeki kanepede uyumasını ister. Abhi evlendikleri zaman da böyle yaptıklarını söylerken Munni kendini üzgün hissediyor. 

Sabah, Purab ve Disha okulda uyanırlar. Purab bugün senin evlilik günün der. Pragya nın da öğretmen olduğunu ve Abhi nin hayatını değiştirdiğini söylerken evleneceği kişinin çok şanslı olduğunu söyler. Disha onun bankacı olduğunu ve kendisinin de şanslı olduğunu söyler. Ancak olaylar istedikleri gibi gitmez. Sangram’ın oyunundan habersiz Purab Disha yı evine kadar bırakır. Mahallede duydukları sözler onları tedirgin eder. Mahallede Disha nın yabancı bir erkekle geceyi geçirdikleri dedikodusu yayılmıştır.

Eve geldiklerinde Disha nın düğün hazırlıkları tamamlanmıştır. Disha babasının üzgün halini görünce evleneceğimden emin olabilirsin der. Babası da ne evlenmesinden bahsediyorsun diyerek Purab ile olan resimlerini gösterir. Purab resimleri kimin verdiğini sorar. Sangram ben verdim diyerek ortaya çıkar. Disha nın evleneceği Bua da bu şartlarda evliliğin olmayacağını söyleyerek ailesiyle düğünü terkeder. Disha ve Purab her şeyi anlatsa da babası inanmaz ve ikisini de tokatlar. Sangram Purab’ı bağlamak için izin alır. 

Sangram Singh köylülere Purab’ın onunla gece geçirdiğini söyler ve köylülerden  karar vermelerini ister. Baba Disha ya tekrar tekrar sorar. Dsiha her defasında suçsuz olduğunu söyler ancak babası onu tokatlar. Sana çok taviz verdiğim için böyle davranıyorsun diye kendini suçlar. Sangram SDisha nın ailesine her şeyi göze alarak kızınızla evlenmek istiyorum deyince annesi mutlu olur. Zira Disha nın adı lekelenmiştir. Sangram Disha nın odasına gider ve babasının evliliğe rıza gösterdiğini söyleyerek evleneceklerini belirtir. Disha şoktadır.

Sangram yediği tokadın hesabını soracağını ve hayatını mahvedeceğini söylüyor. Dadi nin evinde ise puja hazırlıkları devam etmektedir. Tanu ile Munni arasındaki sürtüşme devam etmekte.

Ah Kalbim 238. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Ah Kalbim 238. Bölüm Özeti 19 Haziran Fragmanı Disha Evlenecek mi (9 Yorum)

  1. İyi sen nasılsın buarada yorumların cok güzel çok dobrasın ve haklısında seninleyiz yanlız değilsin abhi hayranı

  2. ARKADAŞLAR LÜTFEN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
    YALANCI BAHARI YAYINDAN KALDIRACAKLARMIŞ.

    • COK DOGRU BURDAN KANAL7 YE SESLENIYORUM LUTFEN AH KALBIM BITMESINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN